Najdi forum

Pozdrav.
Že nekaj časa prebiram forum, sedaj sem se pa odločil prijaviti in objaviti svojo zgodbo.
Torej, težava je v spolnosti, o redkih odnosih s svojo partnerko.
Star sem 32 let, partnerka je 28, skupaj sva že 12 let, imava skupnega otroka starega 3 leta. V letošnjem letu sva seksala vsega 5krat (resnično). Nazadnje niti ne vem kdaj sva, mislim da nekje konec poletja. NE LAŽEM. Vem, da boste zopet rekli, da smo pač moški bolj “obsedeni” z seksom, vendar se mi počasi to “nabira”, me moti in opažam, da sem vse bolj zagrenjen in razdražljiv. Skratka, nisem več tako funkcijonalen kot prej. S partnerko se drugače razumeva, ona me zelo privlači, tudi sam nisem neki zavaljenec ipd, pač se (z delom) trudim ohranjati postavo. Tudi povedal sem ji, kaj me mori, se odkrito pogovoril z njo o zadevi, jo presenetil z “novo frizuro” spodaj, jo vprašal, kaj si želi………nič in nič od tega. Saj si pomagam vsak večer sam, sam to ni to.
Odkrito povem, da razmišljam o “ljubici”. Ne vem kako naprej. Saj si lahko privoščim “prijateljico noči”, a me je strah bolezni, ter nočem siliti v nekaj brez strasti. Enostavno ne zdržim več, ona me pa tudi zgleda da ne razume najbolje………..
Malo me tudi skrbi, da ima ona razmerje in da jo zadovoljuje nekdo drug…….. Kaj pa vem, verjetno niti ne znam več razmišljati razumno……..

p.s.: prosim, ne mi z neresnimi komentarji.

ahh…tako ti povem… sex je na sploh ‘precenjena’ zadeva. Pusti stat ameriške nadaljevanjke kjer besedo ‘sex’ slišiš skoraj vsako minuto. Pusti stereotipe ker so v bistvu neumni. Seksaš pač ko ti je do tega. Ali je to vsak dan, enkrat na teden,mesec ali leto …je pač odvisno od tebe. Problem je v tem da ne živiš sam. Tudi druga oseba ima svoje potrebe. In tukaj je medsebojni pogovor bistven. Ti bi rad – ona pa ne. Najprej moraš ženo prepričat da je tudi ona del ekvacije in da brez njenega sodelovanja ne bo šlo. Nikakor ne.Sicer,meni se zdi da ti nisi dosti prepričljiv v teh ‘pogovorih’ z svojo ženo ampak kar je,je… A je težko povedati ženi da te je dala v brezizhodno situacijo ? Rečeš : Čuj žena … takole stojijo stvari…. Ali boš sodelovala ali gremo narazen. Sorry….Vse druge opcije samo vodijo v tragedijo. Temu se reče ‘poštenost’. Brak je kompromis in vsaka stran mora razumeti da je to daj-dam odnos. Mogoće žena preživlja krizo ali pa mogoče ima jebača…kaj pa jaz vem… Vse je možno. To moraš ugotoviti sam. Bolj se nagibam opciji da ima kakšnega jebača kot kaj drugega ker normalne žene bi dojele situacijo. No…ne vem….preveri … Pejdi malo ven rutine pa odkri.

Očitno nisi bil dovolj glasen, da bi tvoja razumela stisko. Jaz bi najprej poskusil narediti vse, res vse da se popravi. Če se ne, potem bi se ločil.

nova
Uredništvo priporoča

Podobno zadevo sem doživljal tudi jaz. Pravzaprav ne podobno temveč enako. Načeloma je bilo vse v redu tako kot praviš sam – da se razumeta. Na koncu pa je prišla streznitev. Zato ti dam le en nasvet; vzemi si čas, preveri njen telefon, e maile in poglej kam hodi. Vsi potrebujemo nežnost, ljubezen in spolnost. Če tega nimaš v zakonu, si ali čustven invalid ali si se poročil zaradi interesa ali pa imaš drugega ob sebi in varaš. Drugih možnosti ni. Razmisli kaj je pri tebi, moj nasvet pa je da najprej preveriš, če te ne vara.

