Najdi forum

Maščevanje ljubimcu

Na vsak način bi se rada maščevala svojemu “bivšemu” ljubimcu. Zakaj? Ker me je tako grdo naplahtal in ker tako grdo počne z ženskami in želim, da enkrat plača za to. Vse se vrača vse se plača. Stvar je pa takšnale: spoznala sva se zunaj v lokalu, ko sem bila z prijateljicami po dolgem času, spet zunaj. V bistvu sem ravno končala 10 letno razmerje in takrat se je pojavil on, ki mi je znal prav lepo pihati na dušo. Rekel je da je samski….. Začela sva “hoditi” na kofetke, kosila, sexala pa sva vedno pri meni, ali v njegovem avtu. Ja si morš mislt, da pr 36 letih sexam v avtu?! To mi je bilo sumljivo in sem po 1 mescu popizdila in rekla, da vem da neki ne štima in naj mi pove. Ok natvezil mi je, da je poročen in ima dva otroka. Ampak, da se z ženo ne razume in da se bosta ločila, da sta o tem že dogovorjena. Ko sem rekla, če je tako in da je vse dogovorjeno, jo želim spoznati. Pa je okleval in rekel, da ne še zaradi otrok in njenih tastarih, k še nič ne vejo….. Ja ja ok, sem nasedla. Pol leta sva furala vezo na skrivaj! Meni je govoril kako zelo me ljubi, da komaj čaka, da bova zaživela skupaj! Z njegove strani polno enih laži kako zelo me ljubi, kako sovraži svojo ženo in da sem jaz prava ženska zanj, ena in edina! No potem pa se je enkrat zagovoril, ko je omenil, da je bil z ženo, ko je šla splavit. Kako splavit, a je bila noseča? Ja kako, če ne spita že 2 leti več skupaj? Kako je noseča? Poltem se mu je zapletal jezik. Takoj sem vedela koliko je ura in rekla, naj mi ta moment zdaj pove po resnici, Ali se res ločuje, ali sem le njegova neumna ljubica in on bo večno ostal z ženo, ki nič o tem ne ve? Je priznal, da se ne ločuje, da o ostal z ženo. Da sem jaz bila le igračka za sex. No in sedaj imam v mislih, da bi njegovi ženi lepo napisala neko pismo, kako ima dobrega moža, kako z njo dela…. kako ji laže. Naj plača za svoje grehe! Meni je vseeno zanj, požvižgam se nanj, do njega ne gojim prav nobenih čustev več in zato mi je vseeno kako se bo počutil. Naj trpi! Sem tud jst trpela, ker mi je lagal. Žal mi je edino žene, ki ni nič kriva in pa otroci.

Ne vpletaj žene, tako bo samo trpela še ona – tipu se pa žvižga za obe, Da o otrocih ne govorim.
Če ga hočeš prizadeti, udari po stvareh, do katerih mu kaj je, ponavadi je to avto, pa ugled
pred prijatelji, pa še kaj – saj ga poznaš, pa presodi na kaj je mahnen. Pol pa gasa, udari tako, da bo bolelo, pa seveda, da ti ne bo mogel dokazati.
Avto, ja. Ko bo kupil novega, pa spet.

Od maščevanja nimaš čisto nič, verjamem, da si prizadeta, ker si bila izigrana ampak to naj ti bo samo ena šola za naprej..preden začneš z novo vezo se dobro pozanimaj o moškem s katerim želiš biti, pa ne hiti.. vzemi si čas za spoznavanje.. res je, da tukaj njegova žena in otroci niso nič krivi in že zavoljo njih se ne maščuj..njemu se bo pa slej ko prej vrnilo, enkrat ga bo lastna žena ujela na laži in varanju takrat bo pa sam odgovarjal za svoja dejanja..no če bo pametna se bo takšnega takoj znebila..ti si pa vzami čas samo zase in verjemi nisi edina, čez čas se boš pa že veliko bolje počutila 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Opasna,

ne nori.
Predstavljaj si, da odpikaš tipa (razlog ni pomemben!), on pa ti iz maščevanja dela težave, te blati ipd. Ali ni škoda, da bi se spuščala na njegov nivo. Glavo gor in naprej!
Glej to kot na dobro življenjsko preizkušnjo, pa še cepca si se znebila. Žena, otroci nimajo nič s tem…

Se vedno gojis custva, jezo. In s spletkarjem se hoces in umazane igrice? Kaj ti se ni dovolj zakompliciralo zivljenja, da si se zapletla z njim spolno? Malo vec odgovornosti v bodoce in ohladi custva.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če si pametna,napiš pismo ženi ,norca j bril s tebe,naj še on trpi ,sej nisi menda vrečka za spraznjevanje njegovih jajc

Jaz bi ga poklicala in ga prestrašila s kakšno spolno prenosljivo boleznijo. Naj fante malo zašvica:)

…,kar si zasluži, hipotetično. Tudi taki, ugotovi sama, kakšni (Rešitev uganke; it is tok). Ženi, ki ni nič kriva, bi hipotetično nekaj povedala, da bi s tem on plačal nekaj, za kar si se hipotetično odločila sama, torej si hipotetično kriva sama, saj si še pol leta prej, pa pol leta še potem, ko si izvedela, da je poročen, z njim hipotetično sexala? Kje je tu kakšna logika 🙂 ?

