Najdi forum

pozdravljeni

pred časom sem spoznal žensko, z katero sva se ob prvem pogledu sploh nisma hotla videt,…
nato minejo meseci in nardim prvi korak in začnem klepetat z njo(bila je osupla ko mi je pripovedovala kako je prebrala prvic sporocilo in ni hotla verjet da sem izbral ravno njo),nato sva četala dneve in noči o vseh rečeh,…na delu me je vedno spraševala in jo je zanimalo vedno več o meni in mojem delu(radovednost),,….jaz sem to opazil in sem se začel družit z njo tudi privat,…nekajkrat sva se dobila kot prijatelaj in spoznal sem njuna dva otroka!
res da je z bivšim prekinila ker jo je zlo slabo ravnal z njo, njena otroka pa sta me vzljubila ob prvem srečanju, kar me je zelo presenetilo in v meni premaknilo določene stvari saj sem z bivso hotel imet otroka a je nardila sej vetse kaj,..tisti dan sem se družil z njenimi otroki in smo se res fino imeli sli smo na sprehod z otrokoma v narocju in rokah,…. nato se pogovarjama že dneve si dnevno piševa kaj počnema in podobno¸, nato jo slučajno povabim na večerjo k meni domov kjer sva si skuhala večerjo, super atmosfera, pokala sva od smeha tudi od bolj resnih tem do čiste zabave sva obdelala, in o prihhodnosti kaj kateri želi, pokazala sva si fotografije najlepsih trenutkov kateri so se nama pripetili v življenju,…nato je stekel spet pogovor in anaekrat sva se poljubila, nato¸spet pogovor in poljub in tako naprej,…
nakar drugi dan od njene dobim sporocilo da trenutno naj ne pričakujem kaj več ni da se ni pripravljena,….sej razumem da je zanjo težko obdobje kot zamano oba sva že dalj časa samska ampak pri srcu mi nekaj govori da naj se potrudim in nevem kaj naj pravzaprav storim???:(

kakšen pa si a bi se loh mal opisau…. 😉

leta niso pomembna, ona je stareša 5 let, jaz pa sem urejen, simpatičen, prijazen (tko mi pravijo prijatelji), miren delaven človek z uspešnim lastnim podjetjem v razvoju a to ni pomembno saj ona ni pleh p***ali mahnjena na denar čeprav v teh časih se vse okoli njega vrti žau :(, imava skupne hobije in pomisleke za prihodnost,…

nova
Uredništvo priporoča

Prišla sta do poljubov in skoraj do seksa in punca se je očitno ustrašila, da tole gre pa malo prehitro in je stopila na bremzo.

Torej začni tam, kjer sta že bila. Cetanje itd.
Povabi jo na kakšen izlet ali bazen skupaj z otroki … obljubi ji, da se boš “nazaj držal”.

Otroci te imajo radi, njihova mami tudi … dobro ti gre. 🙂

Čez kakšna dva ali tri mesece druženja pa spet organiziraj večerjo.

New Report

Close