Sicer, mene ta tvoja (nepotrebna) ‘melodramatika’ bolj spominja na tisto “sem tik pred tem da se vržem pod vlak”.
Daj, zresni se in nehaj razmišljat z jajci.

varanje je igra, kjer lahko tudi izgubiš, a po navadi ni tako hudo, če si dokaj spreten in če imaš primerno partnerko, da ti nebo sranja naredila. Drugač pa zelo pomaga, zaleže, pri celjenju takih ran, kot ti jih tvoja povzroča. Ti si še mlad in nagon očitno dela tako kot treba, zato rabiš in če ti tvoja ne da, kar je sicer čudno a že videno, potem je na tebi, da si najdeš svojo pot. To kar Darwin sporoča je pač en pogled, bolj za krepostne, ki jih nagon preveč ne razganja, a se mi zdi da ti nisi iz tega filma. Najboljše je, če se lahko zaupaš kaki, ki ni samska, pa ima tudi probleme doma s premalo nežnosti, take so zate idealne.
Moraš pa vzeti v zakup, da se pri tem početju lahko tudi navežeš in bo potem opcija razhod s prvo, a saj boš stopil iz dežja pod kap, če bo vse po sreči.

Hahahaha! Zanimivo pisanje. Moram malo pokomentirat v MON-ovskem slogu.

Izjava: “varanje je igra, kjer lahko tudi izgubiš”
Ja, res je. Nespretnost, zaradi katere se lahko izdaš, je lahko tudi tuja, ne samo tvoja. Nekdo drug te slučajno kje opazi z drugo in to namingne ob nepravem času. Kaj lahko izgubiš? Če ti družina veliko pomeni, potem lahko izgubiš vse.

Izjava: “če imaš primerno partnerko, da ti nebo sranja naredila.”
Moraš napisat tako kot je, da imaš partnerko, ki je butasta ali pa je marterialistka in se bo ob razkritju prevare pri njej pretehtale materialne dobrine, ki ji jih prinašaš.

Izjava: “To kar Darwin sporoča je pač en pogled, bolj za krepostne, ki jih nagon preveč ne razganja, a se mi zdi da ti nisi iz tega filma.”
Kaj pa pomeni biti kreposten? To pomeni biti pošten, neoporečen, biti tak, ki za neke ugodnosti in za sledenje impulzom ne bo tvegal svoje integritete in ne bo izpostavljal svoje družine trpljenju. Tisti, ki ni kreposten je torej nasprotje tega.

Izjava: “Najboljše je, če se lahko zaupaš kaki, ki ni samska, pa ima tudi probleme doma s premalo nežnosti, take so zate idealne.”
Haha…. Človeka, ki je v precepu in se z ženo ne zna ali ne zmore resno pogovoriti o tem kako naprej napeljuješ na varanje z osebo, ki v podobni situaciji. Človeka napeljuješ v dejanja, katerih zelo verjetna posledica ni razpad ene družine, ampak razpad dveh družin. Bravo!

Izjava: “Moraš pa vzeti v zakup, da se pri tem početju lahko tudi navežeš in bo potem opcija razhod s prvo, a saj boš stopil iz dežja pod kap, če bo vse po sreči.”
No, tole je pa finale, ki ponuja tudi streznitev, je pa ta izjava kontradiktorna. Človek išče izhod iz situacije, ki mu greni življenje in v tej izjavi mu razložiš, da bo šel iz dežja pod kap – iz slabega na slabo, “če bo vse po sreči”.
Če še nisi v politiki, bi morda bil čas, da premisliš o tem, da bi se pridružil karavani naših lažnjivih kljukcev.

Life is tough, but is tougher if you're stupid.

SI PA EN KEKEC RES!!!!!

