Najdi forum

Mene me moti ena stvar. Torej imam fanta ki mi je na momente ful sumljiv. In ker je naredu ze eno neumno sem pac pogledala na fbju njegova sporocila ceprou ni lih lepo od mene da sm…u glavnem ima eno frendico ko si vsake tolko pise z njo in moti me to da ji vedno posilja neke ljupcke pa govori da se bosta vidla, pa mi tezi to ker nevem al bi mi on to povedu da gre npr. na pijaco z njo al karkoli al bi mi to prekrivu, v preteklosti je imeu nekaj z njo ampak mi je reku da kar je blo je blo, da zdej ima mene, ampak kao da frendice lohko ima, meni je pa sumljiu ker ji lupcke posilja pa te neumnosti :// rada bi kak nasvet, al se delam ko da nic ni al kaj nej…

Prvo spoznaj da si posesivna ljubosumnica

Jaz pa ne bi rekla, da je to posesivno ljubosumje.

Če je fant naredil že neko neumnost…bi prej rekla, da je to intuicija.
Lepo res ni, da si pogledala na njegov FB, prav pa je. Očitno je, da se ne počutiš popolnoma varno v odnosu…pravijo, da moški lahko popredalčkajo, žena ali punca v tem predalčku, ga zapre in brez problema odpre drug predalček prijateljstvu z drugo…pa četudi meji na večjo navezanost…z srčki in pijačkami…

Ne zganjaj ljubosumnih izpadov, vprašaj pa le kaj se dogaja in predvsem bodi pozorna na njegovo obnašanje do tebe. Nisi napisala koliko časa sta skupaj, niti koliko sta stara.

Včasih, prej ali slej, paše moškim in ženskam, da so IN. Da so še vedno všeč še komu drugemu, da so sposobni še koga zapeljati…to godi egu…pa ni potrebno biti romantično vpleten…ti privabi nasmeh na obrazu. Morda je vse skupaj zgolj na dviganju njegovega ega, pa te ima neskončno rad.

Želim ti, da razčistiš tvoje skrbi in uživaš (do takrat pa le kdaj pa kdaj poglej na FB kaj dogaja)

nova
Uredništvo priporoča

Jebeš ego, če nekoga resnično ljubiš, mu ne počneš reči, ki ga prizadanejo.
Ego si lahko filaš tudi s čim drugim.

Moj fant je tut mel prjatlco, sošolko iz OŠ. Bla sta si všeč v OŠ, ampak ni blo nič med njimi, mogoče par slikc. Potem se je prjatlstvo končalo, oz je zamrlo dokler ni šu z mano. Potem ga je pa revčka kr naenkrat rabla 24/7. Skrivanje je vodilo k laganju, laganje k kreganju in tako naprej. Prkeo smsjev in fbja, še takrat ko ej bil z mano. Ampak sta bla samo prijatelja, kljub temu da ga je obračala proti meni. Dogovarjala sta s etudi za kavo (sprva mi ni povedal, sem pa zvedla).

In ne ni to posesivno ljubosumlje: 2x sm nasedla, 3tjič pa sem mu rekla, da naj se me pazi. Bolj sem bla jaz aktivna na njegovem fbju kot on, da o smsjih sploh ne govorimo. Ker karkol sva se zmneila ni naredil: dogovorjeno je bilo, da karkol si bota pisala mi bo pokazal in nebo skrival. Pa poglejmo kaj je bilo: najprej mi je skrival vse. Potem sem med “igranjem igrc” na njegovem phonu vse prebrala. Ker me je resnično prizadelo sem šla “na wc” se tam zjokala do konca. Med tem je on vse zbrisal in se delou kot da ni blo nič. Potem pa ga je preklalo an pol ko je vidu da se negrem več in d me lahk zgubi in je še bl jokal kot jst.

To ni posesivno ljubosumlje, to je samo previdnost (jst sm mu pa to še napovedala, pa je hvala bogu pozabu na to in ni bil pozoren- na mojo srečo).

(v smsjih je blo vse od :* do 😉 + 2 srčka vmes (ja zapomnem si vse))….

Iz iskušenj ti predlagam to:
Najprej se pogovorta. Povej mu, da kaj te moti in kako bi ti to spremenila. Povej mu da mu ne zaupaš (ampak če se bojiš,d abi ga zgubila, mu tega ne povej,d a te nebi izkoristil- možnost je da bi te, ni nujno). Ker mu sigurno enbo všeč se pogajajta AMPAK NE POPUŠČAJ PREVEČ! Naj on popusti. Lahko tudi rpedlagaš, da grete vsi 3je na kavo skupaj, da jo želiš spoznati. (predlog, jaz sem to predlagala pa so se kavice hitro nehale)Kar se bota dogovorila spremljel npr kak teden. Če se nebo nič spremenilo, mu lahko “zagroziš”: ona ali jaz če te resnično moti… Lahko pa se pred njim delaš kot da ni nič ampak bodi ves čas an preži. Če bo opazil, kot da ti ni mar se bo več upal če res počne nekaj za tvojim hrbtom. Če neboš nič opazila potem sta res samo še prijatelja, pa srčki prletijo pač tko med prijatelji (fantova sošolka iz srednje je to non sto počela 😛 tu so tisti ljudje k se objemajo ko se zuni vidjo 😀 ).

