Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koloidno srebro

koloidno srebro

Lep pozdrav.

Ali ima kdo izkušnje s koloidnim srebrom? Prosim , če mi zaupate vaše izkušnje.

Oče ima glioblastom in mu želimo ozdravitve.

hvala

Povprečno preživetje pri glioblastomu je 14 mesecev. S kolodinim srebrom ali brez njega.

Ne poznam natančno;
Kolikor pa vem to ni sicer sistemsko zdravilo, pomaga pa pri preprečevanju posledic kemoterapij – npr. pri vnetjih sluznice v ustih – oz. preprečevanju / odpravljanju aft v ustih.

probajte, škodit ne more, pa čim več časa preživite z njim.

Meni koloidno srebro pomaga za vec zadev – odpravilo glivice, ravno prejsnji teden sem imela zelo bolece grlo, grgrala in naslednji dan ok, pri modrostnem zobu, ki se mi je gnojil v dveh dneh ok, pri psu, ki je imel gnojno rano (veterinar je bil naravnost sokiran). Glede bolezni tvojega oceta, pa ne vem, ker je ne poznam. Ampak preverjeno pomaga pri sirokem spektru zdravstvenih tezav. Le pazi kje ga kupujes, da so opravljene meritve, da je brez barve itd
Jaz ga redno jemljem (s presledki) ze vec let.

Koloidno srebro uporabljam predvsem za razkuževanje – aft v ustih, mozoljev, grla ob prehladu (grgranje) za spiranje nosu…če mi je slabo ga ruknem en štamprle, prej zadržim v ustih kako minuto (se bolje absorbira v organizem) in potem popijem. Ima pozitivne učinke na te stvari, kakih čudežev pa ne dela, nikakor pa ne bi verjela, da ozdravi raka. Lahko ti pošljem kakih deset datotek v katerih imam z raznih vetrov zbrana čudežna zdravila za vse možne oblike bolezni – laneno seme, konopljino olje, koloidno srebro in zlato, med in cimet…ni da ni… a čudežne ozdravitve raka so to kar so… čudežne.

Sem pobrskala po spletu za bolezen tvojega oceta. Zal mi je, da se spopada(te) s tako hudo boleznijo. Zelim vam vse dobro, Morda vseeno poizkusite (poleg kemoterapije) s se kaksnimi drugimi zadevami – peske marelic, psenicna trava, koloidno srebro, kurkuma, konopljino olje…, pozanimaj se o teh receh, verjetno pa ni prav veliko moznosti, da bi ga to resilo.
Srecno!!!

Punce, lepo prosim….kje kupujete koloidno srebro?

100x hvala in lp

seveda lahko škodi:
http://www.ivz.si/aktualno?pi=21&_21_view=item&_21_newsid=2570&pl=76-21.0.

Rezultati različnih toksikoloških študij kažejo na strupenost nanodelcev srebra za jetra, njihov vpliv na imunski sistem, ter možno genotoksičnost. Strupenost različnih nanodelcev ni odvisna samo od kemijske sestave nanodelcev ampak tudi od drugih lastnosti, kot so velikost, način izdelave (vključno s prisotnostjo nečistoč), površinske prevleke na delcih, oblike delcev, kristalne strukture… Veliko raziskav glede morebitne škodljivosti nanodelcev srebra še poteka.

Strupenost ionskega srebra (Ag+) in njegov učinek na človeka pa sta že dolgo znana. Lahko poškoduje žive celice na različne načine, kar je tudi osnova njegovega antimikrobnega delovanja.

http://vizita.si/clanek/alternativno/koloidno-srebro-najmogocnejsi-antibiotik.html

V redkih primerih lahko koloidno srebro pri osebah, ki ga uporabljajo v prevelikih količinah, povzroči poškodbe ledvic in nevrološke težave, prav tako pa je njegova uporaba odsvetovana vsem osebam z boleznimi ledvic in jeter. Lahko pa koloidno srebro tudi reagira v kombinaciji z nekaterimi drugimi zdravili, zato se o njegovi uporabi v vsakem primeru posvetujte z zdravnikom ali farmacevtom.

skačete v luft zaradi par molekul aluminija v cepivih, potem se pa nalivate s srebrom kot da je čajček… kdo bi razumel…

http://med.over.net/forum5/read.php?268,9260154

seveda lahko škodi:
http://www.ivz.si/aktualno?pi=21&_21_view=item&_21_newsid=2570&pl=76-21.0.

