Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Daljša menstruacijam

Daljša menstruacijam

Pozdravljeni!

Ker me zadeva ze mocno bega se obracam na vas. Imam neredne menstruacije vendar je ta prisla po enotedenskem zamujanju…sedaj pa je ze 9 dan in se vedno traja.. dva dni nazaj je vse kazalo da se bo koncala. Do vceraj nisem nic krvavela danes zjutraj pa je bila kri spet prisotna. Vedno imam menstruacijo po 6-7 dni zdaj pa je ze 9ti dan in mi ni jasno zakaj še kar traja. Zjutraj ko se obrisem izgleda kot beli tok rjavkaste barve a cez dan se kri spet pojavi… tudi kaksno kepico sem v zadnjih dneh zasledila vendar ne veliko. Krvavitev zdaj zadnje dni ni obilna … ravno toliko da pac moram imeti vlozek…je to normalno da ze toliko casa traja? Zares me ze skrbi…ker samo lezim v postelji in cakam da mine:..bolecin pa nimam…

Pozdravljeni!

Moje mnenje je, da ob nerednih menstruacijah ne morete reči, da vam zamuja, saj tako in tako ne veste, kdaj naj bi v resnici nastopila. Dokler so krvavitve znosne, kakšne posebne obravnave ne potrebujete, če se dobro počutite in nimate bolečin tudi ni treba ves dan preležati. Če obstaja možnost nosečnosti lahko naredite tudi test. Ob poslabšanju in če se krvavitev ne ustavi v tednu ali dveh, pa obiščite ginekologa.

Matjaž

New Report

Close