Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Marjan Knez

Marjan Knez

Jaz pa bi rada povedala par besed o tem človeku iz Sevnice. Nedavno sem bila na predavanju. Če v koga verjamem, verjamem vanj. In ko berem vase zgodbe, se spomnim nanj, ko je razlagal, koliko morajo zenske pretrpeti v postopkih, na koncu zanosijo, potem pa cez dve leti spontana nosecnost. Koliko vpliva psiha na vse skupaj in seveda vera.

Jaz ne znam tako lepo opisat njegovih besed. Ker imam vero vanj, vam ga bom priporočila…POSKUSIT NI GREH!

Tiste ki vas ta nacin ne zanima, prosim ne kritizirat, preskocite ta post, tiste ki pa bi rade poskusila pri njem pa ga pokličite.041 621 148

Če pa ste skeptične, pa si najprej njegovo knjigo sposodite: Ksenja Lekič : Zdravje iz ljubezni

Star je mal čez 50, oče treh otrok, zelo pozitivna osebnost, še moj oče je navdušen nad njim.

Lep pozdravček vsem.

Meni je veliko dala knjiga Karmična diagnostika, ki pa jo je napisal Marjan Ogorevc. Tudi v tej knigi je veliko resnic, ki ti veliko dajo, ko se jih zaveš in jih sprejmeš. Vedno sem se obremenjevala kako, da nama ne uspe.

Pred postopkom sem pa brala to knjigo, nisem šla k njemu na terapijo le sama sem si preko knjige poskušala dopovedati, da je za vsakega v življenju dano neko breme, da se iz le-tega nekaj nauči, da duhovno napreduje.

Mora reči, da sem šla v postopek neobremenjena in me sploh ni skrbelo tako kot prej ali bo ali ne bo uspelo, ker sem se prepustila mislim, da se bo zgodilo to, kar je za mene in mojo okolico najbolje in kar je v skladu z načrtom.

Tudi čas 15 dni, ki jih je bilo potrebno počakati, da vidimo rezultat je bil zelo umirjen. Prvič je bil ves nervozen moj mož, ki mi je bil do takrat skozi v veliko oporo in vzpodbudo. Ob tem zadnjem postopku sem pa bila jaz njemu.

To knjigo zaradi duhovne rasti zelo priporočam. Tudi sam avtor že na začetku opozarja na možne neželjene učinke, če nekdo ni pripravljen na knjigo, pri meni jih ni bilo.

Sem preprala pred leti tudi knjigo Marjana Kneza, a očitno mi je bila le ena stopnička bliže moji duhovni rasti.

Sem mnenja, da je pri reševanju problema neplodnosti zelo pomembna duhovna rast posameznika in para, sicer na poti omaga. Na mojo želji sva imela z možem kako leto in pol že po začetih postopkih oz. preiskavah pavzo, ker sama duhovno nisem bila dozorela, da bi sprejela, da je to tudi moj problem. Po vsaki menstruaciji sem bila povsem natleh in že kakšen dan prej sem jokala, zakaj ravno jaz, midva… Saj to poznate vse. Najhuje mi je bilo, ko je katera povedala, da je noseča, čeprav sem že prej slutila, da je, a dokler ni povedala me ni tako prizadelo.

Skratka privoščite si duhovno rast in s pomočjo medicine in vašega stabilnega duhovnega razvoja vam bo uspelo tako kot je nama.

Lp Jagoda

Jaz karmične diagnostike ne priporočam…ker je ne poznam.

Verjamem pa v Marjana in njegovo moč. On je car.

nova
Uredništvo priporoča

no,men je ratal pa brez duhovne, pa še nevemkakšne rasti.ne vem , kaj nam je, da se nam vsem zdi , kako nam bojo drugi pomagal.sama sem mnenja, da lahko neki karmični zdravilci pomagajo samo psiholabilnim osebam, ki bi lahko uspele, če bi malo bolj zaupale same vase.
da bi pa ti karmiki lahko zdravili obolenja , ki so organskega izvora pa lahko verjamejo samo bedaki.
dejte ženske, verjemite sebi in pa zdravnikom, ki delajo postopke, poskrbite, da boste vase vnašale čimmanj packarij,vsak dan potelovadite, pa bo šlo. pa še denarnica bo polna.
nia

Ojla Jagoda,

poznam knjigo Marjana Ogorevca. Pravzaprav jo imam doma. Enkrat sem jo že prebrala in moram priznati, da sem jokala ob njej. Ti verjetno veš, da se je težko sprijazniti z dejstvom neplodnosti in to sprejeti tako kot je. Kruto in resnično. Jaz še danes ne dojemam, da se to dogaja tudi meni. Včasih se celo sprašujem, če mi je prelepo in je to moj davek, ki ga plačujem za vse lepo v življenju. Danes sem prejela prvo špiko za moj prvi samoplačniški IVF. In danes bom ponovno vzela v roke Karmično Diagnostiko od Marjana. In mogoče se ne bom več počutila krivo, ker mi je v življenju lepše kot marsikomu … ker si lahko v življenju privoščim marsikaj … In mogoče, mi bo pod mojim srcem kmalu bilo majhno srce .. ali pa dva…

Ana

Prvo kot prvo…ce si takega mnenja, hvala bogu! Srecna bodi da si tako mocna, in da ti ratuje v nulo…ampak vsem ne…pa zato niso psihicne labilnice. Enostavno je vcasih tu notri nekaj vec. Ti pac imas sreco in ne pljuvaj po stvareh o katerih se ti sanja ne.

