Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek JUNA VAŠE IZKUŠNJE DR SABINA SENČAR

JUNA VAŠE IZKUŠNJE DR SABINA SENČAR

Pozdravljeni

A je mogoče bila katera v ambulanti JUNA pri dr Sabini Senčar ali Urški Ogrinc.
Kakšne so vaše izkušnje. HVALA

Ima kdo izkušnje z to zdravnico in njeno kolegico URŠKO OGRINC

Zelo dobre izkušnje imam z dr. Ogrinčevo. Zdaj mi končno obisk pri ginekologu ni več nočna mora. Tako je, kot da grem na klepet k prijateljici. Prav o vsem se lahko pomeniš z njo. Tudi njena kolegica je super:)

Izkušnje z obema. Senčarjeva je moja ginekologinja. Samo upam in si želim, da čim dlje. Kar nekaj znankam sem jo priporočala, vse, ki so šle 1x, so ostale pri njej. Vozijo pa se iz drugega konca Slovenije.

z eno besedo je dr. Sabina krasna ženska, zdravnica in zaupnica. Ni mi težko prevozit 100 km in iz Obale v Ljubljano na pregled, ki je kot bi šel k prijateljici na kavo. Z lahkoto sem se odpovedala dosedanjemu ginekologu

Kaj pa laserski posek je že imela katera pri njej.

Tudi sama sem se zanimala, da bi šla na laserski poseg k njej. V letošnjem letu mi žal niso uspeli najti termina, po novem letu pa mi je sestra razložila, da bo šla cena za 100 € gor. Razloga mi žal ni uspela navesti, nekaj v smislu, da imajo toliko povpraševanja. Aha, in potem je treba ceno posega, ki traja največ 15 minut iz 600 € dvignit na 700 €? Moram reči, da mi je po tej informaciji vse padlo dol in sem šla drugam. Enak poseg, enaka naprava, manj denarja, ravno tako izkušen zdravnik.


Tudi jaz sem se zanimala za laser in potem, ko sva se temeljito pogovorili, mi ga je zaenkrat odsvetovala. Torej bi težko rekla, da so zaslužkarji:) Vem pa za priznanega ginekologa, katerega pacientka sem bila tudi jaz, ki te pa kar takoj napade z laserjem in sprašuje, če ti kaj uhaja voda, ko kihneš, ha ha.

nisem še bila Mi mogoče lahko poveš ali se ti je stanje po posegu kaj izboljšalo..


Tudi jaz sem se zanimala za laser in potem, ko sva se temeljito pogovorili, mi ga je zaenkrat odsvetovala. Torej bi težko rekla, da so zaslužkarji:) Vem pa za priznanega ginekologa, katerega pacientka sem bila tudi jaz, ki te pa kar takoj napade z laserjem in sprašuje, če ti kaj uhaja voda, ko kihneš, ha ha.[/quote]

Zanimivo. Lahko poveš, za katerega ginekologa gre?

Je še presveže, tako da ne bi rada dajala prenagljenih informacij. Morda čez nekaj tednov. Ni pa, da bi iz enega primera sklepala na vse…

Drage žene, matere, babice in dekleta,

toplo priporočam obisk pri dr. Sabini Senčar. Pri njej sem že od odprtja ambulante in to je ginekologinja, ki si jo lahko želi vsaka ženska. Oseba, ki zna prisluhniti, spodbuditi v težkih trenutkih, potolažiti in svetovati. Bila sem v obdobju menopavze, polno družinskih težav in ona mi je bila od vseh ljudi, ki jih poznam največja opora in pomoč. Ona je sonce in samo upam, da bo še dolgo sijala nam in vsem vam, ki jo boste spoznali.

New Report

Close