Najdi forum

Bolečine v trebuhu

Pozdravljeni. Stara sem 29 let, rodila sem dvakrat, pri Cr drugi naravno, oba en mesec prej. Kontracepcije ne uporabljam, pol leta nazaj sem imela obliže pred tem pa nuvaring. Menstruacije sem imela vedno redne, pet dnevne, brez kakrsnihkoli bolecin. Sedaj ze nekaj casa opazam, vec kot leto dni ( zaradi cesar mi je ginekologinja predpisala kontracepcijo) vse hujse bolecine v sp. delu trebuha. Na zacetku so bile bolecine navadno po mojih izracunih v casu ovulacije, torej en 14 dni po zacetku menstruacije, sedaj pa so te bolecine prisotne cez cel ciklus. Recimo po koncani m po parih dneh pride dan ali dva ko imam bolecine, nato dva dni mir, nato spet in spet.. Vcasih so tako mocne da me ovira pri hoji in ce vstanem iz cepecega polozaja. Trajajo pa cez cel dan s presledki vmes. Zadnje case pa opazam se vrtoglavice ter kot da me obliva vrocica. Vrocine nimam. Mi je pa ginekologinja pri drugem porodu ki se je sprozil (vendar k sreci tudi ustavil) ugotovila da imam zelo kratek MV ( ne vem ali ima to kaj veze s sedajsnjo situacijo ali ne) Zanima pa me kaksen je vzrok tem bolecinam? Hvala in lep pozdrav, Ana

Pozdravljeni,

težko vam bom pomagala. Vzroki so številni in bimorali narediti pregled. Če ni ovulacija, je lahko vnetje, itd. Kratek maternični vrat s tem ne bo povezan.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close