Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kazen za prehitro vožnjo

Kazen za prehitro vožnjo

Ali ti iz Italije pošljejo kazen za prehitro vožnjo na avtocesti? Je že kdo kdaj dobil položnico? In koliko časa traja, da ti jo pošljejo?

Ja, ampak je bila prehitra voznja v tunelu. Po enem mesecu.

Koliko pa je bilo potrebno plačati in koliko si prekoračil/a omejitev?

nova
Uredništvo priporoča

Koliko pa je bilo potrebno plačati in koliko si prekoračil/a omejitev?[/quote]

Ne spomnem se vec, to je bilo ene 4 leta nazaj. Se mi pa zdi da imajo nekje iste vsote kot pri nas. Lahko ti pogledam ce kej najdem na netu.

Koliko pa je bilo potrebno plačati in koliko si prekoračil/a omejitev?[/quote]

Ne spomnem se vec, to je bilo ene 4 leta nazaj. Se mi pa zdi da imajo nekje iste vsote kot pri nas. Lahko ti pogledam ce kej najdem na netu.[/quote]

Hvala. Že dva dni iščem, pa nič pametnega ne najdem, zato sprašujem tudi tukaj.

Do 10 km/h vec od dovoljenega – med 39 in 159euro
Vec kot 10 km/h ampak manj kot 40 km/h od dovoljenega – med 159 in 639 euro + 3 kazenske tocke
Vec kot 40 km/h ampak manj kot 60 km/h – med 500 in 2000 euro + 6 tock + odvzem vozniske od 1 do 3 mesece
Vec 60 km/h – med 779 in 3.119 + 10 tock + odvzem vozniske 12 mesecev + ce si ta prekrsek ponovil v roku 2 let ti vzamejo voznisko


To je pa še huje kot pri nas. A te točke se seštevajo z našimi?
Ne vem, če imajo oni pooblastilo, da ti vzamejo našo vozniško??


To je pa še huje kot pri nas. A te točke se seštevajo z našimi?
Ne vem, če imajo oni pooblastilo, da ti vzamejo našo vozniško??[/quote]

Ne vzamejo ti vozniske ampak imas prepoved voznje po Italiji.

In ja, tocke se sestevajo z nasimi. EU pac 🙂

ne vem koliko se tocke sestevajo s slovenskimi. Avstrijske in nemske se zahotovo ne, da bi se potem italjanske mocno dvomim. EU ja, pa sami policisti povejo, da jim ni v interesu mednarodno deliti tocke.

Nevem glej jaz sem gledala na italijanskih straneh od njihovega ministerstva in pise da ja, ampak se jim verjetno neda s tem ukvarjat ker je cela procedura tako da verjetno zaradi tega se ne. Kazen in prepoved voznje pa se sigurno dobi.

ja, kazen in prepoved voznje, tock pa ne. Briga italjansko policijo tvoj sistem tock v Sloveniji, oni pokasirajo in to je to.

New Report

Close