Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A vi dejansko kupujete to smetje v Tušu in Mercatorju?

A vi dejansko kupujete to smetje v Tušu in Mercatorju?

A vi dejansko kupujete smetje v Tušu in Mercatorju, ki vam ga prodajajo po premium ceni, in preplačate pri vsakem nakupu nekajkrat? No, če se zato počutite večvredne od drugih se pač pustite še naprej nategovati.

In kaj konkretno to je?

En tak kompletek – metlica, smetišnica in krpica! Za 2, 5 €

Imaš pa v različnih barvah.

No saj 2,5 € pa tudi ni veliko. Pa še barve lahko izbiraš.

🙂

Kaj je drago ali ne, je dosti relative pojem. Vendar sem prepričana, da je v Sloveniji generalno gledano ogromno dobrin predragih, ko jih primerjam s cenami na tujih trgih in to v državah, ki sicer svojim državljanom zagotavljajo bistveno višji standard. Danes the stvari ni težko preverit na spletnih katalogih evropskih trgovin, tudi takšnih, ki nas pri nas molzejo v denarnice. Sem bila izjemno presenečena ob nakupovanju v nemškem DM, Muller je tudi cenejši, pa tudi raznorazne metle in smetišnice najdeš v nemških nizkocenovnikih ceneje kot pri nas. Ne bom iskala konkretne smetišnice, ampak v Nemčiji se komot Curver kupi za kak cent manj kot v Sloveniji. Zato, ja, 2,5 € je ali pa ni veliko

Kaj je drago ali ne, je dosti relative pojem. Vendar sem prepričana, da je v Sloveniji generalno gledano ogromno dobrin predragih, ko jih primerjam s cenami na tujih trgih in to v državah, ki sicer svojim državljanom zagotavljajo bistveno višji standard. Danes the stvari ni težko preverit na spletnih katalogih evropskih trgovin, tudi takšnih, ki nas pri nas molzejo v denarnice. Sem bila izjemno presenečena ob nakupovanju v nemškem DM, Muller je tudi cenejši, pa tudi raznorazne metle in smetišnice najdeš v nemških nizkocenovnikih ceneje kot pri nas. Ne bom iskala konkretne smetišnice, ampak v Nemčiji se komot Curver kupi za kak cent manj kot v Sloveniji. Zato, ja, 2,5 € je ali pa ni veliko[/quote]

Če kupiš dva kompleta, dobiš v TUŠu še kilo pomaranč ali mandarin – lahko izbiraš,

v Mercatorju pa 10 dag kave ali Kinder jajčko! Evo, zdaj za darilo za praznike. Čist OK!

Kaj je drago ali ne, je dosti relative pojem. Vendar sem prepričana, da je v Sloveniji generalno gledano ogromno dobrin predragih, ko jih primerjam s cenami na tujih trgih in to v državah, ki sicer svojim državljanom zagotavljajo bistveno višji standard. Danes the stvari ni težko preverit na spletnih katalogih evropskih trgovin, tudi takšnih, ki nas pri nas molzejo v denarnice. Sem bila izjemno presenečena ob nakupovanju v nemškem DM, Muller je tudi cenejši, pa tudi raznorazne metle in smetišnice najdeš v nemških nizkocenovnikih ceneje kot pri nas. Ne bom iskala konkretne smetišnice, ampak v Nemčiji se komot Curver kupi za kak cent manj kot v Sloveniji. Zato, ja, 2,5 € je ali pa ni veliko[/quote]

Če kupiš dva kompleta, dobiš v TUŠu še kilo pomaranč ali mandarin – lahko izbiraš,

v Mercatorju pa 10 dag kave ali Kinder jajčko! Evo, zdaj za darilo za praznike. Čist OK![/quote]

Super akcija, sploh, če dobiš citruse zraven! Hvala, da ste napisali 🙂

New Report

Close