Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Napihnjenost po laparo

Napihnjenost po laparo

Živjo,
jaz sem imela laparo in HSC v petek 12.12.Že prej sem brala, da vas je nekatere punce napihovalo in sem bila nekako na to pripravljena, pa ni bilo nič…do danes. V bistvu sem peti dan po laparo in imam občutek, kot da se mi je trebuh kar fino napihnil in da me desno od popka in malo nižje kar pošteno špika in boli, ampak to le občasno. Ali je to to, o čemer ste nekatere pisale ali ste bil napihnjene takoj po posegu? Ne bi rada zganjala cirkusa in klicala ginekologinje če ni nič hujšega..
hvala in lp
Tinca

Zivjo tinca23!

Takoj po posegu nisem imela nobenih tezav z napihnjenostjo. Sedaj me pa kar muci. Imam obcutek, kot da je trebuh zatecen. Cim malcek bolj pogibam me spika – (kot nekaksen krc) cela desna stran. Bolecina ni cel cas prisotna. Vglavnem je ni toda… Zjutraj ko se zbudim, je trebuh dokaj normalen, ko se pa vstanem se izboci. Splosni zdravnik pravi, da je to normalno. Upam, da ti moja “izpoved” kaj pomaga.

Lep dan in se lapse praznike,
N

Draga Tinca
to je čisto normalno, jaz sem imela trebul ful napihnjen kar 1 mesec po laparoskopiji. Pravijo da je to normalno ker te namreč napihnejo z zrakom, čutila sem zrak tudi na ramah in povsod. Nič se ne boj to je normalno po laparoskopiji.
Jaz sem imela lap. pred dvema letoma pa ti povem, da sem po tem dobila večji trebuh. Pred tem namreč trebuha sploh nisem imela, obrnjeno navznoter, sedaj pa se mi na žalost kar pozna.
Lepo se imej in lep dan.
Kaja

nova
Uredništvo priporoča

Glej, jaz sem bila napihnjena kaksnih 10 dni in potem je vse izginilo in zdaj imam normalen lep trebuh (lapar 2.12.), kar se tice spikanja me tudi se kdaj pa kdaj zaspika. To naj bi bilo vse normalno, zrak bo ze sel ven samo cimvec pij in ne prevec tezke hrane pa bo vse zginilo.
Meni so rane ze kar dobro zarasle in tudi ne bojim se vec da mi bo trebuh padel ven.

Vse je ok, don’t sikirly (tako to recejo pri nas)

lp,

ada

Hvala za odgovore, lepe praznike, pa vsem čimprej eno mejhno štručko!
Tinca

Zdravo!!

Tudi jaz sem napihnjena po laparoskopiji, upam, da je to res normalno.
lp

Ojla, zanimivo je tole brat, namreč jaz pa imam povečan oz. napihnjen trebuh po laparoskopski operaciji slepiča, kateri se mi je razlil.
Pred operacijo “je bil trebuh navznoter, sedaj pa kot balon navzven,,

New Report

Close