Iščete delo, delavca?

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.

NOVA TEMA Izberi forum
X
Zdravstvene posvetovalnice    Dermatologija (mapa)       Dermatologija    Družinska medicina (mapa)       Družinska medicina       ED - želiva si spolnosti       Prehlad, gripa in preventiva       Prva pomoč       Urgenca    Farmacija (mapa)       Zdravila in zakonodaja       Farmacevt svetuje    Fizioterapija (mapa)       Elektromagnetna terapija       ARTHRON - fizioterapija       Fizioterapija in masaže    Genetika (mapa)       Genetska posvetovalnica    Ginekologija in porodništvo (mapa)       ABC ginekologije in porodništva       Bioidentični hormoni       Darovanje spolnih celic       Intimna nega in zdravljenje vaginalnih okužb       Fetalna kardiologija       Klimakterij       Matične celice       Kontracepcija       Neplodnost    Hujšanje tako in drugače (mapa)       Hujšanje    Interna medicina (mapa)       Alergije       Astma in druge pljučne bolezni       Bolečine v križu       Bolezni prebavil (gastroenterologija)       Bolezni ledvic       Hormonske motnje       Inkontinenca       Kako živeti z boleznijo ščitnice - Metuljčica       Kardiologija       Proktologija       Revma       Sladkorna bolezen       Srčno popuščanje    Kirurgija (mapa)       Radiologija       Klinika dr. Fabjana       Urologija       Žilna kirurgija       Estetsko preoblikovanje telesa       Abdominalna kirurgija       Estetska in plastična kirurgija    Manualna terapija, kiropraksa, osteopatija       Manualna medicina - zdravljenje gibalnega sistema    Nevrologija (mapa)       Cerebralna paraliza       Multipla skleroza       Miastenija gravis       Kronična utrujenost    Očesna medicina (mapa)       Optika       Oftalmologija in očesna refraktivna kirurgija    Onkologija (mapa)       Pravna pomoč bolnikom z rakom       Limfom in levkemija       Kako živeti z rakom?    Ortopedija in travmatologija (mapa)       ARTHRON - Sklepne in športne poškodbe       ARTHRON - Zdravstveno svetovanje v športu       Nevrokirurgija       Poškodbe in obolenja kolenskega sklepa       Poškodbe in obolenja ramenskega sklepa in komolca       Zdravljenje obolenj in deformacij stopala       Zlomi v predelu kolka in zapestja    Otorinolaringologija (mapa)       Otorinolaringologija in ustna higiena    Pediatrija (mapa)       Pediatrija       Nedonošenčki       Neonatologija    Prehrana (mapa)       Prehrana in varnost živil    Preventivna medicina (mapa)       Cepljenja       Oksidativni stres       Kajenje       Prehranska dopolnila    Psihiatrija in terapevtska pomoč (mapa)       Demenca       Psihoterapija       Depresija, anksioznost in razpoloženjske motnje       Splošna psihiatrija    Stomatologija (mapa)       Ortodontija - čeljustna in zobna ortopedija       Ustno zdravje in higiena       Maksilofacialna