Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ovulacija

ovulacija

Pozdravljeni
Ker se že leto in pol s partnerjem trudiva da bi zanosila, sva dobila napotnico za antisterilitetno ambulanto v mb. Junija sva imela prvi obisk in potem so se začele preizkave. Posveta z zdravnico še nisva imela, me pa zanima sledeče. Že dolgo sem sumila da nimam lastnih ovulacij, tudi noben test do pred kratkim mi je ni pokazal. 12. dan od začetka menstruacije sem bila naročena na ultrazvok. Kaj dosti mi niso povedali, sem pa slišala da so prisotni manjši folikli, in na koncu mi je bilo povedano da nimam lastnih ovulacij. V ponedeljek je bil 22. dan ciklusa in že 2 dni sem opazila precej sluzi, ki je do sedaj ni bilo. Iz radovednosti sem delala ovulacijski test ki je začuda pokazal obe črtici enako močni. Naslednji dan (včeraj) sem test ponovila, in je bilo skoraj isto, mogoče je bila druga črtica čist malo slabša. Mislite da bi lahko šlo za ovulacijo? Katere dni potem lahko štejem za plodne? Odnose sva imela 22. in 23. dan. Sem pa pol leta jemala tudi dabroston, in ta mesec je prvi odkar jih ne jemljem več, ker mi je bilo tako naročena na kliniki v mb. Hvala za vaš odgovor.

New Report

Close