Iščete delo, delavca?

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.

NOVA TEMA Izberi forum
X
Zdravstvene posvetovalnice    Darovanje organov    Dermatologija    Družinska medicina (mapa)       Družinska medicina       ED - želiva si spolnosti       Prva pomoč       Urgenca    Farmacija (mapa)       Zdravila in zakonodaja       Farmacevt svetuje    Fizioterapija (mapa)       Elektromagnetna terapija       ARTHRON - fizioterapija       Fizioterapija in masaže    Genetska posvetovalnica    Ginekologija in porodništvo (mapa)       ABC ginekologije in porodništva       Bioidentični hormoni       Darovanje spolnih celic       Intimna nega in zdravljenje vaginalnih okužb       Fetalna kardiologija       Klimakterij       Matične celice       Kontracepcija       Neplodnost    Hujšanje    Interna medicina (mapa)       Alergije       Astma in druge pljučne bolezni       Bolečine v križu       Bolezni prebavil (gastroenterologija)       Bolezni ledvic       Hormonske motnje       Inkontinenca       Kako živeti z boleznijo ščitnice - Metuljčica       Kardiologija       Proktologija       Revma       Sladkorna bolezen       Srčno popuščanje    Kirurgija (mapa)       Radiologija       Klinika dr. Fabjana       Urologija       Žilna kirurgija       Estetsko preoblikovanje telesa       Abdominalna kirurgija       Estetska in plastična kirurgija    Manualna medicina - zdravljenje gibalnega sistema    Nevrologija (mapa)       Multipla skleroza       Kronična utrujenost    Onkologija (mapa)       Pravna pomoč bolnikom z rakom       Limfom in levkemija       Kako živeti z rakom?    Optika    Ortopedija in travmatologija (mapa)       ARTHRON - Sklepne in športne poškodbe       ARTHRON - Zdravstveno svetovanje v športu       Nevrokirurgija       Ortopedija       Zdravljenje obolenj in deformacij stopala    Otorinolaringologija in ustna higiena    Pediatrija (mapa)       Pediatrija       Neonatologija    Prehrana in varnost živil    Preventivna medicina (mapa)       Cepljenja       Oksidativni stres       Kajenje    Psihiatrija in terapevtska pomoč (mapa)       Demenca       Depresija, anksioznost in razpoloženjske motnje       Psihoterapija       Psihiatrija    Stomatologija (mapa)       Ortodontija - čeljustna in zobna ortopedija       Ustno zdravje in higiena       Maksilofacialna in oralna kirurgija       Zobna protetika       Otroško in mladinsko zobozdravstvo       Endodontija       Parodontologija       Splošna stomatologija    ARHIV - zdravstvo Zdravo življenje in alternativne vede (mapa)    Duhovnost, meditacija in joga    Homeopatija    Medex – zdravi z naravo    Preventivni pregled dojk    Prehrana in kulinarika    Masaža    Zdravilstvo    Prehrana, rekreacija in oblikovanje telesa    ARHIV - alternativa in zdravo življenje Starševstvo in medsebojni odnosi (mapa)    Čustvena inteligenca, komunikacija in odnosi    Enostarševske družine    Obporodno obdobje    Ljubezenski nasveti    Ločitev, nezvestoba in varanje    Mejna osebnostna motnja    Mejna in narcistična osebnostna motnja - svojci    Mladi, ljubezen in spolnost    Nosečnost    Partnerska in družinska posvetovalnica    Sex v mestu    Starši, učitelji in učenci    Starševski čvek    Starejši so modrejši    Starši in otroci    Vrnitev k sebi    Vrtci in varstvo otrok    Vzgoja otrok in družine    Ženski in Moški čvek    Življenje, ah to življenje Sociala, delo, izobraževanje in pravo (mapa)    Bolni otroci - svetovanje    Delovno pravo in zaposlitev    Iščete delo, delavca?    Motnje hranjenja    Duševno zdravje    Otroci s posebnimi potrebami    Pomoč starejšim in bolnim    Posvojitev otroka in rejništvo    Pravni nasveti    Stres    Varna hiša    V svetu tišine    Zasvojenost in pomoč    Za ženske v stiski    Žalovanje in slovo    Žensko podjetništvo    Arhiv - sociala Dom, tehnika in prosti čas (mapa)    Al' prav se piše ...?    Domače živali in veterina    Glasba, film in fotografija    Gradimo, opremljamo in urejamo dom    Knjižni molji    Nepremičnine    Politični čvek    Računalništvo, telefonija, internet in televizija    Skrinjica idej!    Slovenci po svetu    Vrtičkarstvo, zelišča in urejanje okolice    Arhiv - prosti čas Mali oglasi    Vse za malčke in mamice    Ostali oglasi    Menjave Zavarovanja in finance (mapa)    Financiranje    Računovodstvo    Pokojninsko zavarovanje    Poravnave in odškodnine    Prostovoljna zdravstvena zavarovanja    Zavarovanja Avto.Over.Net: Avtomobilizem (mapa)    Avtomobilizem in F1    Avtomobilska zavarovanja    Pomoč voznikom v prometu Style.Over.Net: Moda, ličenje in nega    Poroka in poročno potovanje    Nega, ličenje in style Travel.Over.Net: Počitnice in potovanja (mapa)    Izleti po Sloveniji    Praktični nasveti in popotovanja    Kam in kako na počitnice O omrežju Over.Net (mapa)    O omrežju Over.Net    Tehnična podpora    Zdravstvo pri nas?    TEST - Testni forum 3 (148)    TEST - Minister za zdravje obvešča       Podforum - TEST    TEST - Testni Forum 2 (153)    TEST - Testni forum 4 (62)    TEST - Testni forum 5 (127)    Varna pot    Estetska dermatologija
Odgovori

