Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Klomifen ??

Klomifen ??

Lep pozdrav
mene pa zanima,ali ja katera pozabila kaksen dan vzeti klomifen?Meni se je to zadnjic zgodilo, zato sem pac podaljsala za en dan. Ali je to kaj narobe?
Drugo je pa to, da imam zaradi teh tablet vrtoglavico in napad vrocine na trenutke.
Prav tako me boli v predelu jajcnikov.
Vesela bi bila vsakega pojasnila.

Hvala VSEM

LP

Meni se ni zgodilo, da bi pozabila vzeti klomifen, zato ti v tej smeri žal ne morem pomagati. Vprašati boš morala ginekologa. Tudi sama sem imela zelo hude vrtoglavice, oblive in pa trd napihnjem trebuh, z občasnim pikanjem v jajčniku. Mislim, da so to nekje normalni stransku učinki, le v primeru močnih bolečin v jajčnikih je možnost hiperstimulacije, zato bi v tem primeru svetovala takojšnji obisk pri ginekologu.
Srečno, upam, da ti bo klomifen pomagal !
Tina

Živio
mene prsi me zelo bolijo (od 15 dan cikus naprej)
tudi trebuh, glaba pa ne.
Ta teden grem v gin da me razlogi kaj je vse to
Zdaj se začne moj drug ciklus s Klomif….
Včeraj sem začela tudi KRVOMOČNICA

srečno
marjeta

Po moje kakšne posebne panike ni, če nisi vzela Klomifena. Edino, kar ti lahko povzroči je to, da morda efekt ne bo takšen, kot bi moral biti. Sicer pa…. poskrbi, da takšnih stvari ne boš več pozabljala, hahahah!!!!
Stranski učinki Klomifena so različni, ampak te, ki si jih ti opisala, so čisto normalni, zato brez panike. Jaz čutim edino špikanje v jajčnikih, sicer se počutim odlično. Vsako telo pač drugače reagira. MORAMO PAČ POTRPETI ZA NAŠE BODOČE ŠTRUCE, KAJNE?????

Veliko uspeha!

Ja, no, jaz sem ga vzela 3 x po dve tableti potem pa sem preostale 4 tabletke pozabila vzeti s sabo na morje. To je bilo ta vikend – tako, da bom morala se kaj nekaj casa pocakati, da vidim, ce je mogoce vseeno bilo kaj srece…
LP, Jasna

Tudi meni se je isto zgodilo ta vikend(morje).Vendar jaz sep spustila samo 2 tabletki, ki pa sem ju kar naslednji dan vzela, ker sem naredila tako paniko da so mi jo s hitro posto polali v Portoroz-hahahah.
Mogoce pa nama je usojeno, in bova videli 2 crtici——huuuurrrrraa za morje
lp

Ja, Hana, morček dela svoje. Vsaj tako pravijo. Oziroma jod……

Ja, Hana, jaz že stiskam pesti za naju!!! Kdo ve, mogoce pa se nama je res posrečilo!
LP, Jasna

Pozdravljene!
Tudi jaz sem začela s Klomifenom 5 dan po eno tableto 5 dni. Vse je bilo ok do 15 dne ko sem obležala v postelji z nenadno slabostjo, drisko in vrtoglavico. Vse se je končalo po enem dnevu ležanja le vrtoglavica je ostala. A ima katera izkušnje s tem in kdaj se to neha. Sem zelo nemirna ob teh vrtoglavicah saj še vozit avta ne upam. Hvala za odgovore!

New Report

Close