in oralna kirurgija       Zobna protetika       Otroško in mladinsko zobozdravstvo       Endodontija       Parodontologija       Splošna stomatologija    Transplantacijska medicina (mapa)       Darovanje organov    ARHIV - zdravstvo Zdravo življenje in alternativne vede (mapa)    Duhovnost, meditacija in joga    Homeopatija    Medex – zdravi z naravo    Preventivni pregled dojk    Prehrana in kulinarika    Masaža    Feng shui    Zdravilstvo    Prehrana, rekreacija in oblikovanje telesa    ARHIV - alternativa in zdravo življenje Starševstvo in medsebojni odnosi (mapa)    Čustvena inteligenca, komunikacija in odnosi    Enostarševske družine    Obporodno obdobje    Ljubezenski nasveti    Ločitev    Mejna osebnostna motnja    Mejna in narcistična osebnostna motnja - svojci    Mladi, ljubezen in spolnost    Nezvestoba - varanje    Nosečnost    Partnerska in družinska posvetovalnica    Sex v mestu    Starši, učitelji in učenci    Starševski čvek    Starejši so modrejši    Starši in otroci    Vrnitev k sebi    Vrtci in varstvo otrok    Vzgoja otrok in družine    Ženski in Moški čvek    Življenje, ah to življenje Sociala, delo, izobraževanje in pravo (mapa)    Bolni otroci - svetovanje    Delovno pravo in zaposlitev    Iščete delo, delavca?    Motnje hranjenja    Duševno zdravje    Otroci s posebnimi potrebami    Pomoč starejšim in bolnim    Posvojitev otroka in rejništvo    Pravni nasveti    Stres    Varna hiša    V svetu tišine    Zasvojenost in pomoč    Za ženske v stiski    Žalovanje in slovo    Žensko podjetništvo    Arhiv - sociala Dom, tehnika in prosti čas (mapa)    Al' prav se piše ...?    Domače živali in veterina    Glasba, film in fotografija    Gradimo, opremljamo in urejamo dom    Knjižni molji    Nepremičnine    Politični čvek    Računalništvo, telefonija, internet in televizija    Skrinjica idej!    Slovenci po svetu    Vrtičkarstvo, zelišča in urejanje okolice    Arhiv - prosti čas Mali oglasi    Vse za malčke in mamice    Ostali oglasi    Menjave Zavarovanja in finance (mapa)    Financiranje    Računovodstvo    Pokojninsko zavarovanje    Poravnave in odškodnine    Prostovoljna zdravstvena zavarovanja    Zavarovanja Avto.Over.Net: Avtomobilizem (mapa)    Avtomobilizem in F1    Avtomobilska zavarovanja    Pomoč voznikom v prometu Style.Over.Net: Moda, ličenje in nega    Poroka in poročno potovanje    Nega, ličenje in style Travel.Over.Net: Počitnice in potovanja (mapa)    Izleti po Sloveniji    Praktični nasveti in popotovanja    Kam in kako na počitnice O omrežju Over.Net (mapa)    O omrežju Over.Net    Tehnična podpora    Zdravstvo pri nas?    TEST - Testni forum 3 (148)    TEST - Minister za zdravje obvešča       Podforum - TEST    TEST - Testni Forum 2 (153)    TEST - Testni forum 4 (62)    TEST - Testni forum 5 (127)    Varna pot    Estetska dermatologija
Odgovori

