Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost zagreb

zagreb

Pozdravljene, ima katera izkušnje z IVFjem v Zagrebu, morda BetaPlus? Za starejše kandidatke.

Ali nasploh v tujini? Viola je nekje nekaj omenjala tujino.

Hvala!

LP

Ja, jaz sem probala na tej kliniki in sem bila zelo zadovoljna. Odnos, kvaliteta storitev, tudi cena je sprejemljiva. Vse pohvale!

Zagreb1, ali lahko prosim malo več napišeš o tvoji izkušnji? Ker tudi sama razmišljam, da bi poskusila še v ZG, me zanima, na kateri kliniki si bila, kolikšen je bil strošek in pa predvsem ali ti je uspelo? Upam, da nisem preveč zahtevna in hvala ti vnaprej za odgovore…
Lp

nova
Uredništvo priporoča

Zagreb1, spregledala sem, da si ime klinike že navedla.
Lp

Pozdravljena,

da, Betaplus, zelo korektni, prijazni in realni tudi glede napovedi rezultatov.
Ni čakalne dobe, lahko takoj začneš. Potrebno je prinesti potrdila o partnerski zvezi in druge dokumente.
Zaenkrat še nisem šla v postopek, vzela sem si tri mesece premora, in iščem še alternative za izboljšavo amh – preko ameriške spletne strani.

LP

Cena je bila mislim da 10000 kun + zdravila. Točen cenik imajo na spletni strani. Pred postopkom sem morala prinesti vse izvide in opraviti še histeroskopijo. Jaz sem se odločila za to kliniko, da preskočim čakalne dobe in mogoče poskusim srečo še tako in ker sem na posvetu dobila dober občutek. Res pa so imeli čisto realne napovedi. Uvedli so mi malo drugačno terapijo kot sem jih imela do sedaj in mi jo tudi sproti prilagajali skozi postopek. To je bilo edino drugačno kot pri nas. Drugače so se mi tudi vsi postopki pri nas zdeli korektni in strokovni, žal pa ni bilo rezultata in potem te vse skupaj začne frustrirati. V Zg je končno uspelo! Glede na to, da je privat klinika, je pa tudi obravnava čisto drugačna, precej bolj človeška, nobenih bolečin.

New Report

Close