Rezultati različnih toksikoloških študij kažejo na strupenost nanodelcev srebra za jetra, njihov vpliv na imunski sistem, ter možno genotoksičnost. Strupenost različnih nanodelcev ni odvisna samo od kemijske sestave nanodelcev ampak tudi od drugih lastnosti, kot so velikost, način izdelave (vključno s prisotnostjo nečistoč), površinske prevleke na delcih, oblike delcev, kristalne strukture… Veliko raziskav glede morebitne škodljivosti nanodelcev srebra še poteka.

Strupenost ionskega srebra (Ag+) in njegov učinek na človeka pa sta že dolgo znana. Lahko poškoduje žive celice na različne načine, kar je tudi osnova njegovega antimikrobnega delovanja.

http://vizita.si/clanek/alternativno/koloidno-srebro-najmogocnejsi-antibiotik.html

V redkih primerih lahko koloidno srebro pri osebah, ki ga uporabljajo v prevelikih količinah, povzroči poškodbe ledvic in nevrološke težave, prav tako pa je njegova uporaba odsvetovana vsem osebam z boleznimi ledvic in jeter. Lahko pa koloidno srebro tudi reagira v kombinaciji z nekaterimi drugimi zdravili, zato se o njegovi uporabi v vsakem primeru posvetujte z zdravnikom ali farmacevtom.

skačete v luft zaradi par molekul aluminija v cepivih, potem se pa nalivate s srebrom kot da je čajček… kdo bi razumel…[/quote]
jaz osebno koloidnega srebra ne bi probala.
če pa ima človek prognozo kot v tej zgodbi, pa mu nanodelci ravno škodovat ne morejo, ker nimajo časa, da bi svojo toksičnost razvili… za kar je pogoj dolgotrajna uporaba…

seveda lahko škodi:
http://www.ivz.si/aktualno?pi=21&_21_view=item&_21_newsid=2570&pl=76-21.0.

Rezultati različnih toksikoloških študij kažejo na strupenost nanodelcev srebra za jetra, njihov vpliv na imunski sistem, ter možno genotoksičnost. Strupenost različnih nanodelcev ni odvisna samo od kemijske sestave nanodelcev ampak tudi od drugih lastnosti, kot so velikost, način izdelave (vključno s prisotnostjo nečistoč), površinske prevleke na delcih, oblike delcev, kristalne strukture… Veliko raziskav glede morebitne škodljivosti nanodelcev srebra še poteka.

Strupenost ionskega srebra (Ag+) in njegov učinek na človeka pa sta že dolgo znana. Lahko poškoduje žive celice na različne načine, kar je tudi osnova njegovega antimikrobnega delovanja.

http://vizita.si/clanek/alternativno/koloidno-srebro-najmogocnejsi-antibiotik.html

V redkih primerih lahko koloidno srebro pri osebah, ki ga uporabljajo v prevelikih količinah, povzroči poškodbe ledvic in nevrološke težave, prav tako pa je njegova uporaba odsvetovana vsem osebam z boleznimi ledvic in jeter. Lahko pa koloidno srebro tudi reagira v kombinaciji z nekaterimi drugimi zdravili, zato se o njegovi uporabi v vsakem primeru posvetujte z zdravnikom ali farmacevtom.

skačete v luft zaradi par molekul aluminija v cepivih, potem se pa nalivate s srebrom kot da je čajček… kdo bi razumel…[/quote]

Se popolnoma strinjam z napisanim! In če že zastrupljate sebe za božjo volje ne zastrupljajte še svojih otrok!

oglašate se same kokodajse, ki nimate blage veze, kaj šele, da bi ga poiskusile…
Uporabljam koloidno zlato, moja energija, psiha, spanje je bp…kaj drugega ti ne znam povedat…
Srebro pa imam za grgranje, špricanje grla,ranic,razkuževanje……..Namest operila ga pošpricam v nos………..

Zlato pijem 1x/leto 14 dni…..Srebra pa porabim cca 2 dcl na leto……..

Glede nato kaj nas vse zastrupla v življenju sta zlato in srebro mala malica


ti si pa strokovnjak, ker ga piješ? tako kot je alkoholik strokovnak za učinke alkohola? in seveda vidiš v svoje ledvice in jetra kako navdušene so? take stvari delujejo na dolgi rok in tudi če tvoja energija trenutno bp še ne pomeni da ne boš imela težav čez nekaj let… tvoj zadnji stavek je pa sploh višek neumnosti. to lahko reče vsak kadilec, alkoholik, uživalec drog ampak oni vsaj uživajo v svoji razvadi.
avtorici pa želim vse dobro. naj trud za iskanjem čudežnega zdravila ne prevlada nad uživanjem skupnega časa z bolnikom.

