Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca čuden občutek v nogi

čuden občutek v nogi

Pozdravljeni,

stara sem 30 let in imam danes že cel dan čuden obutek v mečih zadaj, v levi nogi. Me sicer seveda skrbi, da gre za gvt. Imam sicer tudi krčne žile, ampak ne zelo izstopajoče, so pa malo. Občutek se je pojavil po delu na vrtu. Sploh, ko imam neke hlače oblečene, je ta občutek še bolj izrazit. Otekline ni. Je pa tak občutek kot da mam bolj debelo nogo, oteklo, čeprav nimam… ne znam drugače povedati. Kaj menite, da bi to lahko bilo?

Pozdravljeni, “čuden občutek” je žal preveč neotipljiva težava, da bi se iz nje dalo potegniti neko diagnozo, oteklino goleni pa lahko ugotovite s šiviljskim metrom, če izmerite obseg obeh v isti višini.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Sem izmerila in ke na levi en cm bolj debela noga ampak tak je to vedno. Ni otekline. Cudnega obcutka ni vec. Je pa bil tak kot da bi imela obcutek otecene iz bolj debele noge, ki to v bistvu ni. Opazam pa od vceraj blago obcasno pekocino v prsnem kosu, obcasno tud drugod npr roka noga … Tebuh. Kot bi me pekla koza. Bi slo lahko za embolijo? Ali od psihe tud lahko pece?

Blaga občasna pekočina ni uporaben podatek za postavljanje sumov na pljučno embolijo, psiha pa lahko sproducira karkoli.
Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close