Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost vitamini pred in med ivf postopkom

vitamini pred in med ivf postopkom

živijo. jaz bi pa vprašala če katera ve ali je priporočljivo jemati elevit ali fertilup pred ivf? imam namreč januarja 2. postopek pa bi mogoče še s tem probala če bi ratalo. oz. če bi sploh kaj pomagalo. hvala.

Za FertilUp ne vem, ker ga nisem nikoli jemala, Elevit pa se priporoča tudi vsem, ki se trudijo zanositi po naravni poti, zato ne bo nič narobe, če ga jemlješ, ne pričakuj pa, da bo delal čudeže 🙂 Elevit namreč vsebuje več vitaminov in mineralov v manjših količinah in folno kislino, ki je pomembna za razvoj ploda v nosečnosti.

Jaz jemljem morepa gold, ker poleg folne vsebuje še cink in železo.

Zdravo! Vsem ki se trudijo zanosit priporocam akupunkturo. Meni je pomagalo. Prvi postopek ji bil neuspesen, pred drugim sem sla na akupunturo in mi je ratalo. Prej sem poskusala z dietami, bioenergijo….
Verjeti je treba. Vsekakor pa folno kislino. Jz uporabljam tifol ker ima veliko folne.
Aja pa omega3 sem tudi jedla in to se sedaj

Jaz se v obeh postopkih jemala elevit in aspirin 100. Pila sem tudi vsak dan sveže istisnjene sokove. Oba postopka uspešna.
Lp

Jaz sem jemala folno kislina galenskega laboratorija lj lekarn in pa dnevne vitamine.

Z Elevitom v smeti,
ima neprimerne (neaktivne) oblike vitaminov in mineralov, poleg tega ima nevarne filerje. Če holčete od folne kisline imeti kakšno korist, izberite vitamin B9 v obliki folata – pri nas je to femibion – čeprav tudi temu ne zaupam, ker ni navedeno točno katera oblika folata je. Filerjev pri femibionu nisem preverjala.

Ne verjemite vsemu, kar proizvajalci napišejo na škatlo!

Kam si pa šla na akopunkturo

[sub][/sub]
Jaz sem hodila na Dobrno. 25€ je prva vsaka nadaljna 20€. 10 je pa fino da jih imas

Pozdravljene,

Mi lahko katerajavi kaksne akopunkture ste imeli. koliko so trajale?
sama sem pri prvem postopku hodila na akopunkturo v klasično splošno zdravstveno ambulanto 20 eur – samoplačniškomo in smo prisli do prenosa 1 zarodka- od 1 folikla in 1 dobljenega jajcka. tako da sem se dobro pocutila in hodila. Potem pa nekeko nisem več in ne vem ali je s tem povezano ma je nekaj bilo. potem pa nič več.

Priporočam, edini pomislek ki ga imam je kako je pri drugih privatnih akopunktrah. A so dalše, bolj obsežne.. se pravi da te bolj pošpikajo.. kam te ?

Če mi lahko katera, ki je hodila v privatne centre lahko kaj napiše bom vesela. Kako je potekalo itd..
PA držimo pesti za naprej 🙂

pozdravljena MAUUU,
kam točno ste hodila na akupunkturo – v katero zdravstveno ambulanto? prosim napišite mi, saj jaz v ljubljani v ambulanti za kitajsko medicino plačujem kar 30 eur/terapijo.
najlepša hvala za vaš odgovor, lp

pozdravljeni,
zakaj ste rekli, da elevit ni dober? kaj to pomeni, da ima nevarne filerje – v kakšnem smislu? so nevarni ali niso v pravilni obliki, da bi se dobro razgradili in s tem resnično povečali vnos vitaminov v telesu?
v kakšni obliki pa so folati pri vitaminu B9, kako se jih jemlje in kje jih kupiš? torej se vam zdi, da je femibion primeren glede na folate?
najlepše se vam zahvaljujem za vaš odgovor, lp.

New Report

Close