Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Porod po moji meri- CARSKI REZ

Porod po moji meri- CARSKI REZ

To informacijo bi rada delila z zenskami, ki jih je strah poroda z vaginalnim izstisom oz. zelijo CR iz taksnih in drugacnih razlogov.
Prosim ostale,ki ste nasprotnice CR,ne obsojajte in ne zalite,konec koncev smo vse mame,ki zelimo za svoje otroke najboljse(kar je v nasi moci).

V glavnem,jaz sem “rodila” novembra 2015 in sicer s CR v Trbovljah.
Nekje bolj na zacetku nosecnosti sem medlo omenila ginek,da se bojim poroda(katera se ga pa vsaj malo ne boji,sploh ce je se prvic? 🙂 ) in ce se da dogovorit za CR.In ona meni,da to ni problema,da naj grem do psihiatra in mu tam omenim svoj strah,nato pa mi naj on napise “izvid” oz. neko obvestilo za ginek.,da imam PATOLOSKI STRAH PRED PORODOM.Na ta izvid naj bi napisal,da priporoca Cr.No,”moj” psihiater tega ni napisal,a ni bilo nobene panike,samo kaksen cmok in “no ja” sem slisala 🙂 Ampak drugace je ta stavek kar nujen menda.
Odlocila sem se za spinalno a.,tako,da sem hcerko takoj dobila v narocje.To,da sem budna je bilo meni zelo zelo pomembno.In,da nisem omamljena oz. zadeta.To dvoje.
Ce se nagibate h CR na vaso zeljo,upostevajte,da ima porodnisnica Trbovlje najvec CR glede na vse ostale.Vsaj po mojih zadnjih podatkih.Vsi zelo strokovni in takooooo prijazniii.Anestezist mi je v porodni slikal mojo puncko haha. Fajni so bili, in v operacijski in potem na odelku.Bolelo ni dosti,dejansko je vsak dan boljse,nisem mogla verjeti!

To ni promocija CR, ceprav se je morda tako bralo.CR je operacija in ce lahko zdrzite popadke in vso to bolecino, dajte naravno rodit.Jaz imam zelo zelo nizek bolecinski prag,ze krci pri menstruaciji me ubijajo,popadki so pa se (moje laicno mnenje 😉 ) stokrat hujsi. In vse,ki ste rodile naravno,obcudujem vas.Se zdaj si vcasih zazelim,da bi imela toliko poguma.Ampak ga nimam,imam pa POROD PO MOJI MERI in tri mesece staro puncko,zdravo, kot dren 🙂
Hvalezna sem svoji ginek.,ki me je upostevala, se ni posmehovala in me na vsak nacin prepricevala v nasprotno.

Porod je velik dogodek za zensko, zato je pomembno,da se uposteva njene zelje glede posegov v njeno telo in konec koncev tudi v njeno duso.

Lep dan punce in kar pogumno!
Ce vas se kaj zanima pa z veseljem porocam.

New Report

Close