Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost 8 dan po ET

8 dan po ET

Moram dat iz sebe ker me tako tisci… danes 8 dan po ETZ se mi je popoldan pojavil rjav izcedek oz bolj kot 2 temno rjavi nitki… valda sem se ustrasla ker me je strah da je konec. To je moj 4 postopek, tokrat z dvema zarodkoma a se bojim da bo spet konec. Veliko sem prebrala na to temo krvavitev po etju, da je tudi uspesno in zal tudi ne, pa vseeno si zelim da bi le uspelo… je kateri kljub krvavitvi uspelo?

Pozdravcek

Tako kot si napisala, možno je oboje, uspeh in neuspeh. Ampak za spodbudo naj ti povem, da sem tudi jaz imela en dan rjav izcedek, nekje 6-7 dan po transferju, pa sem dočakala plusek. Šlo je za vgnezditveno krvavitev, pa ne samo to, celo v 6. oz. 7 tednu sem dvakrat zakrvavela, enkrat celo tako močno, da sem se že zjokala, da je splav, ker je bilo huje kot pri mentruaciji. No, pa me je na pregledu pri ginekologu razveselilo bitje srčka in je bilo vse v redu potem, danes naju razveseljuje najina trimesečna punčka.
Tako, da samo pozitivno naprej, držim pesti!

Hvala za spodbudne besede, mogoc le ni konec vsega saj se ne krvavim mocno. Znaki so pa isti kot se bo vsak cas vlilo. Kancek upanja imam, vseeno pa kar ne upam misliti prevec na to da je uspelo, ker se bojim da bom spet razocarana.

New Report

Close