Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Migrena?

Migrena?

Pozdravljeni,

zdaj se mi je že drugič ali tretjič letos zgodilo, da me glava boli več dni. Tokrat me je začelo boleti v ponedeljek popoldne, nato v torek, in še zdajle v sredo. Boli ne zelo, tako da še vedno ‘funkcioniram’ in sem v službi, ampak vseeno pa toliko, da me moti. V ponedeljak sem vzela 2 lekadola, pa nilč. Včeraj sem vzela zjturaj naenkrat 2 lekadola. nič bolje. Okoli 16ih sem vzela dva nalgesina – nič bolje. nato pa zvečer še 1 Zaldiar, pa se je umirilo, ampak danes zdaj spet čutim ,da začenja.

kaj bi še lahko vzela, da se tega ‘rešim’? bom zvečer poskusila 2 Zaldiarja naenkrat, to bi moralo pomagati, saj mi je to pomagalo že pri precej hujših bolečinah. sedaj sem v službi in bom vozila, pa ne smem, ker se mi po tistem vrti 🙂

Zanima me, ali je to lahko migrena, če me ne boli zelo – ker kot laično vem, migrene zelo bolijo, ljudji moti svetloba itd, no pri meni ni tega. Boli me pa mislim da v senčnem delu.

Lp,

Mojca

Pozdravljeni – moj post je objavljen, amapk brez odgovora – čudno. Vas še enrkat prosim za pregled 🙂

Res ne vem, kam je izginil odgovor, ga napišem še enkrat 🙂 Saj ni nemogoče, da bi bila migrena, a v opisu ni nič takega, kar bi bilo značilno za migreno in gre lahko tudi za (recimo) tenzijski glavobol.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close