Najdi forum

cene pleskarjev (malarjev)

a kdo morda ve kakšne imajo cene obrtniki ki se ukvarjajo z beljenjem?

Potrebujemo struganje, kitanje in beljenje sten oz. stropov.
kako se gibljejo cene po kvadratu?
Ali se zaračuna povprečna cena ali vsaka zase?
kako je s čiščenjem? Je to posebna postavka ali že vkalkulirana v samo opravilo?

hvala

lep pozdrav!!!!
Prosil vas bi 1anja ,če bi se dalo naredit ponudbo na zs,oz lahko me pokličete na tel,041/327-368Boštjan garantiram vam da zelo ugodno

Hvala!!!

LEP POZDRAV 1 ANJA ,KOLIKO IMASTE PA KVADRATURO,2.4E.NA KVADRAT.KITANJE,BRUSENJE,BELJENJE.NAREJENO KVALITETNO IN NATANCNO

nova
Uredništvo priporoča

adaptacija s to ceno 2,4€/m2 misliš samo delo a ne ali……

gospa 1anja
2x-no kitanje+2x-no beljenje4.5€/m2(z materialom)
struganje če je 100% cca.2.00€/m2
če se struga stara barva je zelo dobro če se impregnira z acril emulzijo celotna površina
impregnacija acril emulzija 0,80€/m2
Čiščenje pa itak sodi zraven,nič se ne računa posebej
Hvala

DA 2.4,E JE SAMO DELO,KOMPLET

Od 5 do 7 €.

tomtam
čestitam edino ti na tem forumu ne zavajaš ljudi,kot nekateri,ki obljubljajo zastonj delo,pa še malico za gazdo nazadnje pa je račun 8 eur za m2

Marko1
Kaj si ti za en pametjakovič,za en model na tem planetu,kdo koga zavaja ,kdo obljublja delo zastojn,kdo na koncu računa 8€/m2, sploh me ne poznaš in ne nekaj pisat pa na pamet govorit,ki rado škodi če si preveč pameten.
Sicer jaz imam take in podobne cene odvisno tudi od situacije(podlage) pa če se vi tu gor na tem že bednem forumu strinjate ali ne!!!!pa pa pa

nevem zakaj te moti kar sem napisal,saj očitno ne gre zate moj komentar ampak nekdo dela za 2,4 eur m2 pa tudi cenejše sem že videl,popravljal pa sem že za dražjimi in pol lahko skupna cena za beljenje in kitanje pride tudi na 8 ali več eur,po lastnih izkušnjah pa lahko zatrdim da za cene ki jih eni objavljajo tu gor posla ne moirejo kvalitetno opravit in pika

Pozdrav anja,

če želiš ti lahko pošljem ponudbo na e-mail ali me kontaktiraj na [email protected] ali 070/315-310.

lp, Grega

Pozdrav vsem,

težko se je odločit za pravega malarja…včasih najcenejši ne pomeni tudi da je najboljši…govorim iz lastnih izkušenj…pri nas smo belili stanovanje in zaradi finančnih težav, smo se odločili za najcenejšo ponudbo…(namesto da bi počakali še par mesecev)…
no..ne bom sicer omenjala kdo nam je pleskal…vendar…je bilo končano obupno!
Prostore je zaščitil kar malo tako, da so bili še robovi zraven popleskani…pa fleki od barve povsod..seveda smo morali mi na koncu čistiti..prepleskano in pokitano je bilo tako-tako, da se je vidlo izbokline, tam kjer je kital…uglavnem katastrofa!
nato smo našli enga fanta, ki nam je vse to popravljov, in smo na koncu izračunali, da bi prišlo isto (prvi in drugi malar), če bi vse plačali že temu fantu, ki smo ga potem najeli za popravljanje…razlika bi bila v temu, da bi prišparali z živci…:)

tako da srečno vsem, pa upam da dobite tapravga malarja…

lp

slikopleskarska dela barvanje 2x m2 , 2 e
kitanje sten 2x m2 1.80
brusenje 0,50 m2
u tu cenu je vsteto ciscenje
Tehnoplesk d o o
031 493 810