ISCEM CISTILKO V LJUBLJANI

Default avatar anja............ 28 Sep 2011 18:41

Iscem cistilko za 4 sobno stanovanje v Ljubljani. Potrebujem nekoga, ki je natancen in ima IZKUSNJE S CISCENJEM PRIVAT STANOVANJ! Ciscenje bi potekalo v dopoldanskem casu (od devetih naprej) in za vse bi potrebovali kaksne 4-5 ur. Placam 6 evrov na uro. Ciscenje potrebujem 1x na teden oz 1 na dva tedna (dogovarjali bi se sproti).
Zainteresirani se javite na postala9gmail.com

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar čistilka 19 Okt 2011 23:58

Draga ....anja.......jaz dam tebi 10€ na uro in pridi ti k meni očistit 4-sobno stanovanje za 4-5 ur,da se bo vse bleščalo!!!!!!!Bodimo človeški in ne izkoriščajmo ljudi,ki se morajo pošteno spotiti in jih tudi pošteno plačajmo,če ne pa si sami zavihajte rokave.

Default avatar Metka-bravo čistilka 20 Okt 2011 07:40

Ja kako,bi drage dame izkoriščale to nastalo situacijo,da vas ni sram tudi jaz ji plačam 6 pa da jo vidim,kako se bo potila

Default avatar izkušena in pridna 20 Okt 2011 18:29

anja............ napisal:Iscem cistilko za 4 sobno stanovanje v Ljubljani. Potrebujem nekoga, ki je natancen in ima IZKUSNJE S CISCENJEM PRIVAT STANOVANJ! Ciscenje bi potekalo v dopoldanskem casu (od devetih naprej) in za vse bi potrebovali kaksne 4-5 ur. Placam 6 evrov na uro. Ciscenje potrebujem 1x na teden oz 1 na dva tedna (dogovarjali bi se sproti).

Z veseljem vam pridem čistit, le da ne vem če boste sprejela.
Moja cena je 8€/h.

Če vas zanima, pustite kontakt.

Default avatar izkušena in pridna 20 Okt 2011 18:33

izkušena in pridna napisal:
anja............ napisal:Iscem cistilko za 4 sobno stanovanje v Ljubljani. Potrebujem nekoga, ki je natancen in ima IZKUSNJE S CISCENJEM PRIVAT STANOVANJ! Ciscenje bi potekalo v dopoldanskem casu (od devetih naprej) in za vse bi potrebovali kaksne 4-5 ur. Placam 6 evrov na uro. Ciscenje potrebujem 1x na teden oz 1 na dva tedna (dogovarjali bi se sproti).

Z veseljem vam pridem čistit, le da ne vem če boste sprejela.
Moja cena je 8€/h.

Če vas zanima, pustite kontakt.

Se opravičujem, šele sedaj sem videla vaš email nasliv. Vam pišem.

Default avatar izkušena in pridna 20 Okt 2011 18:34

naslov*

Če bi me še kdo potreboval naj pusti kontakt.

Default avatar kosica 02 Nov 2011 16:34

Pozdravljeni!
v kolikor še nimate čistilke pridem čistit, le da v popoldanskem čsau ali za vikend.
Lep pozdrav, Tanja 040 259 417

Default avatar jasmina197 11 Mar 2012 12:31

Pozdravljeni,

če potrebujete pomoč pri čiščenju vašega stanovanja, hiše, poslovnega prostora,..., me lahko kontaktirate na tel.št.: 040/805-236 . Imam ogromno izkušenj in kar nekaj rednih strank. Urna postavka je 8€/h oz. po dogovoru. Oglas velja za Ljubljano in ožjo okolico (eventuelno tudi za Vrhniko in Logatec), za generalna čiščenja pa se za lokacijo lahko dogovorimo.

Lep pozdrav!
Jasmina

Default avatar bo100 03 Apr 2012 10:40

SEM IZ LJUBLJANE IZKUSNJE Z CISCENJEM IMAM CE SE NUDITE TO DELO ME KONTAKTIRAJTE NA MAIL [email protected]

Default avatar Natashaccl 31 Jan 2013 23:48

Iscem cistilko za stanovanje v centru Ljubljane ( samo likanje srajc, pomivanje koplanice in pospravljanje omare. oz pomivanje kuhinje). Placam 6 evrov na uro. [email protected]

Default avatar sanela 50 15 Mar 2013 11:12

Ce je kdo zainteresiran lahko me poklice na 070736668 me zanima ciscenje stanovanja in hisa na obmocju ljubljane delam kot cistilka v enem podjetju moja cena je 6 eura na uru moje ime je sanela

Default avatar maida.. 22 Apr 2013 18:19

cistim stanovanja,hise,generalno,al po vasi zelji,sam zelo natancna,cena po dog:)

Default avatar son son 05 Maj 2013 22:46

Iščem hitro, natančo in učinkovito gospo za čiščenje stanovanja v hiši najraje ob petkih dop., (ni pa pogoj).
Lokacija Lj.Rudnik.
[email protected]

Default avatar Fikra 06 Maj 2013 16:40

imam cas ce rabite cistilko na dom kar poklicite na st 051-704-629 ..lp Fikra

Default avatar maida.. 27 Jun 2013 19:49

gospa ce se rabite cistilku,me poklicite,moja cena je 7e na ur.maida 070281639

Default avatar Jelica34 28 Avg 2013 21:20

maida.. napisal:gospa ce se rabite cistilku,me poklicite,moja cena je 7e na ur.maida 070281639

7 € na uro? A se ti ne zdi, da si malo preveč študirala?

