Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ŠE KATERA PO ET-ju

ŠE KATERA PO ET-ju

Je še katera, ki trpi te dooolge dni do testa? ET sem imela 24.9.

Jaz sem ga imela danes in zdaj pridno počivam:). Sem pa pri rešu in je rekel, naj živim normalno in da lahko grem takoj v službo. Z osebno zdravnico sem se dogovorila, da bom do konca tedna doma, v ponedeljek pa nazaj na delo.
Ti si še na bolniški?

Oj 54321, sem že v službi. Sem pa tudi jaz 4 dni lenarila (mi je prav pasalo). Poznam pa Rešev sistem 🙂 sem bila tudi že pri njemu v postopkih. Ti kar naredi tako kot tebi paše.
lp

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljene,

tudi jaz se vam pridružujem, ET 23.9..
Nimam pa nobenih znakov, tako da me skrbi, da zopet ne bo nič.
Jaz sem šla takoj v službo.
Kako ste ve?
Lp

mene še malo špika v trebuhu, vendar sem imela včeraj ET tako da je verjetno še od tega. drugače pa še kar počivam, v ponedeljak pa v službo

Oj, mene pa že precej zvija po trebuhu, tako da verjetno spet ne bo nič. Sem že cel dan slabe volje.
Držita se!

Meni je Reš povedal, da je zvijanje po trebuhu zelo dober znak. Tako, da mogoče pa bo:)
Srečno

Iz Reševih besed v Božja ušesa :)))

Tudi mene je zvijalo takrat ko je ratalo, tako da punce ne obupat.

Pa uspešno

Ojla,
Danes sem dobila v varstvo dve pikici. Test imam 13.10.2011.
Sedaj pa čakanje 🙂 in odštevanje dnevov!!

l.p.

Super, se nas bo le nekaj nabralo.

Mene pa ful trebuh boli na dotik, pa ful imam velikega že od punkcije naprej. Če globoko vdihnem me zaboli pod rebri, okrog popka, ma povsod, na pritisk tudi boli. Skratka cel trebuh imam ful velik in trd. Imam tudi +4,5 kg. Občutek imam, kot da mi ga bo razneslo vsak čas. Zjutraj je še kar, čez dan se pa napihnem kot kaka žaba. Jao, a je možno, da sem se toliko zredila med postopkom (je ne, če pa samo jem) Hudimarja, kako bom to dol spravla, teže kot gor 🙂

PoPo hvala 🙂

Punce uživajte na sončku!

Živjo, punce,

tudi jaz sem po ET-ju – 24.9.
Zaenkrat nobenih očitnih znakov; prve tri dni špikanje v jajčnikih, sedaj jih zgolj “čutim”, pa dojki imam precej napihnjeni, trebuh pa niti ne.

Kdaj boste delale teste?

hela, midve sva bili pa isti dan na ET-ju; ležala sem poleg tebe :-).

lp, zoja77

Punce, držim pesti kolikor se le da 🙂

oj zoja 77, me veseli, da si se oglasila. Dolgi temni lasje, a ne? Tebi so dali eno morulo in eno blastocisto?

Mene pa že od včeraj zvija po trebuhu, kot pred M. Bolečine v trebuhu čutim tudi, če se samo nagnem levo desno, kot bi delala po 100 trebušnjakov na dan. To me spravlja v slabo voljo, pa že tako zgodaj po ET-ju.

Test,…ne upam pomislit na to.

lp

Pozdravljena Hela,

da niso to znaki hiperstimulacije, če se bo trebuh še večal in bolečina stopnjevala, je potrebno do zdravnika oz. nazaj na kliniko. Kar napihuje trebuj je reakcija jajčnikov na bhcg, običajno je rehala hiperstimulacija + znak, lahko pa je tudi resen zaplet. Prebrskaj malo na to temo na forumu, po moje je bilo že veliko napisanega.
lp

hana73, sem že pomislila na hiperco, po moje je to od tega, ker sem imela ful celic (22) me je kar dobro prešpikal. Čeprav imam občutek, da je stanje danes slabše, ampak nočem še delat panike. Počakam do jutri. V službi je kar muka, 8 ur sedim, no še dobro, da imam lahko odpete hlače in obvezno morm zdaj najdt neki ogromnega za jutri, za čez.
Enkrat sem že imela tak buši, res je bil +, samo se ni dobro končalo. Ampak takrat tudi ni bilo takih bolečin. Mislim, da je to le posledica punkcije in da bo vsak čas prišla M, ker me na momente sploh pa zvečer in ponoči zvija v spodnjem delu trebuha.
lp

hela, tista ta druga sem. 🙂 Tista, ki so ji dali dve moruli.

Glede bolečin pa bodi previdna. Če gre za hiperstimulacijo, je dobro, da te zdravnik čim prej pregleda. Jaz z njo nimam izkušenj, vendar sem slišala, da lahko pride do resnih zapletov.

Upam, da so bolečine že popustile.

Držim pesti za vse nas. 🙂

lp, zoja77

jutro, imam bolj slabe novice. Boleč trebuh in že rahlo rjav izcedek. Stvar se končuje 🙁

Zoja77 vem katera, samo nisem točno vedela kakšne pikice si dobila.

Držim pesti za vse vas, naj bodo sami +ki
lp

evo, zdaj pa ful rjavega izcedka z malimi črnimi kosi. Ne morem verjet, že 6 dan po et-ju. Ma hudič no.

zdaj bo moral tudi trebuh uplahnit, a ne?

Živijo Hela,

dokler se ne ulije sveža kri je še upanje. Morda gre za ugnezditveno krvavitev. Jaz sem prejšnjič tudi imela 6. dan rjav izcedek, potem pa nič več in je bil +, a zgodbe nismo pripeljali do konca.
Kateri tvoj postopek je to? Moj 5. Čisto sem na koncu z živci, prava razvalina, teh 14 dni je res nočna mora, odklopiti pa je skoraj nemogoče.
Pozdrave, Hana.

New Report

Close