Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost profertil ali fertilup – moški in ženske

profertil ali fertilup – moški in ženske

nekaj na to temo je bilo že napisano, samo premalo..
zanima me, tisti ki ste ali še vedno uporabljajo eno ali drugo, ali pa z eno niso bili zadovoljni in so probali z drugo..rezultati…
moj je sicer jemal profertil, po 6mesecih je bil rezultat super, samo to je bilo 3 leta nazaj. sedaj je ta fertilup v sloveniji pa me zanimajo izkušnje…
vidim pa da se dobijo tudi tablete za ženske…pa pri profertil female ne najdem sestavine…ali se lahko jemlje tablete v kombinaciji z elevitom in ali pomagajo pri izboljšavi celic tako kot profertil za moške za kakovost sperme?

hvala za vaša mnenja

Tudi mene to zanima, ker sem na profertilu in se sprašujem ali bi šel na fertilup, ki je cenejši. Časa za te poskuse pa nimam. Ne bi rad da se kaj poslabša pri prehodu ker greva z drago čez 3 mesece v postopek

spike, jaz oz. z možem jemljeva profertil..kakšni bodo rezultati…zvem naslednji mesec. sem preštudirala, pregledala, dobila oba profertila v nemčiji za 85€/kom za 3 mesece, tako da sploh nisem razmišljala o tem da ga ne bi kupila…za moža sploh nisem gledala, ker sem vsebino poznala in če je 3 leta nazaj pomagal, upam, da bo sedaj tudi…glede sestavim profertila female pa sem tudi našla..notri je omega3, folne popolnoma zadosti, vitamin €, mislim, da je cink, neki yam ki naj bi bil tako nekako kot dhea ali 7keto se ne spomnim več, potem je nek zeleni čaj…v glavnem vse ok, sedaj se edino ukvarjam z vprašanjem jesti te tablete v času ko se bom filala s hormoni ali ne…načeloma so te tablete za jemanje od poskušanja zanositve do 3 mesecev nosečnosti…jemljem pa še dodatno omega 3 ker rib, oreščkov,itd ne jem toliko.sicer sem pisala kontaktni osebi ki so navedeni na spletnih straneh profertila in so odgovorili, da lahko…v glavnem bom še preštudirala..cajta ni več, edino srečo mi zaželi, da bo uspešen postopek 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni, če kdo potrebuje tablete Profertil za moške, naj napišem, da nama je ostalo 100 kapsul.
Zdravila sva kupila v Avstriji, v lekarni Adler. Žal so nama zdravstvene težave preprečile iti v postopek oktobra, zato so možu kapsule ostale.

Najine izkušnje:
Mož je jemal kapsule od junija letos, poleg tablet je glede na priporočila jemal tudi kapljice Hormonokomplex L.
Septembra je bil kontroliran in rezultati so bili resnično boljši. Ne vem, če je sočasno jemanje tablet in kapljic res pomagalo, a rezultati so bili prepričljivo boljši kot prej, ko ni jemal ničesar.

Torej, če se kdo odloči za nakup kapsul, naj piše ZS.
Porabila sva eno manjšo škatlo, v dobri veri kupila še večjo, a kot rečeno, v postopek nisva mogla. Od velike škatle (180 kapsul) nama jih je ostalo 100.

Če imate kakšno vprašanje v zvezi z jemanjem Profertila, z veseljem odgovorim na ZS.

Srečno vsem!

Če kdo potrebuje prodam škatlo profertil kapsul 180 kos, naročene iz Avstrije. Rezultat pride na svet julija 🙂

mene nekaj zanima fant je prebolel raka in so mu rekli da je neploden ,a bo FertilUp pomagal kajti zelo močno si želiva naraščaj

Zivjo mene pa zajima ce fertilup pomaka kljub okvari jajcevodov

Po laparaskopiji in hiskopiji so mi rekl da jajcevodi niso prehodni da zav pride samo ivf v postev zanima me ceje komu vseno uspelo zanosit po naravni poti kljub ne prehodnim jajcevodi z uporabo fertilup al cesa drugega

Pozdravljeni! Za fertilup lahko povem da sem jih sama jemala tocno 3 mesece ker nism imela ovulacij oz. so bile zelo slabe ter pogostimi izostanki mesecnega perila,sama sem zasledila na int. te kapsule ,tocno po 3 mesecih jemanja fertulip kapsul sem zanosila,zal se je koncalo z ss,ampak je pomagalo zanosila sem in menstruacije so se mi izboljsale so bile redne,kar se tice profertil kapsul mi jih je priporocala moja gunekologinja amapk bom ostala kar pri fertulipu,so cenejse pomagale so in se mi zdi da ima vec pomembnih sestavin kot profertil,upam da sem vam kaj pomagala,lp

Lep pozdrav vsem. Zdi se mi, da če je problem slab spermiogram, se da veliko narediti, za vse ostalo pa se mi zdi, da profertil ne pomaga. No, midva sva imela za sabo 3 neuspešne IVF postopke (4 prenose zarodkov), nato pa je moj jemal Profertil, jaz pa Pregnacare Conception (zaradi izcedkov pred menstruacijo) in sma skoraj v nezavest padla od presenečenja, da nama je uspelo zanositi po naravni poti. In prav ta mesec sem spila veliko piva in sem kadila (morje). Noro, res.

New Report

Close