šivilja-išče delo

Default avatar resna šivilja 16 Jan 2009 10:22

Živjo,

po poklicu sem tekstilno obrtni konfekcionar (šivilja), zato iščem kakšno priložnostno oz redno delo iz tega profila.
Znanje, ki ga nudim je npr.:
- vsa krojaška popravila oblek
- krojenje in šivanje (svečane obleke, otroške obleke,kostimi-ženski,..)

Delo sem pripravljena opravljati tako na domu kot pri obrtnikih.
Opravljala pa bi tudi delo prodajalke v tektilni trgovini.

Če ste interesent ali poznate kakšnega delodajalca iz okoliša Ljubljane oz.dolenjske, bom zelo zelo vesela.

Hvala za pomoč.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar arim 16 Jan 2009 12:43

Spoštovani, od kje pa ste, če ste kje blizu nas, se lahko dogovoriva.

Default avatar resna šivilja 16 Jan 2009 13:02

Iz okolice Trebnjega.

Pripravljena sem poprijeti za kakršnokoli ponudbo, ne glede na vožnjo.

Vesela pa bi bila, če mi sporočite kakšno telefonsko številko, da se lahko podrobneje dogovoriva.

Default avatar arim 16 Jan 2009 14:02

Sem vam poslala mail na moderatorja,
moj telefon pa je 041-866-667.

Default avatar Oblek'ce Za Moje Trenutke 16 Mar 2009 17:28

Iščem šiviljo ali študentko NTF-ja z znanjem oziroma veseljem do šivanja za občasno pomoč v moji delavnici ali pa na svojem domu.

Zainteresirane me pokličite na 041 768 278

Lp. Karmen Matičič

Default avatar Aziza Omanović 01 Apr 2009 19:57

Lep pozdrav!

Oglašam se na vaš oglas. Rekli ste, da iščete šiviljo. Na Jesenicah imam odprto šiviljstvo komaj 10 dni in tudi jaz iščem delo,tako, da se lahko dogovorimo če ste kje blizu Jesenic na Gorenjskem. Nudimo tudi popravila tekstila in šivanje po meri ali serijsko.

Moja telefonska številka je 041 447 670

Lep pozdrav! Aziza Omanović

Default avatar postojna 22 Apr 2009 23:40

verjetno sem žal prepozna. Iščemo izkušeno šivilijo za delo na primorskem. Če še nimate zaposlitve, se lahko oglasite na 031 389 678.
Lep pozdrav!

