Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje 3 mesecnik in dojeca stavka

3 mesecnik in dojeca stavka

Pozdravljeni!

Imam 3-mesecnika in glede na pretekle teme tukaj, sem ugotovila, da ima “dojeco stavko”. Imam namrec tezavo, da ne more pocakati, da bi mleko steklo. To se je zacelo zdaj, na dopustu po 3 dneh normalnega dojenja, zdaj ze 3 dni stavka. Sicer ga uspem pretentati, dojim ga celo na trebuhu. Cim mleko stece, pa pije. Dojki si probam masirati, da bi sama pozrovcila izcejalni refleks, a mi ne uspe. Koliko casa bi to morala poceti? Flaske mu ne dajem, je izkljucno dojen. To upam, da cimprej mine, imam pa drugo vprasanje. Ko poje na eni strani, je nezadovoljen, zato ga vedno dam se na drugo stran. Ko se naje se tam, se odklopi in spet je nezadovoljen, vleci pa noce vec. Po kaki minuti je ok in dobre volje. Naj povem, da dojim ogromno, tudi po 4x na noc, cez dan, ko je buden, tudi na 1,5h. To ni nic takega, saj je to moj 2.otrok in prvi se je tudi ogromno dojil. Napredoval je lepo, ta prav tako. Zanima
Me le, cemu naj pripisem to nezadovoljstvo in jok takoj po dojenju? Vcasih se mi zdi, da bi se dojil le, da bi mleko stalno zelo teklo. Podoji so tudi bolj kratki. Plenica je polulana, kaka veliko, a na 2 dni. Mislim, da dobi dovolj.

Hvala lepa za odgovore!

Meni se enako dogaja. Ponovi se dojiva samo 1x. Imam pa puncko 🙂 poskusila sem tudi s steklenicko pa mleko stece ven in ga potem popljuva. 🙁 grrr…kako me jezi vse skupaj. Je vama steklo potem? Je kaj bolje?

New Report

Close