Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženski bes

Ženski bes

bejba se uro+ štima, da gre na zmenek s tipom … pa ga ne faše ☻
ni čudno, da toliko fertilnic visi na netu ☺

Ne preskakuj. PPočakaj pri tem… pride na zmenek…

In kaj je na zmenku?

Mamin sinček, ki razlaga da mu je mamica za rojstni dan kupila dve murini Srajci ( takrat je bila še Mura)
Možakar srednjih let pride na zmenek in pove da ima tri otroke in nemogočo ženo od katere se bo ločil….
Možakar srednjih let pove da ima enega otroka in grooozno ženo, bejbo pelje domov na malico ( je njegova sodelavka),…. v službi konstantno rine vanjo…
Še en mamin sinnček živi z mamico v bloku, sestra je na svojem, je zatežen in zamorjen, pri 20+ se obnaša kot da jih ima 50… Run Forrest run!!!

etc…

jaz dam 50€ na mizo in pogledam v oči, kakšna je reakcija ☺

nova
Uredništvo priporoča

In jaz dam na mizo zlato kartico. Kaj pa zdaj?

manjka potrdilo, da kartica ni preklicana ☺
pa graben na moji riti ni mašinca za kartice – torej si nelikviden/a ☺

Ne, to bo pomota. Še nikoli nisem dvignila na ritomatu.

He he, OMFG vedno naleti na kakšno ki mu je kos.

aha .. si bejba … a tvoja pi.zda pa sprejema platinaste, črne … kartice … al s kešom plačuješ dva mišičnjaka, ki pref.ukata takega, ki bi ti plačal s kartico ☺

btw: vse barve kartic imajo limite … keš tega ne pozna
zdej pejt pa risanko pogledat pol pa spat

emmm — glih prov brihtna pa ti nisi ☺
ko gre zares velja keš — ne pa kartice, bančna zagotovila … a ti nastavljaš tako in zato, da upaš, da te bo tip vzel k sebi vsaj na stanovanje zato, da lahko s cu.ra.kom pluje v tebe … ker babji sekret ☺

Moja kartica mi le olajša poslovanje. Drobiž trga žepe, saj veš.

masturbacija ne paše v to temico ☺

Takšna hitrost ni zaželjena. Nočem, da je v minutki vsega konec.

emmm — glih prov brihtna pa ti nisi ☺
ko gre zares velja keš — ne pa kartice, bančna zagotovila … a ti nastavljaš tako in zato, da upaš, da te bo tip vzel k sebi vsaj na stanovanje zato, da lahko s cu.ra.kom pluje v tebe … ker babji sekret ☺[/quote]

Imaš popolnoma prav. Jaz vedno kaj upam. Včasih si pa tudi upam.

Zdaj si ful vesel, ko imaš dve, ki skačeta po tebi, kajne? :-))

emmm — glih prov brihtna pa ti nisi ☺
ko gre zares velja keš — ne pa kartice, bančna zagotovila … a ti nastavljaš tako in zato, da upaš, da te bo tip vzel k sebi vsaj na stanovanje zato, da lahko s cu.ra.kom pluje v tebe … ker babji sekret ☺[/quote]

Imaš popolnoma prav. Jaz vedno kaj upam. Včasih si pa tudi upam.

Zdaj si ful vesel, ko imaš dve, ki skačeta po tebi, kajne? :-))[/quote]

Saj ne moreva skakat. Ga ravno “oživlja”, kot kaže brez uspeha;)

Bravo punci! Dajta ga!

sama odločaš kaj, kako, s kakšno hitrostjo se nasajaš s kartico … za druge to ni zanimivo ☺

emmm — glih prov brihtna pa ti nisi ☺
ko gre zares velja keš — ne pa kartice, bančna zagotovila … a ti nastavljaš tako in zato, da upaš, da te bo tip vzel k sebi vsaj na stanovanje zato, da lahko s cu.ra.kom pluje v tebe … ker babji sekret ☺[/quote]

Imaš popolnoma prav. Jaz vedno kaj upam. Včasih si pa tudi upam.

Zdaj si ful vesel, ko imaš dve, ki skačeta po tebi, kajne? :-))[/quote]

a bi ti pr.asica tipkala o sebi, svojih občutjih, dojemanjih … ne pa da jih podtikaš komu drugemu???
btw: vem, da padam za 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svojega IQ, ko vama odtipkavam. Ampak čas pa le mineva ☺
sem samo kortuazen (ker žena gleda na TV nekaj, kar me ne zanima) tukaj.

ti dve skupaj nimata mojih let .. pa sta tukaj, ker nimata druge opcije ☺

Imaš popolnoma prav. Jaz vedno kaj upam. Včasih si pa tudi upam.

Zdaj si ful vesel, ko imaš dve, ki skačeta po tebi, kajne? :-))[/quote]

Saj ne moreva skakat. Ga ravno “oživlja”, kot kaže brez uspeha;)[/quote]

pikica .. če bi imela vnukinjo bi videlela kako zgleda ksih dobro po.fu.kane bejbe ☺
tako pa ..pojdi vohat ciprese …

ti dve skupaj nimata mojih let .. pa sta tukaj, ker nimata druge opcije ☺[/quote]

OMFG, zakaj sovražiš Schildkrote? A sta se sporekla? Pa taka prijazna punca je, razvaja nas z lepimi slikami in tudi kaka pesem kdaj pade.

ti dve skupaj nimata mojih let .. pa sta tukaj, ker nimata druge opcije ☺[/quote]

Se že izgovarja kaj je razlog za očitno neuspešno “oživljanje”.

Ko ne pomagata ne daljinec, ne žena, je na vrsti MON.

Ha ha ha, kurtoazen je napisal….

Kaj pa če bi ti, OMFG, nama kurtoazno zaupal tvoja leta?

Ne morem spat pa sem šva pobledat mau na računavnik. In vidm da ma en tip kurcumazan. Ja marička pod pipo ga dej pa dobr uper s trdo žajfo!

zakaj .. a si jih bosta za to kaj bolj/manj drkali ☺ –ker jaz od tega niti nič ne bom imel

zakaj .. a si jih bosta za to kaj bolj/manj drkali ☺ –ker jaz od tega niti nič ne bom imel[/quote]

Da vidim, če se sploh splača se trudit s tabo. 😉

New Report

Close