Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Boleče stopalo in oteklina

Boleče stopalo in oteklina

Pred 6 dnevi se mi je pojavila bolečina v levem stopalu med gležnjem in prsti na vrhu ter po dveh dneh še oteklina ki pa ni tako velika niti ni nobene rdečine ali sprememb na koži. Na dotik ni boleče razen ko hodim, v mirovanju bolečina popusti. Vsak dan je malo drugače z bolečino, danes je oteklina malenkost popustila ampak še malo boli ko hodim. Nič ni bilo niti udarca niti nisem narobe stopil, skrbi me kaj bi to bilo in ali lahko samo od sebe mine. Kupil sem v lekarni mazilo proti bolečinam in oteklini. Nimam zavarovanje ker sem brezposelen in se ne upam k zdravniku, hvala za odgovor.

Pozdravljeni,
če sem vas prav razumela, vas boli nart. Če se niste poškodovali, lahko začne boleti zaradi preobremenitve po daljšem naporu, zaradi vnetja sklepov v nartu ali tetiv tega področja ali pa zaradi novotvorbe. Če s počitkom, hlajenjem in protibolečinskim mazilom težave ne minejo v 2 tednih ali celo prej, vseeno pojdite k zdravniku.
Zavarovanje so nekako lahko uredite, vsaj poskusite.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close