Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko se pogovarjam z ljudmi vidim da jih ogromno ve za pedofile, pa molčijo

Ko se pogovarjam z ljudmi vidim da jih ogromno ve za pedofile, pa molčijo

Velikokrat ko pogovor nanese na pedofilijo, opažam da veliko ljudi ve za primere pedofilije, pa hinavsko molčijo. Streslo bi vas, če bi poznali temačne podrobnosti, ki se dogajajo za štirimi stenami Slovencev. Raznoraznih perverzij ob katerih se ti želodec obrača je mnogo več, kot si znamo predstavljati. Bodo pa ti monstrumi lahko še naprej posiljevali nič krive otroke dokler se jih ne bo javno linčalo.

Mislim, da bi morali bedake, ki zlorabljajo otroke zapreti, ker tako bi dali družbi vedeti, da se nasilje ne bo toleriralo.

zanimivo je, da imate takšno čudno družbo.
sam imam očitno res srečo, saj ne poznam niti enega pedofila.

če bi pa vedel za nekoga, mu bi sam osebno razbil nos…

to pomeni, da se je migrantom že uspelo skrivno vriniti v slovenske družine.

ali ima slov narod simptome duševnih bolnikov?

enako

sam imam očitno res srečo, saj ne poznam niti enega pedofila.

če bi pa vedel za nekoga, mu bi sam osebno ………….

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Oja. Verjamem. Ker sem imela tudi sama izkusnjo, ko sem bila majhna. Hvala Bogu ne kaj resnega. Ampak nagnusno je tudi vsakrsno koli otipavanje, ceprav ta rece, da je bil hec a otroku oz. osebi je neprijetno.

Sem hotela isto napisat. Očitno nekateri živimo v dokaj normalnih okoljih, eni pa pač ne. In ti seveda naj ne bi posploševali, da je pedofilija kar vsesplošno razširjena, če jo opažajo v svojem okolju.

Poglej te Slovence, kako vehementno trdijo, da ne poznajo nobenega pedofila (kot da se s tem kdo hvali)… Potem pa razkritje, škandal in šok, ko je bil pa vendar “tako prijazen sosed, vsem pripravljen pomagati”…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Osebno ne poznam nobenega pedofila. Spomnim se samo občasnih neprimernih komentarjev od neznanih moških srednjih let, ko sem bila najstnica (mlajša od 15 let!!). Grozno koliko pedofilov se sprehaja okoli. :/
Pa oblačila sem se čistno normalno in nisem se hitro razvila tako da to ni bil vzrok. So pač pedofili!

Jasno, da ne poznam nobenega pedofila. Pa sem iz majhne vasi, kjer se vsi poznamo med sabo, kjer se točno ve vse, od varanja, pijancev, psihiatričnih boleznih, pa do tega, kdo na krave hodi. Pedofila pa HB nimamo.

se opravičujem in me je zelo.zelo sram.
ker res ne poznam nobenega.

imam pa vsaj dva prijazna soseda, ki sta vedno pripravljena priskočit na pomoč.
naj pomoč odslej zavrnem, če mi recimo v torek zjutraj avto ne bo vžgal, pa mi bo recimo prvi ali drugi ponudil kable in akumulator?
ah ne, morda kar policijo pokličem!!!

se opravičujem in me je zelo.zelo sram.
ker res ne poznam nobenega.

imam pa vsaj dva prijazna soseda, ki sta vedno pripravljena priskočit na pomoč.
naj pomoč odslej zavrnem, če mi recimo v torek zjutraj avto ne bo vžgal, pa mi bo recimo prvi ali drugi ponudil kable in akumulator?
ah ne, morda kar policijo pokličem!!![/quote]

Lahko banaliziraš, kolikor hočeš, jaz se ob takih zgodbah vedno na Fritzla spomnim. Če se spomniš, so tudi zanj sosedje rekli, da je bil vedno prijazen in pripravljen pomagati, veljal je celo za uglednega meščana, potem pa šok…

Moj point je bil, da ni potrebe, da se nekomu pod nos meče, češ, le v kakšni družbi se giblješ, če poznaš enega, mogoče celo dva pedofila… Med nami so, to je dejstvo, in zelo dobro vedo, da mora njihovo početje ostati skrivnost.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Seveda nihče ne pozna nobenega pedofila, saj nihče ne nadleguje otrok ljudem na očeh. Ne zatiskajte si oči, zadnja leta je bilo že milijonkrat povedano, da so razni neznanci, ki prežijo na otroke, v veliki manjšini. Največ spolnih zlorab se dogaja v domačem krogu, s strani očetov, očimov, stricev, dedkov, tudi sosedov ali družinskih prijateljev, trenerjev in drugih otrokom poznanih moških (sicer v manjšem deležu) itd. in v zelo majhnem procentu, a še vedno prevelikem, s strani mam, babic, tet, torej ženskih sorodnic. Tukaj ne gre nujno za pedofilijo, ti moški imajo večinoma običajne heteroseksualne odnose z ženski spolom, ampak za prevlado, moč in podreditev šibkejšega. Kar pa pusti uničujoče posledice na žrtvah.

