Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Bolečina po protibolečinski injekciji

Bolečina po protibolečinski injekciji

Pozdravljeni!

Stara sem 30 let, zadnja 4 leta imam težave s “heksnšusi”, po 2.porodu se je nekako začelo. Zadnje pol leta vsakih 14 dni drži bolečina približno 3 dni. Sedaj pa skoraj 2 meseca ni minil dan brez bolečine in ko je bilo res hudo, sem prvič šla po protibolečinko injekcijo (Naklofen in še nekaj) – dobila sem jo v zadnjico.
Težava pa je v tem, da imam na mestu modrico (sem dobila že nekaj injekcij tja, a nikoli modrice). Zmeraj bolj me boli, na otip je toplo, boli me vedno večji del zadnjične mišice in se težko usedem. To sedaj traja nekaj dni. Ali sploh lahko kaj storim?
V preteklosti so mi poškodovali ishiadični živec (dokazano z EMG) zaradi ne-lepo dane injekcije (ker sem RH-). Zaradi tega sem imela hujše težave. Se lahko kaj takega spet ponovi? Protibolečinska injekcija očitno ni bila “lepo dana”. Me je precej bolelo (pri Rogham injekciji me nikoli ni).

Hvala!

Pozdravljeni,
na mestu injiciranja lahko nastane vnetje, ognojek. Pojdite k zdravniku!
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close