Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu swinger klubi v Grazu?

swinger klubi v Grazu?

Ima kdo kake linke mogoče. Zanima me da bi šla z mojim.

hvala!

Svetujem ti psihiatra. Ker se vsakemu normalnemu moškemu mentalno zmeša da mu drugi seksa ženo !!! In vsaki normalni ženski se bi zmešalo, da njen moški jaha drugo.

MRŠ BANDA ZAGAMANA

http://lmgtfy.com/?q=swinger+clubs+in+Graz

Naj ti pomagam, ker ti Google ocitno en deluje. 🙂

Kako to ves? 😉

hvala! ampak zanima me predvsem kateri je obiskan nabolj, to se ne razbere na googlu. kjer je največ izbire 🙂

Nea vem, ker ne obiskujem 😉

sramota da obstajate osebki kot si ti, ki se hočete seksat z drugimi ljudmi, celo v prisotnosti lastnega moža ali žene…ZAGAMANI PSIHOPATI

Daj se malo umiri! Nimas pojma! Saj, ce gres v taksen klub, se ni receno, da seksas z drugimi. Midva nikoli ne seksava z drugimi, kvecemu malo igre, dotikanja in druzenja. Sva dogovorjena kaj ja in kaj ne. Najveckrat prideva tja za zabavo, tudi plesa, zura…Se pa zakuriva ob gledanju drugih in se potem se toliko bolj strastno midva poseksava :-). Avtorica najboljse v Gradcu je club Coronita ob sobotah. Pojdita pogledat nov klub v Udine, dalec najlepsi!

” swingerstvo” je potrebno prepovedati, ker se bere o pravih razvratih. To je živalsko in nedostojno človeka.

Najbolje vse prepovedati, kar tebi in somisljenikom ni vsec 😀

Kensington

ti hočeš, da ti ženo / moža nekdo j pred tvojimi očmi ali kaj, ej , daj si duška, JAZ NE BI, HVALA.

vse ok, samo, da ne vidim 🙂 ! si moreš misli pred mojimi očmi, he, he…..
Ljudje se dajejo dol tako ali drugače. pri svingerstvu pa v dogovoru s partnerjem in to mi je cool :). Kar paše obema, se dogovoriva !!!!!

Bolje kot pa, da se dajejo dol in so “zvesti” 🙂

” vidim”

vse ok, samo, da ne vidim :)

Tudi to ni ok, temu se reče varanje.

“Posesivni psihopat” ni enako “normalen”. Če se ti meša ob takem, rabiš ti psihiatra.

v teh ” swinger ” izposojevalnicah mednožij res ne morejo biti normalni ljudje

Registriraj se in si ta klub naredimo doma.
Midva že imava en takšen par in vidva sta lahko tretji par. Najina starost je cca 42 let in leta naju ne motijo.

[img]http://cl.jroo.me/z3/6/r/i/b/a.aaa.jpg[/img]

naravno je to, sam katoliki zadrti ste zblojeni do amena

naravno morda kdaj prej, odkar je pa spolnost tudi stvar vzgoje, spodobnosti, ipd ima značaj intimnosti..tako da se ne morem strinjati, da je to nekaj čisto naravnega in enostavnega … če bi bilo, bi se ljudje na pločniku lahko kar z mimoidočimi dol dajali

moram reči, da prav občudujem pare, ki verjamejo v ljubezen partnerja do te mere, da jih ne moti, da je partner izpostavljen skušnjavam…po mojih izkušnjah je namreč tako, da se veliko swingerjev za hrbtom žene še kurba okoli .. ok .. saj to se tudi tisti, kateri ne hodijo v swingerje .. meni je interesantno opazovati, kako slepe so nekatere žene, punce in kako zaupajo moškemu

tisto o veri v ljubezen sem pa napisala, ker se najde v swingerju tudi kak par, kjer je njuna ljubezen tako močna, da dejansko popestri spolnost v zakonu, kar pomaga, da je zveza še trdnejša…

Tako zblojenega naroda ni nikjer.Debili ženski svetujejo psihiatra.Jaz sem z mojo tudi swinger in jebite se neverniki.Swingerstvo je nekaj najlepšega in moški,ki ima svojo partnerko iskreno rad ,ji privošči vse isto je v obratni smeri.Tip ,pa,ki nima svoje žene rad bo znorel ko jo vidi z drugim,čeprav ve,da je to le začasno.In to pomeni ,da ta ki znori ni normalen.Ko sem mojo vprašal po prvi izmenjavi kakšne občutke je imela mi je povedala tako.Neverjetno prijeten občutek,da sem te videla uživati in ponosna sem,da imam takšnega moškega,ki ve tako strastno seksati in sedaj te imam še raje.
Vi pa ki ne seksate in živite v celibatu ste itak zavozili celo življenje
pa lep dan in ratzmišljajte vsaj 20 ur na dan ,če va vaš partner mogoče kje vara.

Jaz si ne želim drugega moškega kot mojega moža. Moj mož si ne želi druge ženske kot mene. Imava se fino, najina spolnost je dovolj pestra in bogata in intimna, da zadovolji vse najine potrebe.
Ali rabiva psihiatra?

To zase povej to kar si pa mož želi ne bodi tak prepričana da si ne želi.Pa ko boš ene 25 let nabijala samo z možem te bo vleklo še kaj drugega probat ,ker v glavnem postane po tolikih letih monotono.

Res žalostno, da se morata na tak način zakurit, da sta potem eden drugemu še sploh f*kabilna 🙂

Dolgočasneži… pojma nimate, kaj zamujate! Pa še lažete… najprej sebi, potem partnerju, na spletu pa še drugim!

Bedak res si v srednjem veku in če je kdo bolan tukaj gor si to ti.

New Report

Close