Nihče nikomur ne vidi v glavo in zato je precej neumno trditi, da ne poznate nobenega pedofila. Resno? Še sami sebe ne poznamo dovolj in v resnici tudi naših najbližjih ne, pa da bi poznali neke ljudi, ki jih mogoče samo videvamo zunaj doma, četudi so naši prijatelji, sosedje in sodelavci. Naivnost in slepljenje brez primere.

In ker je par tem o tem kaj počnejo migranti, je takoj treba primerjat z domačimi…. če imamo že s našimi dovolj opravit, je vseeno, če še tuji? Niste gladki.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Jaz “poznam” enega. Je bil hišnik na bližnji osnovni šoli. Pa so ga prijavili, z veseljem. Danes vsi vemo, da je pedofil. Pa fukfehtar. Ga nihče ne mara.

ko vas berem imam vedno bolj občutek, da sem slep, okrog mene pa skačejo sami frizli.
hvala Bogu, da v resnici le ni tako.

se pa ljudje večinoma družimo z ljudmi, kakršnih družbo si podzavestno sami želimo…

Seveda ne, kje to piše? Zakaj zavajaš in natolcuješ?

Veš koliko posilstev se zgodi na slavnem Oktoberfestu, pa se nihče ne potegne za te ženske? Ni nobenega kravala, ogorčenja nad spolnim nasiljem, noben medij ne piše o tem, še stokrat po prijavi so žrtve viktimizirane. Demoniziranje migrantov, ki so kriminalci, medtem ko je domačim ljudem vse odpuščeno, je nevarno in zgolj zamaskirana hinavščina.

Kar se mene tiče, bi bilo edino pravilno, da se kriminalce, ki so prišli kot begunci, deportira v matično državo. Pri priči.

Sem se spomnila še enega, ko sem bila še v vrtcu. Smo se igrali na igrišču v parku, pa je sedel na klopci. Star, siv, debel. V roki je imel stekleničko z zlato verižico in klical po imenu mojo prijateljico (ime je naključno slišal), ter jo vabil. Sem takoj povedala učiteljicam, ki so poklicale policijo in so ga dobili. FUJ

Seveda ga ne marajo, ker je dno družbene lestvice. Marajo pa ljudje ugledne in izobražene moške in ženske, po možnosti znane v lokalni skupnosti ali širši javnosti. No, ni nujno, da jih marajo, jim pa gotovo marsikaj zavidajo, ampak nihče ne ve, kaj se dogaja njihovim družinam med štirimi stenami. Ko pa se slučajno kdaj po nesreči kaj razve, pa so vsi šokirani in ne verjamejo, da so tudi taki ljudje marsičesa zmožni. Ker če bi si priznali, da so vsega zmožni ljudje, ki jih imajo za boljše od sebe, bogsigavedi, kaj bi šele ugledali pri sebi ali bližnjih…

Ja, ja so med nami. Poznam primera 2.
Prvi je pokojni, ki je dočakal visoko starost in nihče mu ni nič naredil kvečjemu so nam otrokom zabicali, da ne hodimo tja k njim in se naj izogibamo jih. Vse.
Potem pa v enem malem kraju kjer so se vsi poznali so se tudi določene družine vsi izogibali. Tisti sin, ki je imel taka nagnjenja se spomnim, da je en oče šel z sekiro in z ne človeškim rjovenjem proti tej hiši. Držali so ga drugi ljudje. Zelo hitro po tem je on sin zginil. Potem smo izvedeli, da se je odselil v Srbijo. 2 leti nazaj je pa prišel svojce obiskat z svojo družino. Ni ga bilo 35 let. Vsi so jih postrani gledali. …to so mi razložili šele zdaj, ker takrat sem še sama bila majhna deklica .

Mamice bi ravno tako kaznovala, kjer skriva ali je pa slepa oziroma glupa, da ne vidi, ne reagira. …..tukaj izobraženost ne igra vloge. Tega je povsod! !!

ti povem, koliko vrtci zamolčijo? … pa socialni centri zavozijo? ker imajo starši še vedno več pravic kot pa otroci (na papirju pa tudi v reali) …

pravzaprav pravice so čisto nepravilno obravnavane, določene se že prekomerno izrabljajo, nekatere se pa veselo pozabljajo – tiste ki bi dejansko kaj rešile …

Ogenj rit in kače niso za igrače – Milena Miklavčič, ali pa dokumentarec posnet s to tematiko

Po resničnih dogotkih napisana knjiga. Lasje ti gredo pokonci kaj vse se dogaja “v varnem zavetju doma.”

zakaj pa tega ne poveš kakšni uradni osebi?Povej kaj si slišala in rešila boš kakšnega otroka.Mislim,da si drzneš molčat,halo…

New Report

Close