Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina težave z debelim črevesjem in uriniranjem

težave z debelim črevesjem in uriniranjem

Zdravo
Rd bi vas uprašu če gre to za kšno bolezen al kej tazga. Js sm str 15 let pa pol in že pred 3 leti me je začela matrat prebava,mogu sm 2-krat na dan na veliko potrebo in dons morm it 2-5. Pa predn km grem morm skor zmerm it,čeprov nism nč živn. Pa pred tremi leti sm postau bl žejn sm se odloči da bom začel pit vodo in zdej spijem 2 litra vode na dan.
Zdej pa približn pred 1 letm me je začel pr mali patrebi tu matra,po končani mali patrebi mi še mal urina notr u mehurji ustane,pa tut sredi penisa,sam tist še tko hudo. Bolj je to k se mi noče vs urin otresti,kr nekak gor ostane. Zravnik urolog je reku da z mano ni nč narobe. Na ultravzoki so odkril da mi mal urina ostane not,ampak zdravnik je reku da s tem ni nč narobe. Večkrat morm it na malo potrebo čez dan ponoč pa redko. Pa učas k že upravm potrebo,mam takoj občutk da me takoj spet prime k grem ni pa nč.
Prbližn en let sm tut bl zmatran pa tut vole nima da bi kaj počel kar sem rad.
Zdej grem u 2 letnik gimnazije pa morm 20 min prej ustat najprej 10 min da ustanem s postle,pol pa še najmanj 2-krat na velko potrebo.

Pozdravljeni,
če sem vaše vprašanje prav dešifrirala in ga razumela, tudi jaz mislim, da z vami ni nič narobe. Če ni vnetja sečil, če nimate driske, ampak odvajate formorano blato brez primesi krvi, sluzi, če kje teža stabilna, nimate psihičnih stisk, potem se res nimate kaj bati, je z vami vse v redu!
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close