Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Sama sebi se zdim nesposobna in "glupa"

Sama sebi se zdim nesposobna in "glupa"

Sem dijakinja na gimnaziji. Imam Zoisovo stipendijo. Pouk se mi vsak dan zacne ob 7.10, do sole z avtobusom potrebujem 1 uro, avtobus gre zjutraj ob 5.30, vsak dan se zbudim ob 5.00, ne jem zajterka ker nimam casa za to, ker se mi ne da vstati prej. Pouk se mi konca ob 13.45, domov pridem ob 15.30. Dvakrat na teden obiskujem se glasbeno solo, enkrat na teden se zgodi da zaradi glasbene sole pridem domov sele nekaj po 19.00 . V razredu imam se vedno najboljse ocene, ceprav eni stanujejo 5min stran od sole in imejo veliko vec casa kot jaz, prav tako je v glasbeni soli samo dve ucenki sva dobili na koncu 5, kaj pa ostale ki imajo vec casa in so se v osnovni sole in so doma cisto blizu sole. Ampak se vedno se sama sebi zdim nesposobna, mislim da imam sreco in da v resnici nimam nic v glavi, strah me je tudi fakultete, saj mislim da je ne bom izdelala.

Pozdravljena,
in kaj točno želiš izvedeti na forumu? Kaj te zanima, kakšno je tvoje vprašanje?
LP

Tina Milharčič, univ. dipl. psih. [email protected] Inštitut C. A. R., d.o.o. www.institutcar.si

New Report

Close