Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kocke (vrečke) za pakiranje – packing cubes – nadaljevanje zgodbe

Kocke (vrečke) za pakiranje – packing cubes – nadaljevanje zgodbe

Pred časom sem tule spraševala, kje bi se v Sloveniji dalo kupiti vrečke za pakiranje. Takrat sem jih potem kupila na amazonu in plačala kar precej za poštnino, ampak sem jih rabila hitro in ni bilo druge poti. Potem sem jih pa našla na aliexpres, prav isti model od istega proizvajalca, en komplet za 22 dolarjev in sem jih naročila še tam, itak jih rabimo vsi pri hiši. Poštnine mi Kitajci niso zaračunali, paket je potoval dva tedna, mi je pa paket prestregla carinska pošta in zahtevala od mene dokazila o vrednosti nakupa. Z dostavljenimi dokazili so bili zadovoljni (obesila sem jim jih na njihovo spletno stran, ker je to najceneje za stranko) in potem mi je poštar paketek prinesel domov, plačati sem pa morala še 3 evre za stroške carinskega postopka. Carine in DDV pa mi niso računali. Da ne bo zvenelo kot reklama, ne bom dajala gor linkov, če pa koga zanima, pa jih lahko na aliexpres poišče s ključnimi besedami ‘packing cubes’.

Sem napisala, če bo morda komu prav prišlo nekaj informacij.

na amazonu se redko redko splača kaj kupovat… ravno zaradi oderuške poštnine

preden naročiš na amazonu, preglej vse možne ebaye
ebay.com, ebay.de, ebay.fr, ebay.co.uk , ebay.it …. in pa, kot si ugotovila, aliexpress..

Drugače pa, če bo kdo tole rabil. Jih imajo v Ikeji, 6 EUR se mi zdi, da je komplet 4 takšnih torbic.

New Report

Close