Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Alamut in Krasni novi svet

Alamut in Krasni novi svet

Zdravo, prihodnje leto me čaka matura. Ker sta že znani knjigi za esej- Alamut Bartol V. in Krasni novi svet Huxley Adous, bi Vas prosila, če bi mi bil kdo pripravljen knjigi posoditi (za eno leto) ali prodati, po ugodni ceni. Danes sem si knjigi sposodila v knjižnici, da ju na hitro preberem, vendar bom jeseni potrebovala knjigi za daljši čas, tega pa v knjižnici ni mogoče, ker se bo povpraševanje zelo povečalo. Hvala, lep dan!

Za Krasni novi svet moram pogledati, če ga imam še. Vedel bom v četrtek, lahko mi pišeš in lahko ti ga posodim.

[email protected]

Pozdravljeni, super se oglasim, hvala. l.p.

Na kateri gimnaziji si, da tega niste brali? Naši so oboje brali v 1. oziroma 2. letniku.

Če pogledaš v kakšnem antikvariatu, bi se morda dalo dobiti obe. Sta pa lahki knjigi, v primerjavi s knjigami prejšnjih let.

Živjo, alamuta ti podarim. Sporoci mejl, da se dogovoriva, kam naj ti knjigo posljem.

Pozdravljeni, bi poslala e-mail, ampak imam v njem ime in priimek, torej si moram narediti drugega. Ko si naredim novega pošljem. Tisočkrat hvala in lep dan.

Okej. Tudi jaz imam tak mejl:)

Zdravo, pošiljam e-mail
[email protected]
Hvala, lp

Pozdravljeni!
Prebrati morate obe ali le eno? Lp

Seveda se vsako leto prebereta obe.

Knjigi pa kar imej svoji, si boš notri kaj označevala itd. To ne moreš met iz knjižnice.

New Report

Close