Koloidno srebro je strup (in to zelo hud strup) in nič drugega. Če se komu zdi, kako mu pomaga je to pač placebo učinek. Tako da samo vstran od tega…

Bodite z očetom in zaupajte redni medicini. Le-ta je edino kar mu lahko pomaga oziroma omogoči čim bolj kvaliteten preostanek življenja,


Antibiotiki, ki jih predpisuje uradna medicina, so prav tako strup, pa jih tako zelo radi uporabljate, ko vam kaj fali.

Ne vem, zakaj človek ne bi posegel še po alternativi, če mu uradna medicina napoveduje samo še smrt.

http://vizita.si/clanek/alternativno/koloidno-srebro-najmogocnejsi-antibiotik.html

Jaz pa svojemu psu nisem povedala, da mu v vodo vlivam srebro. Ko sem mu spricala rane z njim, sem mu rekla, da je samo voda. Jah, najbrz me je spregledal zato je tudi pri njem placebo ucinek deloval. Veterinar je skoraj s stola padel, ko smo ga popolnoma “prenovljenega” pripeljali na kontrolo.

Jaz pa svojemu psu nisem povedala, da mu v vodo vlivam srebro. Ko sem mu spricala rane z njim, sem mu rekla, da je samo voda. Jah, najbrz me je spregledal zato je tudi pri njem placebo ucinek deloval. Veterinar je skoraj s stola padel, ko smo ga popolnoma “prenovljenega” pripeljali na kontrolo.[/quote]

srebro dejansko deluje protimikrobno in to je znano in dokazano. vendar to pri možganskem tumorju ne bo koristilo. hkrati pa ima to delovanje tudi škodljive učinke. ker se očitno nikomur ne da brati kopiram iz zgornjega linka (uradna stran Inštituta za varovanje zdravja):
Strupenost ionskega srebra (Ag+) in njegov učinek na človeka pa sta že dolgo znana. Lahko poškoduje žive celice na različne načine, kar je tudi osnova njegovega antimikrobnega delovanja.
torej po kmečko – res uničuje bakterije, spotoma pa uniči tudi vaše celice….

Čez par let pa papa jetra, pa zgodnji pojav demence……

Za empatijo še nisi slišala, očitno.

No, tole boš pa gotovo razumela. Ko boš ti zbolela, ali kakšen tvoj bližnji (če ga sploh imaš), potem upam, da ti bodo povedali na tak nesramen način, kot si ti tole napisala.

[/quote]

Za empatijo še nisi slišala, očitno.

No, tole boš pa gotovo razumela. Ko boš ti zbolela, ali kakšen tvoj bližnji (če ga sploh imaš), potem upam, da ti bodo povedali na tak nesramen način, kot si ti tole napisala.[/quote

?????

Meni je pa nekaj drugega smešno . Sedaj se brez koloidnega srebra ne da živeti, včasih so to govorili za konopljino olje, pa za himalajsko sol, pa goji jagode… Ne vem no, meni je vse to modna muha in vsekakor ni za pretiravati. Eni se pa zalivate s tem kot da je čaj .

s takim izražanjem malo dvomim, da je tvoja energija in psiha bp.

@pri nas (ali kdorkoli drugi):

kje pri nas se dejansko da dobit kolidno zlato v pravi nano obliki? (da dejansko ne vsebuje ionske delce in potencialno toksičenga Au-kloirida)?

vnaprej hvala!

pozdravljeni,

 

Zanima me kolko vas prakticira koloidno srebro več let… pa da vidimo kolk je dejansko stranskih učinkov in koliko gre dejansko za pozitivne učinke… ker tisto ko se nekje prebere je lahko sve i svašta… tako tudi tukaj ki gre tema na to da je koloid stup in placebo….

Vsaka kovina ima svojo elektromagnetno valovanje in vsaka nekako pripomore k temu kako se celica ob prisotnosti kovine obnaša…

zanimajo me zgolj in samo izkušnje morda celo testne ugotovitve ki jih je morda nek posameznik opravil na sebi.

 

 

Hvala za odgovore lep pozdrav!

New Report

Close