Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Bolečine križ – trebuh

Bolečine križ – trebuh

Pozdravljeni!

Že nekaj časa me boli leva stran križa, nekakšna bolečina pa je prisotna tudi na desni strani trebuha pri boku. Naj povem, da sem 8 mesecev po porodu, otroka veliko prenosim – verjetno zaradi tega tudi bolečine v križu. Sama sem tudi bolj drobne postave. Kar me pravzaprav skrbi je bolj ta čuden občutek v trebuhu – ali je to lahko povezano s križem? Drugače prebava je v redu, nič drugače kot ponavadi. Sem pa v zadnjem letu zelo v stresu, zaradi nepričakovane izgube v družini, v istem času rojstvo otroka…
Lepo prosim za vaše mnenje.
Najlepša hvala in lep pozdrav!

Spoštovani!

Načeloma so lahko oboje razbolete mišice zaradi enostranske obremenitve in pomanjkanja splošne rekreacije in vaj za krepitev teh mišic. To še posebej velja, če je bolje po kakšen lekadolu ali podobno.

Če se stanje v treh tednih ne umiri, se še kaj oglasite ali pokažite zdravniku.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni,tudi sama imam bolecine v krizu in trebuhu v predelu jajcnikov,sploh ob dvigovanju 3mesecnega otroka,ko se iz leze usedem,ko hodim pa ne.ce me kriz ne boli,me tudi trebuh ne.kaj bi to lahko bilo?vnetje rodil?ali je povezano s krizem?na blato in vodo grem normalno.na splosno je pocutje zadnji mesec bolj slabo.stara sem 29.kri bp.
Hvala vnaprej

Pozdravljeni,
najverjetneje je vzrok bolečinam mišično vezivni. Če so krvni izvidi v mejah normale, je s tem izključeno vnetje jajčnikov, pa tudi vnetne bolezni križa in sosednjih sklepov.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close