Ko clovek ozdravi napol mrtvega cloveka, ki je v septicnem soku, ko ima ze bela jetra, ko zdravniki recejo da noci ne bo prezivel…potem lahko recemo da je na delo visja sila. In to je Marjan Knez.
Pomagal je mnogim da so mamice, na cisto poseben nacin, placila ne zahteva, je predobra duša.

Ok, to je z moje strani vse, lepo se imejte, pa cimvec POZITIVIZMA zelim.

In kot pravi Marjan: Po vaši veri se bo zgodilo…vaše misli bodo meso postale. In se res je.:-)

pozdravljena sončica!

povej mi a se moreš z njim srečat na osebnem razgovoru al kako?

prosim napiši mi kako je blo pri tebi, ker js tega gospoda ne poznam!!

hvala ti

Ana,

želim vama, da uspe. Ko boš čakala na rezultat postopka se nikar preveč ne obremenjuj z rezultatom, ker bo takšen kot je za tebe tedaj najboljši. Manj boš obremenjena bližje si uspehu.

Meni je na maat forumu Marjan napisal: Ti to zmoreš!

In res nama je uspelo

Lp Jagoda

Nia,

očitno nisi natančno prebrala kaj sem napisala, ker če bi, potem ne bi imela takšnega komentarja.

Vsem ni dano, da bi duhovno rasli, ker tega očitno še ne potrebujejo.

Lp Jagoda

draga moja,sem vidla že marsikakšen izdelek takoimenovanih zdravilcev in včasih je bilo že žal prepozno.sem sama zdravnica in vem kaj govorim. glede na to , da ti ne spladaš ravno med neplodne in da tako vztrajno hvališ tega Kneza-ne vem, a je že tebi tolk pomagal, al te plačuje , da ga oglasuješ, al kaj????????ni prvič, da ga tko hvališ na teh straneh..

ja, mogoče sem tko duhovno na dnu al pa tko plitva, kaj pa vem.al pa sem prišla pač to tega mišljenja, da edina stvar , ki človeku pomaga je vera vase,partnerja, prjatle,naravo,….in pri tem nisem rabla nobenga, da mi to še pove in mastno zaračuna. res čudež ,ne.tud se nisem pomilovala, čeprou sem dala čez tud kakšen neuspel postopek in moja sedanja nosečnost ni idealna.pač neplodnosti nisem sprejela kot šibo božjo, temveč kot stanje, ki ga bom s pomočjo naše stare dobre medicine tud lahko sanirala. in sem ga, hvala bogu. in vem , da ga boste tudi ostale. vendar ne s prebiranjem duhovnorastočih knjig in polaganjem rok raznoraznih šarlatanov, k bi jim nekdo itak moral prepovedat delovat, saj so pobral že preveč dnarja od naivnežev in koga spravili tudi že na oni svet.
tko, sem pač morala povedat. sej zdej se pač zgražajte in pluvejte.če vam to pomaga pri duhovni rasti, pa hvala bogu.
nia

Bravo Nia, jaz se pa pod tvoj post podpišem.
Pa nimam nič proti alternativni medicini, prej obratno in jo sama tudi uporabljam.
Ampak eno so nasveti strokovnjakov in kot prvo ki nam v tem pomaga dam kapo dol pred g.Mojco.
Drugo je pa reklamiranje, ker temu drugače ne morem rečt.
Sončica se na tem forumu oglaša zato da dela reklamu zgornjemu gospodu in konec. Kot piše v enem postu, sama ni neplodna in si trenutno otroka ne želi. Mislim da že to dovolj pove.
Dekleta bodite previdne. Raznorazni mazači lahko naredijo tudi veliko škode.

Jojjjjjjjjjj Kitty, kako nesramno!

Jaz sem bila pri tem gospodu dvakrat na predavanju, GA NE POZNAM, NI MAZAČ, POZNAM PA NJEGOVO DELO…ze skozi knjigo tudi.

Ma prisezem, da zelim samo pomagat, joj kako ste ene kačje.

Če mogoče še ne veste se da knjige tudi izposoditi v knjižnici in knjigo Karmična diagnostika je zelo težko dobiti za izposojo, ker je takšno zanimanje zanjo.

