Najdi forum

iščem punco za resno zvezo

Pozdravljeni!
Tukaj sem z namenom, da spoznam nežno, simpatično, punca. Težko je najti žensko, sploh tisto “ta pravo”. Pravijo, da se zgodi, ko najmanj pričakuješ. Bomo videli, če drži Ustvarjeni smo za življenje v odnosu, v paru. In tako kot ti tudi jaz zdaj tukaj na tej strani iščem in upam, da se najdeva…
Sem 29 letni fant,velik sem pa 195 cm, sprednje postave, moji lasje so temni, moje oči zelene. Sem preprost, prijazen, izobražen, raziskujem, se potepam po mestu, v naravi, na starih mestih, skrivnih kotičkih rad pogledam kak dober film ali serijo, zanima me tudi tehnične stvari, sem nekadilec in ne pijem alkohola ,žal pa nimam sreče v ljubezni.
Želim spoznati punco staro od 25 do 34, ki je iskrena, preprosta, simpatična ,izobražena, pripravljena na spoznavanje, druženje, resno vezo, skupno družinsko življenje. Imej rada naravo, življenje. Lepo bi bilo če bila imela krščanske vrednote in je nekadilka.

Če me želiš spoznati, se mi javi na: samskifant29mail.com

NAj malo dodam, pa bom pustil tvojo objavo.

Pusti še sliko, kot drugo pa je zelo dobro vedeti, zakaj nimaš sreče v življenju. Ker kdo pa verjame zapisu na internetu, da je vse kar si napisal tudi res? Kaj pa če si ravno nasprotno.

NAj ti pomagam:
Tole si ti napisal:
Sem preprost, prijazen, izobražen, raziskujem, se potepam po mestu, v naravi, na starih mestih, skrivnih kotičkih rad pogledam kak dober film ali serijo, zanima me tudi tehnične stvari, sem nekadile

Kako naj moški napiše, katerikoli moški, drugače kot ti.
Sem nepreprost, torej sem kompliciran, sem neprijazen, normalno, da sam zase nihče ni neprijazen ampak smo vsi prijazni, ampak je zelo dovisno v kakšni situaciji. Izobražen, lahko imaš faks, lahko magisterij, lahko doktorat, lahko pa samo sredno šolo, pa več razgledanosti…torej je izobraženost zanimiv pojem, lahko da si po izbrazbi geolog in raziskuješ kamnine..kdo ve. RAd se potepaš po mestu..hočeš reči da se sprehajaš po mestu alis e zgubiš v mestu ali hočeš reči, da potuješ po evrospkih svetovnih mestih? Kaj je naravo, gore, hribi, izleti, gozd…stara mesta, kaj to pomeni??? skrivni kotički…to bi lahko delil z nami,d a vidimo, kaj so to skrivni kotički, vsak pa rad pogleda dober film ali serijo, samo če jaz povem, da gledam serijo sex mestu, bodo nekateri rekli,d a pa to sloh ni dobra serija, če pa rečem, da gledam na kraju zločina, bodo pa drugi rekli, da to ni fajn, torej kaj je fajn v tvojem svetu??? Tehnične stvari? A to pomeni,d a rad voziš avto, gokard ali da rad šraufaš po elektroniki ??’

Če še enkrat povzamem tvoj oglas, si najbolj idealen moški, ali pa zelo pust moški in tukaj tiči tvoja nesreča v ljubezni.
Razmisli, je mišljeno dobronamerno.
primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close