Ljubimca ima,kot že skoraj vsaka ženska……………Tvoj MIČKEN lulček je pač ne poteši…

Mislim, da si tega resnično ne želiš storiti, saj drugačene bi pisal na forum pa morda še kam drugam. Dejstvo je, da mora biti za seks neka priložnost, ki jo ustvariš sam in če tega ne narediš ti, pa tudi ne tvoja žena, potem se res lahko kujata vsak na svoji strani postelje, nihče pa v resnici ne ve, kakšen je zares problem.
Jaz si seksa vsaj 2/3x na teden ne znam predstavljat, pa sem punca! Res pa je da pride kdaj pa kdaj do tedna, kjer se komaj spraviva drug na drugega, ker sva preutrujena in se nobenmu “ne ljubi”. Ampak se zmeraj en opogumi in reče, da zdaj pa dovolj 😉
Da o dopustu ne govorim. 7 dni, vsak dan, tudi po dvakrat. Ker te čisto zmeša in me skrbi, da vaju ni. Res je, da sem jaz v zvezi malo več kot enoleto,ti pa imaš že otroka, ampak sama si nikoli ne bi dovolila priti do te situacije, ker potem ni problem samo seks. Če bi se z ženo imela zares rada in bi si to povedala vsak dan, imela odnos, ki zahteva predanost in zaupanje, potem ni vraga, da ne vodi ena stvar k drugi in… 😉
Me pa res zanima, kako si se lotil problema in ji za to povedal.. in sploh, kako je ona na to odreagirala in kako ona deluje v vajinem odnosu. Zdi se, da je njej popolnoma vseeno, kar ni nujno, da pomeni ljubimca (ampak verjetno ja, ker imamo tudi ženske potrebe, pa ne samo 5x na leto, razen, če je reees frigidna) in zdaj imata resnejši problem.
Če s pogovorom spet ne bo šlo, je edina rešitev, ločitev. Pozabi, da imata otroka, ker v takem odnosu otrok samo trpi. Bo hudo, ampak na daljši rok, bo boljše.
Z nekom si skupaj, ker se imaš rad, si zaupaš, mu to poveš vsak dan, je tvoj najboljši prijatelj, te razume, podpira, te privlači. Je točno to, o čemer si vedno sanjal. In če te iskrice nimata več in se ti zdi, da si še edini, ki mu je mar vsaj za seks, potem sta dejansko poročena, to pa je tudi vse.
Z varanjem pa ne boš nič dosegel. To je isto, kot da bi hotel postati zdravnik, pa ne narediš izpita in namesto, da bi se lotil dejanskega problema, pustiš študij in greš študirat veterino. Če pa ti medicina ne odgovarja več, pa ne vem zakaj bi prj njej vztrajajal;) upam da razumeš prispodobo.
In se vprašaj sam pri sebi, kaj boš z varanjem dosegel? V svoje življenje vpletel še eno žensko in s tem tvegal tudi odnos s svojim otrokom? In če vara ona, bodi večji od tega.
Upam, da še ni prepozno in da se bo vse uredilo, Lp!

Hm.

Očitno nista z ženo dovolj odkrita. Ne znaš ji odkrito povedati ali pokazati, da si jo želiš do te mere, da razmišljaš, da bi si omislil ljubico???

Kakšen zakon je to?

Tu ne gre za pomanjkanje seksa. Tu gre za pomanjkanje komunikacije. In to je idealna podlaga za razpad zveze.

Kadarkoli kakšen moški začne jamrati, da so v zakonu ni seksa, je zadeva jasna. Seks je POSLEDICA dobre komunikacije, odkritosti in povezanosti med partnerjema. Ne mi pravit, da ženski ni do seksa, ker je pač ženska…To je traparija. Ženska rabi občutek, da je ljubljena, da ji njen moški stoji ob strani, ne pa da lovi krivine na njen račun, ko gre za družinske izzive. Posledica dobrih tozadevnih občutkov je sigurno solidno seksualno življenje v zakonu. Ženske smo pač bitja čustev.

Ne pravim, da moški ne povezujete seksa s čustvi a vseeno mislim, da za moške seks brez nekih čustev globoke povezanosti večinoma ni problematičen. Za ženske pa pač večinoma je…. (To trditev utemeljujem z obstojem kuplerajev in zelo “cenjenim ” položajem prostitutk, ki seksajo tako, kot njihove stranke, brez čustev)

Kar se tiče tvoje ideje, da bi si omislil ljubico, ti toplo odsvetujem. To je zabijanje glave v pesek. Verjemi, da se boš prej ali slej zafrknil in tudi glede sebe boš imel kvečjemu stalno moralnega mačka. In to ni fino za razvoj lastne osebnosti, čeprav paše mednožju. Ne bit butast. Ženi pokaži, da je kraljica in ravnala bo s tabo kot s kraljem. Če ne veš kako, se potrudi in pogruntaj. To, da trenutno očitno nimaš pojma, še ni razlog, da se ne bi naučil kako je treba. Koristilo ti bo, če boš ostal z njo ali šel. Ženske nismo tako zelo komplicirana bitja, le razumeti nas je treba.