Default avatar irenča1 16 Jun 2009 13:22

Spoštovani,

tudi jaz sem po poklicu konfekcijski tehnik in iščem šivanje, predvsem serijsko šivanje, ali pa šivanje že skrojenih delov, ali pa popravljenje, krajšanje , krpanje itd. , prihajam pa iz okolice Slovenske Bistrice, z veseljem pa grem pomagat tudi v tekstilno trgovino kot pomoč pri prodaji.

za vse nadaljne podatke pa me lahko obvestite na [email protected] in se bomo dogovorili naprej

lep pozdrav

Default avatar dammjan 17 Jun 2009 13:44

Jaz iščem šiviljo iz Gorenjske, ki bi mi ugodno zašila eno obleko po meri. Če je kakšna, prosim za EMAIL. LP Maja

Default avatar SONČEK78 20 Jun 2009 12:35

Pozdravljeni!
Jaz sem pa iz Maribora.Iščem šivanje, predvsem serijsko šivanje, ali pa šivanje že skrojenih delov, ali pa popravljenje, krajšanje , krpanje itd. ,
Imam industrijske stroje.
Sonja

Default avatar SONČEK78 20 Jun 2009 12:43

lahko me kontaktirate na tel 031 /273-614.hvala

Default avatar Valli 17 Jul 2009 19:52

Pozdravljeni,
sem iz Ljubjane in iščem serijsko šivanje,šivanje že skrojenih delov ali kakršnokoli popavilo...
Imam potrebne stroje.

Hvala,lahko me kontaktirate na mail.

Default avatar Iuktor 21 Jul 2009 09:04

Lepo pozdravljeni!

V Ljubljani iščemo izkušeno šiviljo, znanje modeliranja je dodatna prednost.

Za vsa dodatna pojasnila in vprašanja lahko pokličete na gsm: 040-425-777.

Hvala in bodite lepo!

Default avatar sonja.z 06 Avg 2009 13:25

Pozdravljeni!
Jaz sem pa iz Maribora.Iščem šivanje, predvsem serijsko šivanje, ali pa šivanje že skrojenih delov, robljenje ali pa popravljenje, krajšanje , krpanje itd. ,
Imam industrijske stroje In še lahko sprejmem nekaj dela.Če rabite pomoč me lahko pokličete na tel.031/273-614 .sonja.

Default avatar Trgovina Metka 28 Sep 2009 15:09

Pozdravljeni!

V Grosuplju sem odprla novo trgovino z metražnim blagom in nosečniškimi oblačili.

Zato potrebujem šiviljo ki ima naslednje znanje:
- krojaška popravila oblek
- krojenje in šivanje po meri (svečane obleke, otroške obleke,kostimi-ženski,..)

Občasno pa bi potrebovala tudi pomoč v trgovini.

Potrebujem osebo ki bi se bila sčasoma pripravljena tudi zaposliti.

Vse zainteresirane me prosim kontaktirajte na GSM 031 356 802 ali pa na e-mail: [email protected]

LP
Metka

Default avatar Tjaša Mavrič 03 Nov 2009 13:50

Pozdravljeni!

Sem šivilja in iščem delo (krajšanje, ožanje, vsa šivilska popravila, šivanje po meri, večerne obleke, ženski kostimi, krila, otroške obleke...) v Ljubljani. Lahko krajšam in šivam tudi za trgovine. Imam šivalne stroje in veliko izkušen ter znanaj na tem področju, predusem pa veselje do dela. Izdelek izdelam hitro, natančno in kakovostno, ter z srcem. Hočem zadovoliti stranko v vseh pogledih. Če potrebujete hiotro in kvalitetno izdelan izdelek pokličite na telefon 051305038 ali pošite na email: [email protected] . Hvala. Lep pozdrav. Tjaša

Default avatar leana 08 Nov 2009 10:41

sem izkušena šivilja na področju šivanja in krojenja pletenin ter konfekcije. iščem delo v vaših prostorih.

Default avatar ugodnost 09 Nov 2009 11:42

Pozdravljeni starši.

Zelo ugodno prodam stolček za sedet, zložljivo posteljico, ki jo lahko nesete tudi na potovanja in banjico plus stojalo za 80 evrov. Lep pozdrav. Tjaša

Default avatar Šivilja na Gorenjskem 19 Nov 2009 21:43

Malo pozno pa mogoče za prihodnost. Šivilja na Gorenjskem.
Pokličite 041 717 032 - Irena.

Default avatar arim 20 Nov 2009 08:39

Spoštovana ga. Leana, od kje pa ste, namreč mi smo v okolici Kranja, pa bi se lahko kaj zmenili.

