Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Mozna pljucnica????

Mozna pljucnica????

Pozdravljeni!
Moje tezave trajajo ze dva tedna in sicer dva tedna nazaj sem dobila prehladu podbne simptome, smrkanje, rahlo slabse pocutje, kaselj. Po stirih dneh se je stanje malo izboljsalo, pol pa spet poslabsalo. Kaselj se je okrepil, nos zabasan, slabse pocutje. Teden kasneje se pojavi zelen izmecek in bolecine v sklepih, zato sem odsla takoj k dezurnemu. V pljucih ni slisala nic tud crp 5. Torej viroza. 4 dni sem bila doma, malo je blo bolje, sedaj pa po treh dneh dela spet slabse pocutje zelen izmecek sploh ko se vlezem oz sem v pollezecem polozaju, me sili na kaselj. Tezko ne diham iz nosa mi tud vec ne tece, ga se cistim s fiziolosko. Me pa boli v spodnjem delu pljuc. Ali je mozost da imam pljucnico? Vrocine pa je bila 37 pol urce, drugace pa sploh vrocine nimam oz je nisem imela. Lp in hvala za vas odgovor.

Pozdravljeni,
povsem izključena tudi pljučnica ni, čeprav nimate vročine. Pojdite nazaj k zdravniku. Diagnozo postavi tako, da vas povpraša in pregleda.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close