Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Preventivni pregled telesa po metodi NLS

Preventivni pregled telesa po metodi NLS

Živjo!

Mene pa zanima, kako medicinska stroka ocenjuje zanesljivost pregledov kakršen je tale: http://www.preventivnamedicina.si/index.php/kaj-je-preventivni-pregled

Kakor razumem, naj bi zadeva delovala na podlagi spoznanj iz kvantne fizike, računalništva, medicine, biologije … je lahko zadeva resnično zanesljiva ali ne? (Vsekakor se zdi mikavno; pregled celotnega telesa v eni uri, odkrije tisto, česar se na klasičnih preiskavah še niti zazna ne … 😉 )

Hvala za odgovor in prijeten dan!

Spoštovani!

Ne gre za medicinsko priznano metodo, zato o nje ne bom razpravljal.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni,
različnih ne invazivnih in ne vem kakšnih metod je dan danes precej, vendar je laiku težko oceniti, katera, če sploh, je vredna preskusa.

Zakaj ne bi enkrat stroka ocenila takšne metode in ne da podaja takšne odgovore, kot je vaš?

Če so te metode (NLS, bioresonanca z BICOM 2000, SCIO biofidbek …) tako “zanič”, zakaj se jih potem dovoli oglaševati???

Meni npr. uradna medicina ni mogla odkriti vzroka za nastanek bolečin v vratu in vzrok za nastanek akutnega glaukoma. Uradna medicina me je zdravila z napačnim zdravilom in mi zacementirala gladko mišico, ki oži zenico, tako da imam sedaj ves čas na široko odprto. S pomočjo aparata BICOM 2000 in SCIO smo odkrili, da je vzrok v zobu, ki je sicer bil na RTG sliki videti zdrav, ko pa smo ga izruvali, se je pokazala drugačna slika …

Lep pozdrav,
Jože

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,
ne morem komentirati metode, ki jih ne uporabljam in jih ne poznam. Ali so uporabne ali ne, naj povedo strokovnjaki, ki jih poznajo in tisti, ki so jih dolžni ocenjevati.
Sama se ukvarjam z uradno medicino, in to samo z družinsko medicino. Na svojem področju srečujem ti. medicinsko nedefinirana stanja, dostikrat je diagnostika težavna. Včasih so spremembe take, da jih s preiskavami, ki jih imamo na voljo, nediagnosticirane. Nismo pa kot bergdoktor, ki reši takoj vse probleme. Vsekakor me vedno vodi načelo,da ukrepam po svojih najboljših močeh, kot bi želela, da bi drugi zdravili mene in mojo družino.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close