To, da njega hipotetično ne gojiš nobenih čustev, tudi ne drži, hipotetično ga sovražiš, kar je čustvo, se mi zdi, teoretično poznam, praktično pa ne :), zakaj bi sicer hipotetično razmišljala, da bi nekomu hipotetično nedolžnemu, ki se ti hipotetično smili, v resnici pa se ti ne, nekaj hipotetično povedala, da bi nekdo drug plačal za nekaj, v kar si se spustila sama in za kar si kriva… sama 🙂 ?

Z drugimi besedami, če si že izmišljaš hipotetične zgodbice, se bolj potrudi, predvsem zaradi IQ, da bo vsaj izgledalo malo bolj verjetno, čeprav se ti to vsako leto dogaja znova :).

Tako kot so ostali napisali.
Govoriš, da ne gojiš čustev pa si še zelo jezna, žalostna, razočarana. To govori o tem koliko si v stiku sama s seboj.
To, da si se toliko časa pustila nategovati, spet veliko pove o tebi. Očitno se ne jemlješ resno in svoje alarme rada preslišiš, 6 mesece JE VELIKO. Glavno, da me ima nekdo rad? Glavno da imam upanje?
Koliko si dejansko jezna nase, ker si se pustila tako naplahtati in verjetno še zdaleč ne prvič.
Če je zadnjič je tudi vprašanje, dokler ne začneš malo bolj čistiti pred svojim pragom.

In verjemi- pošlji pismo ženi in kaj bo? Mož ji bo naložil, da si nora znanka, ki je želela afero z njim in on heroj se je uprl in te zavrnil, saj ljubi svojo ženo (hej saj jo tudi pelje na splav- cel car!) in ona bo vesela verjela. Morda še na kako forum napisala post o nemogočih ženskah?

S tem, ko se maščuješ, boš le ostala še dlje navezana in povezana z njim, še posebaj, če se on začne maščevati nazaj in imaš potencialno sranje naslednjih nekaj let.
Pomisli, da imaš srečo in najdeš tipa, ki ni gnoj, pa mu on nekako pove, kaj vse ti si in nisi in ga s tem prestraši. Ali se splača?

Govoriš še, da se vse vrača in vse plača- pa ne razumeš, da ta rek ne govori o tem, da se sami maščujemo, ampak, da imamo vero, da se krivica povrne tistemu, ki je bil krivičen sama od sebe ali po neki višji energiji.

Glavo v roke, začni razmišljati o sebi, o tem kaj govoriš in kaj to sploh pomeni in se začni postopno bolje poslušati. Verjamem, da si morala odrasti v kaotični družini, kjer ni vladala ljubezen, mir in zaupanje, ampak to se da preseči.

lp

Hodi 2 meseca na fitnes da si močno okrepiš stisk roke, povej mu, da ti sede bit z njim samo za seks, ker je ful dober jebač, nato se dobita, vzemi v roko jajca in…

Maščevanja ne prinesejo nič pozitivnega. Vse se vrača, to je že res, zato bo ta tvoj nekdanji ljubimec še dobil svoje, a s tem si ne rabiš ti rok mazati. Kazen pride navadno s strani višjih sil.

Sej veš kaj pravijo, ne? 😉

Vaš link

Je resnica maščevanje?

Bi rekla da njegova zena ve za njegove eskapade. Z njo ostaja pa zato ker ima ona ocitno finance v rokah. Po vsej verjetnosti ni nic njegovega.

Po eni strani te razumem, ker nisi imela slabih namenov in te je izigral, zame so taki moški čustveni invalidi. Ampak jaz bi na tvojem mestu zadihala in prepustila karmi, da naredi svoje. Najboljše maščevanje bi bilo, da te vidi kako uživaš brez njega in nekoč najdeš nekoga vrednega tebe na njega pa se požvižgaj. Ker če boš sedaj podaljševala agonijo bo samo še slabše in s tem zgubljala dragoceni čas zase. Jaz mislim, da v življenju velikokrat karma poskrbi za takšne patrone. S tem ko bi se maščevala njemu bi znali najbolj trpet tisti, ki niso nič krivi. Žena in seveda otroci.

Kakorkoli, avtorica, morda in op vsej verjetnosti boš tarča kakšnega komentarja v smislu da si si sama kriva, naivna itd. Vse to je res AMPAK sem čisto na tvoji strani – ni zločin biti naiven. Nisi kriva in tudi vsak dober goljuf pretenta še tako nezaupljivega človeka. Če ti bo dalo maščevanje zadoščenje, naredi to! Nekdo je prej v komentarjih omenil glede spolno prenosljivih bolezni – ta scenarij se mi zdi totalno kul 😀 … Ali pa morda za foro pojdi v cvetličarno in naroči lep in malce dražji šopek in dodaj kartico v kateri naj piše (seveda ne ročno) “Oprosti draga, ni tako kot izgleda” in njegov “podpis” – pošlji kar na dom, njegovi ženi 😀 … Mislim, da jih bo poslušal kar fajn.

in zakaj se čutiš poslano, da bi ženi napisala pismo
ali si kaj boljša od njega – ko si izvedela da je poročen, bi ga morala tisti moment zapustiti, ne pa da si se šla še naprej igrico ljubice
nimaš pravice v nesrečo spravljati žene – če se že misliš maščevati (čeprav ne vem kaj boš imela od tega) potem se maščuj NJEMU in ne ženi

New Report

Close