Nisem napisala, da medicina ni osnova ampak, da je duhovnost lahko velika opora. Če pa nekdo te opore ne potrebuje, pa dobro, da je tako.

Lp Jagoda

pa mi definiraj to duhovnost.kaj je to?vera?v kaj?zdravilca, vase, boga, kamen,……?
to , da si folk množično sposoja take knjige, je sam še en dokaz več,da je z nami nekaj hudo narobe, če mislimo, da bomo iz kao duhovnih knjig prečrpali energijo in se tako ozdravili.

Brez veze razlagat, ce te ne interesira. Uzivaj life.

nia,

koliko žolča… včsasih tudi klasična medicina ni vse… včasih je potreben dodatek…
če človek v nekaj zaupa in verjame in mu je v oporo, pa naj bo to vera v boga ali pa da mu bo kdo samo z rokami pomagal, je vendar njegova pravica… zato še ni tepec in norec ali labilen… verjetno si tudi ti že slišala, da vera premika gore…
vse, ki se ukvarjamo s težavo neplodnost poskušamo marsikaj… mislim, da je skoraj ni ženske, ki ne bi šla h kakšnemu bioenergetiku in podobnim v upanju, da bo tudi on naredil svoje oziroma nekaj dodal, da bo potem ja ratalo… kaj nisi tudi ti poslušala neke sprostilne kasete, mislim da od Pajnterja?

dajmo punce več strpnosti… mislim, da soncnica ni mislila nic slabega… saj je vendar vsaki prepuščeno ali se za to odloči ali ne… tako kot je napisano na začetku, če te ne zanima preskoči… ok?

misli na pozitivo pa bo šlo z ali brez česarkoli že…

lp
mucica

eh ,mucica,valjda je že vsaka kej sprobala. sam da se ti pa ena najde, pa tipa oglašuje, se mi zdi pa kr mal preveč.
nič ne zlivam žolča, daleč od tega,ga nimam glih dost na voljo,si pa res želim, da bi se ženske mal manj samopomilovale in mele več vere vase.
no, pa zaključmo debato, k nikamor ne pridemo.sem pač enkrat pokomentirala , pa povedala kaj mislim o vsem tem, tud na podlagi lastnih izkušenj.

Draga Nia….zelela sem samo pomagat, ne pa Marjana oglasevat, to ni bil moj namen…ce si ti narobe dojela…mi je zal.

Jaz vem da bi bila presrecna, ce se bi mi ponudila se kaksna moznost, pa da bi mi jo kdo ponudil. Sicer pa saj vsaka sama izbira, ti imas cisto pravico do pljuvanja, sicer te nisem prosila, ampak ce si to ti, pac si.

Namesto da bi bila pozitivna, vesela, optimisticna, se raje postavis na negativno stran, v smislu, ah kaj bodo mazaci, gremo pljuvat, juhu.

Niti poznas ga ne, pa ze obsojas, vidis kaka si. Ne vem a si ze mati al se ne, upam da do svojih otrok ne bos tako kriticna.

Lepo se imejte, to je bilo z moje strani RES vse, zelela sem samo pomagat.

Le zakaj bi jaz oglasevala kar tako?Mislite da se mi ljubi?Ne, ker sem neumna in stupido in zelim pomagat (kjer pac se bi lahko), ampak niti tega vec ne bom!

Lep dan se naprej, pa ne pozabite na ljubezen v sebi.

Spoštovana Sončica,

verjamem, da si želela pomagati, ampak s pomočjo je tako, da jo ponudiš potem pa je odločitev na človeku, ki mu jo ponujaš, da jo izbere ali ne. Njegova presoja in odločitev. Tvoj altruizem se tu zaključi.

Naj pa še povem svoje mnenje. Uradna medicina je gotovo znanost, ki ji je potrebno zaupati. V tem se verjetno stinjamo. Je pa dejstvo, da je veliko alternativnih pristopov prav tako zelo učinkovitih. Njihovi uspehi niso zagotovljeni prav vsem posameznikom, pač pa zavisijo od metod, bolezni in posameznika, ki se zdravi. So dobrodošla pomoč uradni medicini in po mojem mnenju morata hoditi z roko v roki.
Me pa zelo motijo razne oblike fanatizma in čaščenja posameznih zdraviteljev. Moramo imeti neko zmernost tudi v tem.

Tiste, ki verjamete in zaupate v uradno medicino in tudi tiste, ki se poslužujete alternativnih metod, rada bi vam povedala, da sta obe stališče v redu, samo ta debata okrog enega samega človeka je pa čisto zgrešena. Zmernost, kot sem rekla, je potrebna.

Vsi skupaj moramo iz vseh stvari vzeti tisto, kar je dobrega in iz tega delati naprej.

sicer pa o alternativnem zdravljenju lahko več preberete na “Svet je lep” prav na forumu alterativnega zdravljenja

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

New Report

Close