Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina ekcem in gljivice

ekcem in gljivice

Pozdravljeni,

sestra je leto nazaj poleti dobila gljivice na rokah, natančneje na dlaneh in prstih. Mazala si je s canestenom 2x na dan, p navodilah zdravnice. Sčasoma je bilo boljše, ko so se ji letošnjega februarja zopet pojavile in se je mazalo s canestenom, spet 2x na dan. Težava je pa ta, da se ji je stanje poslabšalo tik pred poletjem, nakar je zdravnica ugotovila, da ima v bistvu ekcem skupaj z gljivicami, saj se ji je na tem predelu koža začela lupit, izgledalo je kot, da ima eno veliko rano, zato je predpisala kremo lotriderm. Moti me, ker se to vleče že eno leto časa, stanje pa ni nič boljše, saj kakšne terapije zdaj nima več. Občutek imam, kot, da se zdravnici kaj dosti ne ljubi jo napotiti na nadaljne preiskave, pa tudi, da ne ve kaj točno je.
Zanima me , če je še kakšna druga opcija, da ni to to, kar je zdravnica ugotovila.

Hvala za odgovor ter lp

Pozdravljeni,
predlagam kontrolo in zdravnici na kontroli povedati to, kar ste napisali meni. Če na neko izkustveno zdravljenje ni ustreznega odgovora, je treba poiskati razlog za neizboljšanje.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close