Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek CT glave – samoplačniško

CT glave – samoplačniško

Rada bi šla na CT glave samoplačniško.
Kje v Ljubljani to opravljajo, kako to izgleda in ali je to slikanje nevarno?
Koliko stane?
Je kdo bil na CT glave in kako je bilo?

CT slikanje je rentgensko slikanje in nevarno je ravno toliko, kot vsako rentgensko slikanje, ki traja toliko časa.

Zakaj bi šla na CT, si prepričana, da je CT prava izbira in ne mogoče MRI?

Šla bi zato, ker vem, da je nekaj narobe z mojimi možgani, z glavo…

Šla bi zato, ker vem, da je nekaj narobe z mojimi možgani, z glavo…[/quote]

Dobi si raje napotnico za nevrologa in naj te potem on napoti naprej, niti CT niti MRI ni nujno, da je prava preiskava, lahko potrebuješ EEG ali pa kaj drugega…

Bi mogoče malo bolj natančno povedala kaj je narobe s tvojimi možgani. Misliš na kaj. Današnja medicina v svetu se kaj dosti na možgane ne spozna, če je kakšen tumor na perifernem delu ga delno ostrani,kaj dosti pa ne pomaga, ker kmalu spet zraste, pa še invalida te še večjega naredijo. Torej kaj misliš, kaj ti je kaj te muči.


TUKAJ ti vse piše

Šla bi zato, ker vem, da je nekaj narobe z mojimi možgani, z glavo…[/quote]

Dobi si raje napotnico za nevrologa in naj te potem on napoti naprej, niti CT niti MRI ni nujno, da je prava preiskava, lahko potrebuješ EEG ali pa kaj drugega…[/quote]

Pri glavi in možganih je fanj, če gredo preiskave najprej od zviška navzdol – torej se pogleda eventuelne tvorbe ( MR in CT) in avtorica ima prav.

Šele potem razni nevrologi, EEG, ipd….. Ker lahko je krepka izguba časa s čakanjem in preiskavami, ki niso glavni vzrok.

New Report

Close