Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zvezdana zdaj – Primož + Renata

Zvezdana zdaj – Primož + Renata

Pa poglejmo!
Vsa čast, da se razgaljata!

Danes Primoža spoštujem!! Dober je, da je vse to skoz dal. Da se je dvignil iz vseh ‘prekletih podlasic’, ki so ga molzli. Ki so pustili, da je znorel v najstniških letih – na vrhu sveta! 🙁

Res lepo, da so eni (drugi) nazaj potegnili v svet skokov.

Se mu pa vidi, da je dal ‘še pa še’ skoz. Renata je isto lepa……. on je (bil) mučenik!!

Mah – vsa čast Primož! Renata pa kr neki nabija.-….!!

Razgaljati se pač nihče noče, čeprav vsi čakajo, če še nudl ne velja, lahko bi pa dali vpogled, ker ste ravno izpostavili.

Sta čudovita! Vsa čast, da sta premagala vse ovire, vse hudo!
Vzgled za marsikoga.

Upam, da sta tudi drugače dobro stoječa. Kuker en Košir, Kozmus ipd. Too boliiii!! Da so Primoža oželi ko limono, ko je bil NAJ NAJ!
Ti stari kurci, ki še zdaj podeljujejo medalje! 🙁

Še dobro, da se kurce ne briše, ostalo pa.

Povejte pa drugič, da ne gre za Cimermane, ampak Peterke, ker je to zelo težko. Ker je kdo na trdnih tleh.

Kakšne Cimermane?

Primož in Renata bi morala ustanoviti eno terapevtsko delavnico, kjer bi druge učila, kako se da premagati krizo.
Mnogi, premnogi na taki preizkušnji odpovejo.
Upajmo, da bosta tako nadaljevala, se pa vidi Primožu, da je dal veliko čustveno stisko skozi.

Nisem imel občutka, da sta se kaj razgaljala. Oba nekaj zatikajoče nakladala, nihče pa nič konkretnega povedal. Po celi oddaji sem imel občutek, da sem gledal nek povprečen zdolgočasen par slovenskega srednjega razreda, ki ne zna ubesedit neke bivše stiske, samo bolj ali manj jecljanje, nič določenega, zdaj je pa menda že vse bolje.

Pa bomo vidli kako znaš ti povedat kaj o svojem življenju.
Meni se je zdel Primož dosti zrelejši in vidi se da marsikaj zdaj drugače razmišlja.Sicer je pa trener in ima odgovornost.

New Report

Close