Najdi forum

kolikokrat vas je povabil ven?

Po dolgem času me je znanec izpred nekaj let poklical, če se dobiva na kavi. Kakšen lep dečko 🙂 Oba sva +25. Med pogovorom sva ugotovila, da sva oba samska in mislim, da sem mu dala vedeti, da mi je všeč. Menila sva se, da ga bom prišla kdaj obiskati. No, kasneje me je res povabil, ampak mi ni zneslo, zdaj pa je kot poniknil v zemljo. Kaj lahko storim?? Že tri tedne ni ne duha ne sluha o njem… 🙁

Če ti je tip res tako všeč, pa ga pokliči! V čem je problem?

Pozdravljena anavana 17!

Res lepo od znanca, da te ,,po nekaj letih,, povabi na kavo in debatirata o prijetnih stvareh. Sigurno,ko si izvedela, da je ,,samski,, (ti si že) te je obšla želja in si zgrabila priložnost. Ko si mu omenila, da ga boš obiskala je (ni mel drugega) sprejeti tvojo snubitev. Kot kavalirt te je poklical in te povabil ,,ti si se mu kot smatram,, ( saj si bila noro zaljubljena) opravičila in mogoče na hitro še kaj pokremljala a on te zaradi tvoje takratne časovne stiske ne pokliče več… Ja draga anavana 17 to je tipično za moškega, ki ni samski in manupulira z ženakami, če bi bil samski in vsaj malo kavalirja in kaj čutil do tebe verjemi bi še naprej trudil ne pa da 3 tedne ne naredi nič ,luzer. Pusti moške (ne kliči ga), ki so vezani (in verjemi on je ali pa ima drugo) ,,edino če ga rabiš občasno za nočno popestritev,, in niso vsaj tolik, da bi te poklicali ali pa vsaj poslali kakšen nagajiv SMS. JE RES VREDEN DA GA POKLIČEŠ? Skoda tvojih živčev in dragocenega časa… Odločitev pa je seveda tvoja…

S spoštovanjem

nova
Uredništvo priporoča

To da mu napises nekaj v smislu “ne znese mi” je za moskega podobno kot noz direktno v hrbet. Bojimo se zavrnitve, zato se raje umaknemo, pustimo stvar na miru, manj boli, verjemi. Nekaterim to pac pobere voljo, svoj ponos pa ne bo pozrl. Nevem zakaj nebi ti kontaktirala njega, ni nujno da je neko direktno vabilo, “kako si?” bi bilo dovolj, tolko da zacnes pogovor.

Mogoče pa je sramežljiv pa tudi ne želi biti vsiljiv. Glede na to, da te je povabil in tebi takrat ni zneslo sedaj pač čaka na tvoj korak. Sam mislim, da v kolikor bi bil vezan oz. bi imel drugo bi postopal drugače, ti pisaril in klical vsak dan dokler pač ne bi doseglel svojega cilja ..tako pa ..
dokler ga ne boš poklicala in iz prve roke izvedla pač ne boš vedla…;)

Hahh, čist enostavno…
Lej glede na to da te je on povabil še prvič, to pomeni da si mu zanimljiva na en način.
Brez ene glupih otročarij, mu ali napiši sms ali ga pa poklič in ga skulirano praš če ma čas za kavo oz. če ja za kavo. In glede na to da si čez 25 boš že vidla če bojo vile ali pa lopata. Aja pa ko bota skupaj probaj biti ravno prav skulirana.

New Report

Close