Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost maj/junij 2016 – dr. Reš

maj/junij 2016 – dr. Reš

Živjo

Vas je mogoče kaj tukaj, ki ste pri dr. Rešu in greste v kratkem v postopek?

Mogoče, katera ve kakšen bo po novem urnik pri dr. Rešu. Ena je na forumu napisala, da naj UZji zjutraj ne bi bili več od 5.00-6.00 in da bodo punkcije in transferji sedaj v Lj – na novi lokaciji.

Kdaj pa gre letos na dopust?

Midva greva v maju v tretji postopek. Upam, da bo še dr. Reš in da bo to najin zadnji postopek 🙂

lp

Uff, tole pa tudi mene zanima.

Da se bodo selili, je sestra pri Rešu mojemu možu omenila že marca, glede urnika pa nič…

Aja, po moje je na dopustu julija, ker je nama rekel, da naj prideva avgusta na ponovni postopek.

Sem šla pogledat na spletno stran in so se že preselili, samo kolikor zaumem se postopki še vedno delajo v Postojni.

Kje si pa brala to o spremenjenem urniku?

nova
Uredništvo priporoča

Pod drugo temo je ena napisala, da ji je dr. Reševa rekla, da bo drugače in da ne bo več UZjev med 5-6 uro zjutraj. Očitno zaenkrat še ostaja stari sistem.

Ja, je nova lokacija, lepo urejeno, moderno. Ne vem pa še, ali tu tudi že izvajajo punkcije in transferje ali še v Postojni. Izvem enkrat ta teden, ko začnem s postopkom 🙂

Srečno

Panita jaz tud čakam za začetek postopka ta teden pri Resu. Pa kr ni menstruacije 🙂 sporoči kdaj boš začela. A greš prvič?

Danes začela s prvo injekcijo, najin tretji postopek.

misamasaa, kateri postopek je pa pri tebi? Upam, da kmalu začneš, najhuje je ta čakanje 🙂

Panita oooooo superca. jaz pa še kar čakam m, pa je v ponedeljek rekel, da bo prišla v roku 1, 2 dni.
Jaz sem ful srečnica med ivf-ovkami, imela do sedaj 2 postopka in imam doma dva otročka 🙂 zdaj grem po tretjega 🙂
edino vmes sem šla 2x na prenos zmrznjenčkov, no ti pa se niso prijeli.
veš kaj sem že malo pozabila, če dobim m čez vikend? je on isto vsako jutro med 5 in 6 tam v centru? ja?
a za punkcije se že kaj ve, so še vedno v Postojni?

Tudi čez vikend velja režim od 5-6ih. Sem prišla v prvem postopku v nedeljo po prvo injekcijo. Ker sva šla prvič, nama je bilo sploh čudno, da greva na nedeljo tja in to tako zgodnjo uro. Ampak vse teče pri dr. Rešu.

Smem vprašati, kaj je problem pri vama. Pri nama je partner, zelo malo spermijev sploh prisotnih. Sva pa še vedno prišla do transferja, tako da upanje ostaja 🙂

Kje so sedaj punkcije pa še nisem vprašala.

Strečno

Čist glavnega vzroka zakaj nam tko ne rata sploh ne poznamo. Jst se sploh nisem nekaj ukvarjala s tem. Sem pa jaz imela endomentriozo in sem šla na operacijo, kjer so vse to spucali, ampak še vedno zanosit nisem mogla. tako, da verjetno sem jaz problem. vse ostala, pa pri nama štima.

In tud ko se prvič prišla k Rešu, mi je rekel, ma lejte kolko se stara, kar v ivf, kaj boste čakali in jaz sem samo sledila njegovim navodilom 🙂

Ker ko grem pa v postopek, mi pa vsakič uspe, kar mi je ful zanimivo. verjetno mi zdravila pomagajo al pa to, da oni oplodijo zadevo.

jaz upam, da nama obem uspe 😉

Panita si že imela punkcijo? In ?

Jaz imam jutri prvi uz. Sem že FirbcnA.

Imela, 8 celic pridelala 🙂

kako je bilo na UZju?

Oooooo super. Kdaj imaš transfer? A je kaj bolelo? Kdo ti je delal punkcijo? Aja kje imajo, se vedno v Postojni?

Jst mam tud že neki, sam Nevem kdaj je nehu stet 🙂 mam v sredo spet uz in pomoje v petek punkcijo.

Še vedno so v Postojni, bil je dr Reš, ampak mislim, da ni vsak dan v Postojni, ker nama je prejšnjič razlagal, da to sredo in četrtek ne gre nič v Postojno (to velja za prejšnji teden). Me je bolelo, ni pa bila taka bolečina, da ne bi mogla zdržat. V torek bo pa dan D 🙂

Srečno tudi tebi pa sporoči kako napreduješ

In? Si vstavili??? Zdaj pa čakanje, a ne ?
Jaz imam jutri spet uz, pa da vidimo kaj bo.

Panita ali hodiš v službo ali si doma?

Živjo

dva zarodka smo vstavili. Je bil pa to najin najboljši poskus. Od 8. celic samo ena nezrela, 7 se jih je oplodilo, na 2. dan je bila ena slabša ostale pa od 4-6 celične. Prejšnjič se nama je sploh samo ena oplodila, tako da je tole sedaj res boljše in imava neko upanje 🙂

Bila sem dva dni doma, drugače sem pa v službi.

Misamasaa, kako je bilo na UZju? A bo že stopka?

oooo superca. zdej pa drzimo pesti 🙂

Jaaaa danes zvecer si moram dat stopko, v petek punkcija. je rekel, da nimam veliko, ampak da je vodilni zelo lep. ampak jih itak nikoli nisem imela veliko, prvič 5, drugič pa 9. tako, da če bo en tapravi, bo vredu.

misamasaa, kako je bilo na punkcije? je kaj bolelo? si imela dr. Reša? jaz sem se ga že tako navadla, da bi vedno njega imela v postopku, če bi se dalo

držim pesti 🙂

Joj a veš da me še nikoli ni bolelo tok k danes. Se zdaj ležim, ko vstanem me še bolj. Je pa drugače bilo 5 foliklov . Je pa rekel da je seme od mojega ful ful dobro 🙂 sta ga oba pohvalila :). Zame pa itak, ja da sem stara in da pol je tok Mal jajcec. Ampak če bo eno ta pravo bo super 🙂

Kako si ti?

Jst sem vredu, neučakana, bi se najrajši prežarčila za 14 dni naprej 🙂

Če smem vprašati, koliko si pa stara, da imaš zato malo jajčec? Katera zdravila si pa prejemala?
Jaz sem 32, imela sem pa 150 puregona in 8 celic. Se mi zdi, da bi jih lahko bilo več pri taki terapiji.

Stara sem 39 in sem isto imela puregon 150.
Prvič sem bila 34 in sem ga imela 100, pa isto 5 celic. Drugič 36, puregon 150 in 9 celic. No sej preveč tud ni dobr. Če je ena super je tud to dovolj.
Joj ta čakanje ubija a ne 🙁

New Report

Close