Zdravo. Hja stvar je sledeča. Ne kaže ti najbolje če sem lahko iskren, seveda ti privoščim da se motim. Moja zgodba je podobna tvoji ampak jaz sem sexal 3x v enem letu- star sem 44 let, v letih ko bi moral vsaj 2x na teden. Grem nazaj k stvari Ne pa ne in se enkrat ne… meni ne paše. Nimam več libida…meni se to ne da več. .. milijon izgovorov, ki mi jih je podajala .. in jaz sem slepo verjel dokler se ni ujela na limanice. Na telefonu sem našel svinjarije ki sta si jih pisala. Vem da si nista le pisala, čeprav mi to zatrjuje beri laze. Vedel sem da se nekaj dogaja. Bila je razdražljiva, bil sem ozmerjan za vsako stvar. Dogajalo se je že poleti…hotela predčasno iz morja in podobne bedarije. Predlagam da malo pobrskaš po njenem telefonu…mailih in prebereš kak članek kako se ženska spremeni ko vara. Def ima libido…Le ti nisi pravi. Moja me je presenetila ker sem mislil da ga res nima a sem se zmotil da je kar hudo. Nočem strašiti ampak vse je možno. Jaz preživljam tako travmo…da se mi bo zmešalo. Trpim…boli…jokam…ne funkcioniram več normalno….ne vem kaj naj naredim .tukaj sem z njo ki ravno tako trpi. Kregava se…trpi tudi moj 7 letni fantič. ..grozno je. Ne vem kaj storiti. Predlagam ti da se skušaš pogovoriti in hitro ti bo jasno koliko je ura. Se enkrat nočem te strasiti. .. Čim hitreje ukrepaj in se temeljito pomeni. Pojdita k svetovalcu.jaz sem svoje zamudil. Ne privoščim nikomur kar se dogaja meni v teh časih. Seveda te travme ne privoščim najhujšemu sovragu. Želim ti veliko sreče. …in verjemi vem kako ti je. Prosim te le da ne narediš napake in se predas kaki skušnjavi. Ne splača se. Živel boš bolje ne glede kaj se dogaja s tvojo zenicko.

SI PA EN KEKEC RES!!!!!

Ljubimca ima,kot že skoraj vsaka ženska……………Tvoj MIČKEN lulček je pač ne poteši…[/quote]

Zakaj pa potem vztraja ob njem in ga pusti životarit?

Živjo
Še moje mnenje oz iskušnja, meni se je dogajalo isto le da sm 5let mlajši in imam 3 otroke. Tudi moja bi sexala le 3x na leto in ne pretiravam mela je obdobje ko dejansko 5mesecev ni hotela nič, tudi jaz sem bil na tem da jo prevaram pa je nisem dobiv sem si dobro prijateljico s katero sem hodil ven žurat in si po smsjih izkazovati nežnosti. Tega nisem nikoli skrival da je moja z lahkoto opazila. Ko je videla da ima konkurenco in da se posvačam drugi je sicer nastal ogen v strehi ampak ko sem ji razložil da nisem več zdržal brez izkazovanja čustev in da je nisem nikoli prevaral se je nekako pomirila in ugotovila da mislim resno in da je obstoj naše družine odvisen od nje ter od tega kako pogosto bova sexala se je stanje nekoliko popravilo.
O tem da ima ljubimca sem razmišljal tudi jaz sploh v tretji nosečnosti saj je hčerha nastala mesec in pol po tem ko sva sexala in skoraj tri mesece pred naslednjim sexom vendar ji je uspelo vseeno nekako zanositi z mano.

Moj nasvet ne prevaraj je saj mislim da če jo prevaraš ne boš mogel nikoli več iskreno biti z njo intimen razen če si 100% prepričan da bi ti odpustila če jo prevaraš in ji to priznaš.
Ali ima tvoja ljubimca ne vem, to ve le tvoja. Da ne želi sexa ji lahko čas in voljo za intimnost jemlje kaj drugega naprimer projekti v službi, opravki doma (nevem kako imate organizirano skrb za dom) lahko je tudi kaj fizično pri njej po porodu lahko je travma od poroda in se težko spravi k stvari ker jo bremza podzavest vsekakor se moraš z njo pogovoriti in jo poslušati med vrsticami.

Vse dobro in veliko sexa ti želim s tvojo ženo seveda.

kakšno neumno vprašanje, sajje očitno, da vztraja samo z njim zaradi “udobja” (večpomenska beseda, ker samo ona ve, zakaj ostaja, npr hiša, denar, kaj bo okolica rekla itd…)

Se ti namenoma slepiš, da je to tvoj otrok?
Daj si malo o fiziologiji človeškega telesa poglej. Semenčice, ko pridejo v telo ženske, preživijo max nekje 6 dni in niti pod razno mesec in pol.
Torej, če je res časovno tako, kot navajaš, je tvoja žena imela ljubimca (ali ga še ima) in ta hčer nikakor ni tvoja.