Default avatar balki 20 Nov 2009 14:56

Tudi jaz imam industrijske šivalne mašine in lahko serijsko šivam.Če kdo rabi pomoč pri delu,naj se mi oglasi.
040 833 813

Mojca

Default avatar leana 22 Nov 2009 16:47

sem blizu kontakt na tel 041236788

Default avatar kARMEN 12 Jan 2010 11:27

Iščem izkušeno šiviljo. Dobrodošlo tudi znanje modeliranja.
Za vse informacije lahko pokličete na gsm: 041 768 278

Default avatar [email protected] 12 Jan 2010 13:22

Verjetno bom zelo kmalu rabila siviljo na domu za popravila prinesenih oblacil ( ozanje, sirjenje, krajsanje, daljsanje, menjava zadrg in ostalo) Ljubljana ali Siska do Medvod.

Prosim javite se mi na moj mail.

Default avatar sticky 15 Jan 2010 19:09

Iščem izkušeno šiviljo za šivanje otroških pletenin v Ljubljani. Če imate svoje stroje, vam pripeljem tudi na dom. tel. 031-622-155

Default avatar IN šiviljstvo 16 Jan 2010 17:14

ALI ŠE IŠČETE DELO IN OD KJE STE?

Default avatar [email protected] 28 Jan 2010 09:06

Sem šivilja iz okolice Mozirja in iščem predvsem serijsko šivanje, lahko tudi razna popravila - krajšanje ožanje...
Imam svoje stroje in dolgoletne izkušnje s krojenjem in šivanjem po meri.
Če rabite pomoč, me kontaktirajte na moj mail. : [email protected]

Default avatar semsa catic 28 Feb 2010 10:39

javljam se na vas oglas. znam vsa popravila. potrebujem delo.

Default avatar Jože 11 Mar 2010 10:50

Spoštovani!

PONUJAM VAM RESNO DELO.

Pošiljam vam ponudbo super priložnost, ali jo boste izkoristili, mi smo jo.
Pošiljam vam malo opisa od kje prihaja denar in kaj se dela v naši organizaciji, če vas bo zanimalo kaj več, mi pišite na: [email protected] , da se bomo dogovorili za informativni sestanek, KAJTI TO JE EDINI SISTEM DO SEDAJ, KI SEM GA JAZ SPOZNAL V SVOJH 30 LETIH SLUŽBOVANJA, KJER SI RESNIČNO PLAČAN PO UČINKU, TO POMENI DA ČLOVEK DOBI DOBRO PLAČILO ZA DELO KI GA OPRAVI, NEDELO TUKAJ NI PLAČANO

Upam, da ste reseni iskalci dela in da boste tole prebrali v celoti, ker vam ponujam priložnost, ki je povsem legalna zadeva in je odobrena od Gospodarske zbornice Slovenjije leta 1995. Verjetno se strinjate, da je danes vse težji in večji problem poiskati varno službo, zato vam priporočam, da natančno prečitate sporočilo, ki ga vam pošiljam, dobro premislite in se oglasite glede dogovora za sestanek.
To ni samo zanimivo ampak je tudi življenjskega pomena.

KAJ LAHKO VI PRIDOBITE?

V 1.FAZI PROFITIRATE - POCENITE VAŠ ŽIVLJENJSKI STROŠEK

V 2.FAZI LAHKO DOBRO ZASLUŽITE

IČEMO LJUDI, KI ŽELIJO DOSEČI V ŽIVLJENJU NEKAJ VEČ

Ne ponujam vam FINANČNIH IGER

Tisti ljudje, ki so si dovolili pogledati in preveriti so danes veseli, sproščeni in zelo navdušeni nad možnostjo, ki jo nam vsem nudi ekonomija nove dobe.

Strah je odveč, ker: - NI INVESTICIJE(ni tveganja ni finančna igra)

- NI AKVIZITERSTVO (ker ne prodajamo izdelkov od vrat do vrat)

- KDO ŽE SODELUJE Z NAMI? Vse strukture ljudi: dr., ing., profesorji, PRAVNIKI, podjetniki,politiki, študentje, upokojenci, ....... saj si vsi ljudje želimo več časa in več denarja, pri nas lahko dosežete oboje. NE VERJAMETE - PREVERITE, saj vas nič ne stane, če boste preveril.

Z vsem spoštovanjem

Jože

Default avatar sonja vozelj 16 Mar 2010 23:17

če še vedno išćete delo šivilje bi mi pomoč prišla zelo prav! sem iz Litije! prosim če me lahko kontaktirate na tel št 040870365! lep pozdrav sonja vozelj

Na vrh