Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naj se zaradi pritiska družbe poročim z žensko, čeprav sem gej?

Naj se zaradi pritiska družbe poročim z žensko, čeprav sem gej?

Mi lahko svetujete, kaj bi vi naredili na mojem mestu? Prihajam proti tridesetim, imel sem pa samo v najstniških letih eno “resno” zvezo z punco, čeprav vem, da so mi všeč moški. Naj se še naprej pretvarjam, da sem strejt, naj popustim pritiskom družbe in naj se poročim z žensko?

Preseli se v mesto in ne bo se ti več treba nič pretvarjati, ker te en bo nihče nič spraševal.

poročil bi se ..zakaj pa? S kom pa? A to da taprave ne najdeš ne pali? začni na tak način, da ni pravih punc, da so čudne itd..pa bo mir

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/
nova
Uredništvo priporoča

Pa jo imaš kaj rad in se dobro razumeta? Bi ji ostal zvest, kljub temu, da si gej in skrbel za svojega otroka do njegove polnoletnosti in mu bil oče, kot se zagre? Edini problem vidim v tem, če bi ona hotela od tebe posteljno aktivnost, pa ji tega nebi mogel nuditi….tudi to lahko razsuje zakon.

Ne oziraj se na druge, zagovedanost drugih ni tvoj problem

Vsekajta z generalom na privat debato, morda preskočijo iskrice, general več tud ni mlad, samo da on se nikakor ne more opredelit glede spola, kaj šele usmerjenosti :-)))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Sedaj razumem, iz kje izvirajo posploševanja, tudi ta, da če nimaš punce, je potem kdo že kontra obrnjen. Meni je drugače veliko stvari všeč, pa morda mi ne bi bile, ko bi jih celo imela. Če lahko tako štartaš, predno že v naprej delaš ciljne scenarije. Ko boš pri jasnosti, potem pa vprašaj. Kdo te bolj skrbi, sosedje na vasi ali žlahta?

Hudo je verjetno, ko ženske zalotijo moškega na drugi. Kako bi šele bilo, ko bi ga zalotile na drugem moškem – prišparaj na kardiologiji, če bi se rad le igral.

Ker ne vem, zakaj se gre, General se je zdel ok, ne glede na spol. Sicer mnenja mnogokrat po ošpičenih preklah, ampak, če nisi kura, tudi razbrskaš po zrnu in nisi na kolu.

Ti seronja se raje sam s sabo ukvarjaj, zakaj te kljub temu, da si obseden z babami nobena ne povoha…

Zate velja ona od Čorbe….Volim volim žene, samo malo manje one vole mene…

Ti seronja se raje sam s sabo ukvarjaj, zakaj te kljub temu, da si obseden z babami nobena ne povoha…

Zate velja ona od Čorbe….Volim volim žene, samo malo manje one vole mene…[/quote]

:-))))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ja poroči se in se spremeni. Ja ne boš na*bijal v neko moško dup*e!
Biti ped *er tudi ni spoštljivo in družbeno je nespremenljivo. Kako boš pe*derstvo skrival v službi?

Tudi če se poroči, bo njegova prava narava kmalu udarila na dan. večno ne bo mogel blefirati.

Da ne bo potem ženska nesrečna. Zato je bolje izbrat kakšno trapo in sponzorušo, ki ne bo opazila (nalašč ne bo hotela videti).

Tako je. Poroči se s hčerko enega takega idiota, kot je tale v citatu.

Resno: Nasvet, da se preseli v večje mesto res ni slab. Tam te bodo lažje sprejeli. Ne vsi, sigurno pa jih bo več.

Živim na hribih v neki vasi in to ne pomeni, da smo zaostali in da si zatiskamo oči da tako geji kot lezbike obstajajo celo med nami oziroma v naši vasi živita dve lezbijki, ki sta ravnokar posatli mamice, moj sosed pa je gej in tega tudi ne skriva in tudi ne more saj smo že vsi zdavnaj vedeli ko je sam priznal. in to priznanje mu je prineslo neko odrešitev. Zato svetujem tudi tebi, da te pritiske si si ustvaril sam in dvomim, da bi te okolica obsojala in zavračala. Imam občutek, da pa ti to ne priznaš niti sebi niti domačim in da živiš lažo življenje. S poroko boš onesrečil tako sebe kot svojo ženo, katera pa si tega ne zasluži.

Ne rečem, da se v naši vasi ob odkritju ni o tem govorilo, saj govori se tudi ko se kdo poroči ali kdo praznuje ali rodi ali kupi nov avto……drugi dan je to pozabljeno in vsak živi svoje življenje in se ne obremenjuje z tujim.
Srečno.

Resno bi bil sposoben naredit vsaj še enega človeka nesrečnega, a nisi malo preveč egoističen? Če že nimaš jajc javno priznat, je vseeno, če si sam in skrivaš naprej. Boš samo ti depresiven, bo najmanj škode.

Ne obremenjuj se z drugimi. Prezri komplekse drugih, ala modrival, in bodi to, kar si.

Kako so ti všeč SAMO moški? Všeč so ti lahko vsi, ženske in moški.
Lahko se tudi družiš z vsemi, lahko prijateljuješ.

Vsaj tako je pri meni! Sem ženska ampak se mi grauža, da bi imela kaj z žensko.

Tebi pač sede samo porivanje v rit in faf. Tebi se grauža frača? EDINO to je merilo, če se imaš za geja.
Čeprav si verjetno biseksualc, če si imel zvezo z žensko.

