Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Bradavice na glavi in obrazu

Bradavice na glavi in obrazu

Pozdravljeni!

Star sem 18 let, moja težava pa je sledeča:
V zadnjem času sem začel opažat, da imam kar nekaj oz. vedno več bradavic oz. znamenj na obrazu. Je zanimivo to, da na levi strani obraza nimam nič in imam čist obraz, na desni strani pa imam kar precej teh bradavic. Nekatere so večje in so izven kože(takih imam recimo 3), nekatere pa manjše. Opažam pa tudi, da imam vedno več manjših(kateri ne segajo izven kože), ampak vse na desni strani obraza.
Sedaj me zanima, ali obstaja kakršnakoli možnost za odstranitev teh? ali obstaja mogoče kakšna krema, mazilo s pomočjo katerega bi odstranil vsaj nekaj od teh bradavic? Odstranit pa jih želim zato, ker jih imam kar veliko, in se kar precej opazijo.
Poleg tega še naj omenim, da jih imam kar veliko tudi na predelu las. Enkrat sem že bil na odstravenju teh, odstranili so mi 8 bradavic, ampak so nekateri zrasli nazaj, nekateri ne. Takrat sem vprašal, ali odstranjuje tudi na obrazu, ampak so odgovorili, da zaradi morebitnih posledic ki lahko ostanejo, ne odstranjujejo na obrazu.

Hvala za odgovor!

Pozdravljeni,
nič boljše vam ne morem obetati kot so vam rekli zdravniki doslej. Ni nekih učinkovitih mazil. Če znamenja niso nevarna, svetujem, da jih pustite pri miru.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close