če rabiš še kaj lahk tut an zs napišeš ali [email protected] 😀 ti bom pomagala kakor ti bo lahko 😀 lahko tit tudi mojo celono situacijo napišem, pa boš videla, če sve na istem pa kaj ej meni pomagalo,d a potem še ti probaš… Probat ni greh pravijo 🙂

LP 🙂

Skupaj sva 5 mesecev, jst mam 25 let on pa 31, in glede na njegovo starost bi se lahko malo umiriu. Zgleda da mu to ugaja da si pise z njimi na tak nacin, sej po eni strani bols da nebi sploh zvedla za to kr pol me se bol muci to da pogledam na fb :/ Sam na zacetku je blo use uredu, pol pa je biu tko malo odmaknjen nonstop na telefonu igrice pa smsi pa na fbju, tko je blo ko da me ni in to me ful moti, ne daje neki ful pozornosti name, vidm da me ma ful rad sam ne pokaze vec tolk tega kot ga je kak mesec nazaj…pol pa ko se ni zadosti, je dau telefon na popravilo in ker nima telefona je objavu da pac rabi telefon za nadomestnega, in glej ga zlomka lih kupi telefon od neke picke k ma 18 let in prvo vse normalno sta si pisala pol pa ona uprasala k je dau pac naslov da kje je to in nevem kaj…pol po pogovoru pa jo je dodau pod prijatle, ko da nism ze zadosti dala skozi se spoprijateljuje z njo in valda mene to ful zmoti…pustmo to, drgac sm ji pa kr napisala na fbju da nej gleda kaj si pise z njim oz.kake komentarcke daje, in da pac vem da mu bo telefon prodala in da ma punco sam tolk da ve (nism napisala da sm to jst) pa pac brez zamere…sej pol sm zbrisala sam vrjetno ona bo se vedno vidla…kr ce mu pove da sm pisala nebodo lepe, bo spet tema na zaupanju :/ sam edini problem je pri temu da on lahko jst ne smem :/ kr je bla tema k sm enga blokirala k mi je skos tezu pa sm mu povedala en dan prej ko sm sla na telekom blokirat st.In valda mu ni blo usec, da kaj sm imela z njim pa take…a jst ko sm zvedla se neki bol hujsega pa nej pozrem pa gremo dalje…tko se ne bomo sli :/ priznam da je to ljubosumje pa sm mu rekla da bom delala na temu da nebom tolk, kr cene bi on kr konc naredu temu 🙁

Eh ne bot no naivna do nebes.Ti iz lastnih izkušenj povem da je ona njemu všeč in mu bo vedno le še bolj previden bo.Enako je bilo pri meni ko sem vprašala ali si še dopisujeta? Ma kje pa sploh ne….v sporočilih pa takšne vsebine da te kap navezanost že do nezavesti.Seveda sem odšla še javil se mi ni do tedaj pa bo že 3 mesece.Tudi po tem ko sem odšla si še vedno dopisuje z njo vsaj mislim si da se ….njej pač dogodka z menoj ni povedal

Kaj, a pri 25ih letih ne zmoreš sama biti, da se ukvarjaš s tipom, kateri te sploh ne spoštuje in mu ni mar za tvoja čustva?

vrni mu nazaj, začni dobivat SMS-je, pojdi sama na kavo s prijateljem, aja si mu pozabila povedat, sej nič ni….
cilj je sicer, da se pogovorita in zrelo zmenita, ampak mogoče bo to bolj razumel. tipi so pač drugačni od nas. sicer pa udari po mizi, ker to je navadno zaj*****

Pozdravljena Pinky_05

Zakaj praviš, da ni lepo od tebe,da pregleduješ spletna omrežja natančno Facebook,če se ti fant zdi na momente sumljiv , ga je pač treba preveriti kaj počne za tvojim hrbotom, če želita ohraniti odnose. Ne vem koliko čas ta sta v vezi (nisi omenila) pa to sploh ni pomembno,če se imata rada, si morata zaupati.Deloma si tudi sam kriva, da je prišlo do tega. Razmisli tudi pri sebi , če sve štima. Zakaj ji pošilja ,,neke ljubčeke in jo vabi napijačo,, ve samo on. Beseda kot jo je ,,da kar je blo je blo,, omenil ta tvoj pobalin ne jemlje resno in malo preveč hladno.Strinjam se stvojim fantom da ima lahko kolegice-prijateljice vendar očitno ne razlikuje prijatljstvo in razmerje ali pa se počasi distancira od tebe.Svetujem ti da se malo poigraš detektiva predno narediš vik in krik ter se odkrito pogovorita naj ti razloži zakaj ,ima sigurno svoj namen in objasni mu pač ta ti to ni všeč te moti in naj se glede tega spremeni,če te ima rad, kar dvomim a poskusiti je vredno… Če ne spokaj in pojdi ali pa se ti sprijazni in ostani v takšni vezi..

s spoštovanjem May

…Sam na zacetku je blo use uredu, pol pa je biu tko malo odmaknjen nonstop na telefonu igrice pa smsi pa na fbju, tko je blo ko da me ni in to me ful moti, ne daje neki ful pozornosti name, vidm da me ma ful rad sam ne pokaze vec tolk tega kot ga je kak mesec nazaj..

mislim res fascinantno glede na vse napisano tvoj zaključek, da te ima ful rad….

Cemu taki tip skriva kolegice pred punco sploh ce jih ima vec? A niso pravi kolegi taki ki se dalje druzijo kljub partnerjem ker se radi pogovarjajo? A je to tezava? Meni se ne zdi ce tip pove takoj da ma dobro kolegico ki mu je veckrat pomagala ce pa ne pove in jo skriva pa si je sam kriv da njegova dvomi vanj. Govorim o kolegih ne o sexfrendih
Kaze pa tip nespostovanje do obeh. Eno skriva pred drugo ker je zabit….

New Report

Close