Vas je pa vedno več, takih nenaravnih. Poznam kar nekaj tipov. Saj so uredu ljudje in me ne motijo.
Na jetra mi gre edino to, ko toliko poudarjate to svojo usmerjenost. PA KOGA BRIGA, s kom se ti dol daješ??
Prvih 20 let z babo, potem z dedcem…… babe poročene se ločujejo in se grejo lezbe!

Kaj je treba to sploh govorit? A mi ‘normalni’ o tem razlagamo vaškim kavkam? Celemu svetu??

Briga me! Deli kr češ! Če sta oba za to in ne kršiš Zakonov! Saj veš….otroci, živali in podobne anomalije!

Kako so ti všeč SAMO moški? Všeč so ti lahko vsi, ženske in moški.
Lahko se tudi družiš z vsemi, lahko prijateljuješ.

Vsaj tako je pri meni! Sem ženska ampak se mi grauža, da bi imela kaj z žensko.

Tebi pač sede samo porivanje v rit in faf. Tebi se grauža frača? EDINO to je merilo, če se imaš za geja.
Čeprav si verjetno biseksualc, če si imel zvezo z žensko.

Vas je pa vedno več, takih nenaravnih. Poznam kar nekaj tipov. Saj so uredu ljudje in me ne motijo.
Na jetra mi gre edino to, ko toliko poudarjate to svojo usmerjenost. PA KOGA BRIGA, s kom se ti dol daješ??
Prvih 20 let z babo, potem z dedcem…… babe poročene se ločujejo in se grejo lezbe!

Kaj je treba to sploh govorit? A mi ‘normalni’ o tem razlagamo vaškim kavkam? Celemu svetu??

Briga me! Deli kr češ! Če sta oba za to in ne kršiš Zakonov! Saj veš….otroci, živali in podobne anomalije![/quote]

Povej še, kje ti, tanajbolj normalna od vseh, živiš. Da bo vedel, katerega kraja se mora pod mus izogniti.

Ne delaj tega,živi in bodi ponosen to kar si.Hvala bogu,je vedno več ljudi,ki razumejo ali vsaj malo poskušajo razumeti geje in lezbijke…jaz vas razumem…

Torej je ženska, ki seksa z moškimi in ženskami bisex. Oz ali moški, ki je bisex uživa, ko natepava babo od zadaj pa njega natepava ded?

Kako so ti všeč SAMO moški? Všeč so ti lahko vsi, ženske in moški.
Lahko se tudi družiš z vsemi, lahko prijateljuješ.

Vsaj tako je pri meni! Sem ženska ampak se mi grauža, da bi imela kaj z žensko.

Tebi pač sede samo porivanje v rit in faf. Tebi se grauža frača? EDINO to je merilo, če se imaš za geja.
Čeprav si verjetno biseksualc, če si imel zvezo z žensko.

Vas je pa vedno več, takih nenaravnih. Poznam kar nekaj tipov. Saj so uredu ljudje in me ne motijo.
Na jetra mi gre edino to, ko toliko poudarjate to svojo usmerjenost. PA KOGA BRIGA, s kom se ti dol daješ??
Prvih 20 let z babo, potem z dedcem…… babe poročene se ločujejo in se grejo lezbe!

Kaj je treba to sploh govorit? A mi ‘normalni’ o tem razlagamo vaškim kavkam? Celemu svetu??

Briga me! Deli kr češ! Če sta oba za to in ne kršiš Zakonov! Saj veš….otroci, živali in podobne anomalije![/quote]

Posledica pozabljene tabletke? Al terapija ne pomaga?

Ja Fanika no, pri vas se govori, če vas kdo sploh ni kam povabil z uhrnostjo. Si preštela do konca?

Kako so ti všeč SAMO moški? Všeč so ti lahko vsi, ženske in moški.
Lahko se tudi družiš z vsemi, lahko prijateljuješ.

Vsaj tako je pri meni! Sem ženska ampak se mi grauža, da bi imela kaj z žensko.

Tebi pač sede samo porivanje v rit in faf. Tebi se grauža frača? EDINO to je merilo, če se imaš za geja.
Čeprav si verjetno biseksualc, če si imel zvezo z žensko.

Vas je pa vedno več, takih nenaravnih. Poznam kar nekaj tipov. Saj so uredu ljudje in me ne motijo.
Na jetra mi gre edino to, ko toliko poudarjate to svojo usmerjenost. PA KOGA BRIGA, s kom se ti dol daješ??
Prvih 20 let z babo, potem z dedcem…… babe poročene se ločujejo in se grejo lezbe!

Kaj je treba to sploh govorit? A mi ‘normalni’ o tem razlagamo vaškim kavkam? Celemu svetu??

Briga me! Deli kr češ! Če sta oba za to in ne kršiš Zakonov! Saj veš….otroci, živali in podobne anomalije![/quote]

Jeza je zelo zdrava, če pride enkrat na leto, kot pri meni. Se razbremeniš in odbremeniš. Ni bilo pa nič z vsebino.

A ni reklama za – razstopitev, namesto razbremenitev?

Nikakor, ker bosta oba celo življenje nesrečna. Povej domačim, če se nisi in bodo pritiski nehali. Imam kar nekaj prijateljev gejev, so se pa vsi preselili v Lj. Starši vedo in lepo sprejmejo njih in partnerje. Ne zajebi si življenja zaradi sosedov. Niso vredni.

New Report

Close