če boš jo prevaral, se boš seksualno sprostil in jo boš tudi lažje čakal, da bo pa nekoč njej tudi do seksa. Je pa to poenostavljena varianta, saj slej ko prej so naši odnosi oz. vezi odvisne tudi od iskrenosti, je pa res, da nikjer ne piše da je samo ona “žena tvog života”, kaj pa če je to katera druga. To pa boš moral sam ugotoviti.

Vem kako ti je.Z menoj ima moj iste težave.Sva že imela pogovore kot ti s svojo.Resnice mu nisem mogla povedati in ta je,da si ga ne želim seks z njim se mi upira in me ne vznemirja skratka z eno besedo NE LJUBIM GA.Tu tiči ves tvoj problem.Nehala te je ljubiti in to bog ve kdaj…..To pride in človek si nič ne moreš.Mogoče ona podobno razmišlja o menjavi sploh kadar gre za seks.Vsaj jaz tako razmišljam.Hrepenim po tistem česar ne nosim v sebi kar se tiče njega to je LJUBEZEn

Otrok božji, daj najprej preizkusi kakšno zvezo, ki bo trajala 10 ali 15 ali 20 let, potem pa flancaj, da je sex 2-3 na teden premalo, pa o sexu na dopustu, vsak dan 2x.

Križana gora, vsi smo sexali kot zajci, ko smo bili eno leto v zvezi!!!!!

Otrok božji, daj najprej preizkusi kakšno zvezo, ki bo trajala 10 ali 15 ali 20 let, potem pa flancaj, da je sex 2-3 na teden premalo, pa o sexu na dopustu, vsak dan 2x.

Križana gora, vsi smo sexali kot zajci, ko smo bili eno leto v zvezi!!!!![/quote]

Vidiš, jaz sem tudi sexal kot zajc ko sem bil samski. Zdaj ko sem pa z mojo ženo (že 18 let) pa seksam enkrat na leto.
Na prvi seks sem čakal več kot dve leti, pa je nisem varal.
Do sedaj sva tudi seksala par krat na leto, pa je nisem varal.
Zdaj pa se mi dogaja isto kot tebi. Skočil bi čez plot, pa ne morem ker jo ljubim.
Vara me ne, ker vem da me ona ljubi.
Imava dva otroka in ni lepše druźinske idile kot bi si jo človek želel! Sedaj sem star 43 let, pa me razganja, ker z desanko rukič več niseem zadovoljen…

Isti problem kot tvoj.
Iskreno “sožalje”!

res je zoprno spoznanje, ki ga je navedla Iris: ni več privlaka, t.j. ljubezni in ko je to posredi je problem v tem , da se silimo z nečim, kar nam res ne paše. Zakaj pa ni ljubezni, pa je drugo vprašanje – morda ti bo Iris znala povedati ali gre za drugega, ki ji je prekrižal pot, ali pa si se ji zasral, ali pa so ji hormoni obrnili hrbet.
Kar pa se frekvence tiče pa Plexi Flexi govori za sebe, saj z leti pada a midva še vedno pri petdesetih štepama 3-4x na teden, je pa res, da je bilo v prvih l 15.letih povprečje 5-7x. “Problem” je v tem, da ko se stisnem k ženi, sploh odzadi, še je vedno reakcija in potem se začneva dražiti… to še vedno rata, torej ljubezen oz. kemija še je. Je pa res, da ko pa je bila kriza, sem si drugje poiskal tolažbo in je zelo pomagalo urediti odnos doma, pač ženske nekaj začutijo in se jim neki drugi mehanizem vklopi in te želi zopet prilepiti nase. Če je pa preveč ziher, da si ti 100% zvest, pa še vozek povrh, potem pa si lahko privošči manipuliranje s teboj. Zato jaz v tem, da si poiščeš rezervno varianto, ne vidim takega zla, nenazadnje, saj bosta itak šla narazen, če se bo stvar nadaljevala tako kot kaže, mar ne? Škoda in rane sicer bodo, a to si pripravljen požreti, saj hrepeniš po boljšem razmerju, da boš tudi sam bolj zadovoljen. Lahko pa pri zakonskem svetovalcu probata, če boš jo lahko zvlekel tja.

New Report

Close