Default avatar 040490160 28 Avg 2013 21:34

7 eur je premalo,za dobro ciscenje stanovanje je 8 eur minimalno nekako realna urna postavka,ne podcenjujte sebe in svojega dela,res da ne rabis studija za to a rabis vse drugo,ta ki ne ceni tega dela naj sam cisti in problem je resen,lp

Default avatar aida e 13 Okt 2013 12:17

aida jas bi rad delala poklici.070566958

Default avatar Anja1111 15 Okt 2013 12:29

Pozdravljeni,

nudim čiščenje na domu v dopoldanskem času v Ljubljani (center ali bližina). Sem zanesljiva, natančna in poštena. Računam 8 €/h oziroma po dogovoru, za opravljeno delo izdam račun. Kontaktirate me lahko na tel.: 068 135 425.

Lep pozdrav,

Anja

Default avatar 11nadja11 06 Nov 2013 08:33

Kdor potrebuje pomoč pri čiščenju, likanju...me naj kontaktira na: [email protected]
Sem natančna, urna, diskretna. Ljubljana in okolica.

Default avatar bebekeks 06 Nov 2013 16:39

Pozdravljeni vestna odgovorna natančna 051 223 392 sem iz lj

Lep pozdrav

Default avatar [email protected] mail.com 18 Nov 2013 20:13

Default avatar sanela 54 19 Nov 2013 17:38

sem iz ljubljane imam iskusnje v ciscenju cena je 6 eura na uru ce kgo zaineresiran kontakt je 070736668 ime mi je sanela

Default avatar bebekeks 11 Dec 2013 10:02

Pozdravljena Anja!
Javljam se na vašo objavo, in sem zainteresirana za to delo. Sprejmem vašo ponudbo in se že veselim sodelovanja z vami. Ime mi je Bea stara sem 30 let sem vestna, natančna in pripravljena delat.

Tel: 051 223 392

Default avatar maja m 17 Feb 2014 07:50

iscem delo u ljubljanu sam iz vrhnike 031618309

Default avatar 040490160 17 Feb 2014 09:51

Pozdravljeni,ukvarjam se z ciscenjem ze 20 let,zelo natancna in zanesljiva,se dva termina v tednu prosta,ostalo redne stranke,mozna kompenzacija za brezplacno stanovanje-stvar dogovora,ciscenje v Ljubljani in bliznjim okolici,kontakt 040490160,hvala lp

Default avatar Univerzum 24 Feb 2014 23:15

Iscete osebo za pomoc pri gospodinjskih opravilih?
In hkrati oseba ki je vredna zaupanja?
Zelo samoinicijativna in skrbna.
Za vas pocistim in pospravim vas dom,poskrbim za otroka,uredim vrta,skuham... Torej vse ker je treba naredit da bi Vi imeli cim vec prostega casa. 070/237/656. Ljubljana

Default avatar medu 07 Apr 2014 21:54

lep pozdrav smo cistilni servis in zelo ugodno cistimo stanovanja poslovne prostore stanovanjske staube id gmail [email protected]

Default avatar čiščenje 28 Jun 2014 22:41

Pozdravljeni,

vkolikor je delo še na voljo me prosim kontaktirajte na [email protected] zelo natančna hitra,zanesljiva.Vkolikor je še na voljo vam z veseljem povem več o sebi.

Lp in hvala!

Default avatar ciscenje 28 Jun 2014 22:54

Pozdravljeni,

vkolikor je delo še na voljo me prosim kontaktirajte na [email protected] zelo natančna hitra,zanesljiva.Vkolikor je še na voljo vam z veseljem povem več o sebi.

Lp in hvala!

Na vrh