Najdi forum

Polagalec za knauf

Ali ve mogoče kdo za kvalitetnega polagalca oz. monterja knaufa v okolici Ljubljane (Ivančna Gorica)? Material imamo, le roke potrebujemo, gre se pa za mansardno stanovanje cca 80- 100m2 stropov.
e-mail: [email protected]

Hvala za pomoč!!

Ja pa še blizu tebe je, ugodno in kvalitetno.
Sicer sem imel jaz, delo + material, pa je bil daleč najcenejši, tko da me je na začetku malo skrbelo.
POGODBA
PREDRAČUN
UPOŠTEVANJE ŽELJA
GARANCIJA
KNJIGA OBRAČUNSKIH IZMER
plačilo je bilo pol ob tem ko so material pripeljali ostalo pa, ko je bilo končano
mi ni čisto nič žal vse OK, pa upam, da se ni pokvaru, ker ga bom še rabil.

najdu sem ga pa na bolhi:
Montaže Novak tomaž,
041 765 550

Pozdravljeni,

ponudbo smo vam poslali po e-mailu.

Lp,
Tatjana

nova
Uredništvo priporoča

Zaenkrat hvala za ponudbo, bom še Matjaža poklicala, pa mal primerjavo naredila,
lp

mansarda delo 11€ + 3€ 2xbandažiranje in 1x fino kitanje
031/659-971
lp Dejan

Ta cena je z vgrajevanjem volne? Ali samo profili + plošče?

lp

Spoštovani,

Komplet delo je 11€ in 0.8€ tekoči meter bandažiranja, v kolikor vas zanima nas kontaktirajte na
tel.;040/427-028

Realna cena je 5 eur za delo za m2 (alu profili, volna,folija , knauf), dodatnih 3 eur z materialom ti zaračuna bandažer 2x na stikih+ brušenje….

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ko berem Vaše komentarje ne vem ali naj jokam ali se smejim. 5€/m2 je totalna neumnost in draženje ljudi. Vkolikor obstaja tak človek, ki montira za ta denar mu je potrebno 1000% stati
za hrbtom, saj je za pravilno izvedbo podstrehe potrebno 1,5 ure (z bandažiranjem). Pri nas so porabili še nekaj več saj je zelo razgibana pa še nekaj strešnih oken je bilo.
Pri vseh teh oh in sploh mojstrih je potrebno biti pazljiv katere folije Vam dobavijo, kako izvedejo
stike pri kitanju Knauf-zidana stena (drsni stik oz. PRAVILNA izvedba z akrilnim kitom), vse stike folije z zidom je potrebno zatesniti z butilnimi trakovi, preklope folije je potrebno prelepiti, elektriko (cevi, kabli), ki prebije folijo je treba polepiti in še in še bi lahko naštevali na kaj je potrebno paziti. Močno dvomim da Vam lahko nekdo vse to ponudi za 5€. Ampak kot vedno, odločitev je Vaša.

Obstaja tak človek…in naredi vrhunsko u nulo…prav tako sem imel vrhunskega bandažerja(v osnovi malarja)…oba sta se spoznala vsak na svoj foh u najmanjši detajl…

….uporabljena je bla debela PVC folija(alu se prej strga), zalepljena na stikih in z airstopom na stenah…knauf s steklenimi vlakni..bandaža z uniflottom in steklenovalom,…

Glih dol mi visi če ne verjameš…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

DRRR sicer ne dvomim v tvojo strokovnost, vidim, da se spoznaš na stvari že iz komentarjev, vendar me zanima kakšno urno postavko imata tvoja delavca??? Ne vem meni je to vse mal čudno ampak ok, če ti znese potem vsaka čast!

Pa kakšna moja delavca??? Na moji bajti sta mi delala mansardo….knaufar, redno zaposlen v firmi in popoldansko fušanje, mi je računal 5 eur na m2 (samo delo), bandažer pa 3 eur na m2 z materialom. Moj material: Izolacija ursa 30 cm + OSB+ alu +pvc folija+ knauf plate = 20 eur za m2.

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Drrrr, bom vesela če mi daš kontakt teh delavcev, iščem namreč nekoga ki bi opravil to delo, material imava, samo še mojstre potrebujeva. Sem pa iz okolice Lj.(Višnja Gora).
LP, M

JST IMAM CENO 7E IN ZELO KVALITETNO 041247019

DRRR naj se ti opravičim, sem mislila, da imaš firmo glede na to, da si pisal da imaš delavca oz. si ga imel.

Ja če je pa tako dober in tako poceni pa objavi njegove podatke, ga bomo najeli kot podizvajalca 🙂

jst imam ceno 7e. dobro in kvalitetno narejeno in pokitano

sam to bom reku.Pokličte bogdan štefanič s.p.Mojster obvlada polaganje gips plošč in naredi tudi slikopleskarska dela.skratka vse od začetka do konca.nebo vam žal.cenovno ugoden,natančen hiter. telefonska 040323895

No, tudi mene zanima knaufar, ki naredi vse potrebne operacije za 5€ na m2. Mislim na tisto, kar je DRRR navedel. Takorekoč nimam besed. In verjetno pretežni del knaufarjev…ki morajo pošteno plačevati vse prispevke in ostale radosti, ki jih predpisuje država verjetno tudi.

gorazdmag

Grega – 041378226

Živijo!
Jaz sem imela tudi mansardo za zrihtat pa sem se obrnila na podjetje EKO MANSARDE s.p. ti fantje pa res znajo z tem pa še ugodno 14 €/m2 z baldažo. Ni vse v knaufu in baldaži važno je tud kako ti zrihtajo tud parno oviro ali pa parno zaporo, pa o kondenzu in plesni, ki se lahko pojavi zaradi nepravilne izvedbe ti bodo vse svetoval
Tel. 070 854 210 jaz sem bla zlo zadovoljna z njimi.

New Report

Close