KOMPLET KITANJE BRUSENJE BELJENJE 2.4 E NA KVADRAT,TO JE SAMO DELO.NAREJENO NATANCNO IN TAKO KOT JE TREBA.041 247 019 LEP POZDRAV

Lep pozdrav!!!
imam občutek,da se eni mojstri na tem foromu oglašajo pod raznoraznimi imeni in skrivajo svojo pravo ime ,”zakaj to delajo nevem”

bodi to kar si in se javljaj na to ime kot si se prvo vpisal,ponudi ceno oz.ponudbo in je to to,stranka se bo itak sama odločla po svoje…
tudi ta “1anja” je tudi malo sumljiva v enem mesecu ni odgovorila na niti eno ponudbo itd

dans su si maleri si majo iskusnje v tem delu a na koncu kaj preostane da poklices cistilni serviz da ociste drugo je da po tem ita potrebujes prave malere katri res majo iskusenja v tem delu mnogi nasedajo kad potrbuju koje malere ker vide daje po ceni itak ga poklicu pase zmene za delo al sta pol preostaje v tem primeru da si vrgo denar stran.mnogi maleri uzmajo barve katere su po ceni in daju u hobuke od jupola kad prijdu delat vidis daje hobuk od jupol pol vidis kaje v tem bilo hobuku sam mao iskusenje sa enim koperantom ker je delo za me pasam video na koj nacin zele zasluzit denar svi koji potrbuju kakve malere budite previdni i ne vrzite denar bez veze tehnoplesk d o o – gsm – 031 493 810 lp

“poceni barvo sipajo v hobuke od jupola”-jupol je tako poceni barva tako da ne vem kaj bi kdo s tem profitiral-sicer pa mislim da vi težko dobite kooperanta ker dela še zase nimate,kajti pri nas ne vem kdo razume vaš jezik

V našem podjetju dajemo velik poudarek strokovnosti in korektnosti pri opravljanju del, ki temelji na znanju in izkušnjah.Izvajamo: beljenje tako notranjih kot zunanjih površin, svetujemo in opravljamo zahtevnejša slikopleskarska dela, izdelava ter barvanje fasad ter pleskanje mizarskih, kovinskih izdelkov, skratka opravimo praktično vse kar zajema zaključna gradbena dela.Cenimo kvalitetno izvedeno delo, zaradi tega se poslužujemo najbolj kvalitetnih materialov. Dela opravimo hitro, kvalitetno in za seboj očistimo. Nudimo vam na vse storitve 5% popust.
Akcija beljnje po 1,80 €.
Slikopleskarstvo in fasaderstvo Robi s.p.
Tel : 040898251
Pošta : [email protected]
Facebook : https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100003378492000

Pozdravljeni!

Izvajamo slikopleskarska dela ter montažo mavčnih plošč(knaufa) na območju štajerske – Maribora.
Več infomacij na tel. 031/503-980.

E-mail.:[email protected]

http://www.SlikopleskarstvoBarve.si ali na facebook

Lep pozdrav.

V takšnih primerih svetujemo, da se najprej posvetujete glede izbire materialov s katerim boste dosegli ustrezno kvaliteto izvedenih del ter osnovne informacije glede tehnologije dela in nato pokličete na objekt nekaj izvajalcev. Takoj boste opazili kateri se spozna na svoje delo in kateri ne, vse v stilu- to bo hitro, tega pa ni treba narediti. Verjamite se obnese.
Najbolj boste zadovoljni, če bo delo izvedeno v skladu z vašimi željami.

In še kontakt za osnovne informacije o materialih in poteku dela:

JUB, kemična industrija d.o.o.
Dol pri Ljubljani 28
1262 Dol pri Ljubljani

T: +386 1 588 43 39

E: [email protected]

Lep dan še naprej

Poznam, naredi v nulo – 2€ m2 , z kitanjem in usem

New Report

Close