Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost tudi meni je uspelo.

tudi meni je uspelo.

Rada bi vam vsem sporočila veselo novicoda j tudi meni uspelo noseča sem 12 tednov in nosečnost poteka povsem normalno ,kljub moji starosti 42let. vsa zahvala ,da mi je uspelo gre masažam pri karmen .kajti ravno z njeno pomočjo smo pridelali 2 embrija .do prvega obiska pri njej sem imela visoke vrednosti fsh-ja ,prolaktina in nikoli ni prišlo do oploditve v epruveti.ko sem preko tega foruma izvedela za Karmen sem si rekla pa probajmo. ponovni pregled krvi je bil že veliko boljši od predhodnega in moj gin. na kliniki mi je predlagal še en poiskus -9ti. in ta je uspel. in sedaj vam sporočam to novico n polagam na srce nikar ne obupajte probajte tudi z alternativo ki je uspešna. tel.041 439 033 morda vam ta klic na te številki spremeni življenje ,kar vam želim iz vsega srca.

Cestitam Tinka! Kar tako naprej!

Bravo!!!!

čestitke od srca, pa srečno, mirno in zdravo nosečnost.

Lep dan Lunca

Cestitam Tinka, te lahko samo vprasam, kaksno metodo masaze ima ta Karmen, katere dele telesa masira. Slisala sem, da menda zelo pomaga refleksna masaza stopal. Je kaj podobnega???

Ajda

Ajda, ga. Karmen ima refleksno masažo stopal.

g. karmen izvaja refleksno masažo stopal. specilizirala je tradicionalno kit. medicino na siri lanki po osnovni izobrazbi je pa tudi medicinka. mislim da je vsloveniji edina tovrstna terapevtka kaji do šolanja v tujini je prišla preko mednarodnega združenja ginikologov. lahko vam povem ,da ne izvaja klasične ref. terapije, kajti sama sem hodila na ref. terapije raznim terapevtom ,-tudi v Dobrno in tako kot mi jo je izvajala ona je ne izvaja nihče. moram pa povedati tudi to ,da je njena cena veliko nižja od ostalih cen in veliko bolj efektivna.cenaza 45min. je 2o evr.

Mene pa zanima na kateri kliniki si bila,ko ti je uspelo.

LP

čestitam, srečka nosečka 🙂

<http://tinta.moj-album.com/>

Bravo za takšno vztrajnost in srečno še naprej!

Lp,

VV

Čestitke, čestitke.
Tudi sama sem hodila h Karmen in res je dobra.

Tinka,

čestitam in ti želim lepo nosečnost in zdravega otročka. In hvala za tvoje sporočilo, nam je mnogim v veliko spodbudo:)

Tudi jaz se pi pridružila pohvalam za Karmen. Je zelo dobra v masaži. Jaz sem hodila k njej in sem uspešno zanosila v 4. poizkusu umetne oploditve kljub temu da sem stara 43. let. Zato priporočam iz vsega srca katera ima težave naj se obrne na Karmen v Radomljah. Meni se je rodila zdrava punčka ki je sedaj že stara 4 mesece.Zelo sem ji hvaležna za njen trud in pomoč pri zanositvi . Še enkrat hvala Karmen.

čestitke Saša za tvojo punčko.tudi jaz sem hodila h Karmen,stara tudi jaz41 let in sem v 30 tednu nosečnosti tudi z moje strani hvala Karmen.

Veliko dobrega ste napisale o gospe Karmen, ima katera njen natančen naslov?

Tudi jaz sem zanosila “tudi z njeno pomočjo”! Nikoli ne smete “izločit” drugih stvari, s keterimi ste se trudile, da vam je uspelo….mogoče niti ne veste, kaj vse je bila zasluga k temu, da ste zanosile……Jaz vedno poudarjam, da mi je uspelo tudi z njeno pomočjo, in ja, hvala Karmen še enkrat!

Naj se tudi jaz na tem mestu še enkrat zahvalim Karmen. Tudi jaz sem pri 41-ih dobila z njeno pomočjo prečudovito štručko, ki zdaj že dela prve korake :-)).

tudi z moje strani Karmen hvala,da ste pomagala moji mamici in tatiju,da sem tu.Sem Jure star 15 mesecev spočet na 7 epruveti,da sem prišel na ta svet se moram gotovo zahvaliti tudi Karmen.

OMG! Ne morem verjet!!! Ocitno je tej Karmen v Radomljah zelo upadel promet (ce ga je sploh kdaj zares imela), da se sama podpisuje pod razlicnimi upor. imeni. in si na ta nacin poskusa narediti zastonj reklamo. Punce,upam,da ne nasedate temu. Sem pa opazila,da se pod vecimi forumi reklamirajo slabo prodajane storitve. Lp

Pa še tako pameten si, Jure, da znaš že pri 15 mesecih pisati na forum. Karmen je pa res neverjetna, ni kaj.

New Report

Close