Najdi forum

Mačka kot rastlina

Mačka je rastlina. Vsaj moja. Obnaša se že tako. Nikamor nikoli ne gre. Tudi k hrani jo moram prinesti. Ne vem ali je samo lena ali je z njo kaj hudo narobe? Bil sem z njo pri veterinarju, pa pravi, da se je samo preveč razvadila zaradi življenja v stanovanju (blok). Je to res možno ali je kaj drugega?

Svetujem ti, da jo dobro pognoji in zalij, pa še prah obriši z nje, pa ti bo spet lepo oživela.
Če pa to ne bo pomagalo, jo pa daj v večji lonec.
Mogoče res ni duhovito, ampak to mi je pač padlo na misel.
Mogoče je pa depresivna, to pa mislim resno, ji mogoče manjka kakšen vitamin, pokliči več veterinarjev, mogoče ima kdo kakšno tako izkušnjo in ti bo pomagal.

Ne bo več dolgo živela, čez nekaj mesecev do nekaj let bo nehala jesti, potem še piti in škripnila.

nova
Uredništvo priporoča

Pogovarjaj se z njo. Če to paše rastlinam, bo tudi tvoji mački:))

Daj jo meni na dezelo. Pa ji zrihtam gibanje. Pa vidla bo druge macke! Ne bo vec potrta in osamljena! Pa pticke slisala. Mogoce za njimi skakala. Rada bo videla nase male muce! Nosila jo bom vedno po rokah in ji pokazala kravice in prasica. Avgusta bi jo dala ven spat, naj hodi, naj si najde zavetje, sama, ker ima kam it in je varno. Potem pa bi se scasoma razgibala, pocasi in dobila veselje do vsakega novega svobodnega dne!

Mačke ponavadi rade jedo in spijo. Mislim, da s tem nošenjem h skledi pretiravaš. Če bo lačna bo že dvignila svojo rit in šla h piskru. Drugače pa ji menjaj hrano. Mogoče se je naveličala jesti enainisto.

Mačka je za ven, da se razigra in raziskuje, to ni za v blok. To je podobno, kot bi dedca dal na kavč pred TV in mu porinil pir v roke…. aja, čaki mal…

New Report

Close