Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

NOVA TEMA Izberi forum
X
Zdravstvene posvetovalnice    Darovanje organov    Dermatologija    Družinska medicina (mapa)       Družinska medicina       ED - želiva si spolnosti       Prva pomoč       Urgenca    Farmacija (mapa)       Zdravila in zakonodaja       Farmacevt svetuje    Fizioterapija (mapa)       Elektromagnetna terapija       ARTHRON - fizioterapija       Fizioterapija in masaže    Genetska posvetovalnica    Ginekologija in porodništvo (mapa)       ABC ginekologije in porodništva       Bioidentični hormoni       Darovanje spolnih celic       Intimna nega in zdravljenje vaginalnih okužb       Fetalna kardiologija       Klimakterij       Matične celice       Kontracepcija       Neplodnost    Hujšanje    Interna medicina (mapa)       Alergije       Astma in druge pljučne bolezni       Bolečine v križu       Bolezni prebavil (gastroenterologija)       Bolezni ledvic       Hormonske motnje       Inkontinenca       Kako živeti z boleznijo ščitnice - Metuljčica       Kardiologija       Proktologija       Revma       Sladkorna bolezen       Srčno popuščanje    Kirurgija (mapa)       Radiologija       Klinika dr. Fabjana       Urologija       Žilna kirurgija       Estetsko preoblikovanje telesa       Abdominalna kirurgija       Estetska in plastična kirurgija    Manualna medicina - zdravljenje gibalnega sistema    Nevrologija (mapa)       Multipla skleroza       Kronična utrujenost    Onkologija (mapa)       Pravna pomoč bolnikom z rakom       Limfom in levkemija       Kako živeti z rakom?    Optika    Ortopedija in travmatologija (mapa)       ARTHRON - Sklepne in športne poškodbe       ARTHRON - Zdravstveno svetovanje v športu       Nevrokirurgija       Ortopedija       Zdravljenje obolenj in deformacij stopala    Otorinolaringologija in ustna higiena    Pediatrija (mapa)       Pediatrija       Neonatologija    Prehrana in varnost živil    Preventivna medicina (mapa)       Cepljenja       Oksidativni stres       Kajenje    Psihiatrija in terapevtska pomoč (mapa)       Demenca       Depresija, anksioznost in razpoloženjske motnje       Psihoterapija       Psihiatrija    Stomatologija (mapa)       Ortodontija - čeljustna in zobna ortopedija       Ustno zdravje in higiena       Maksilofacialna in oralna kirurgija       Zobna protetika       Otroško in mladinsko zobozdravstvo       Endodontija       Parodontologija       Splošna stomatologija    ARHIV - zdravstvo Zdravo življenje in alternativne vede (mapa)    Duhovnost, meditacija in joga    Homeopatija    Medex – zdravi z naravo    Preventivni pregled dojk    Prehrana in kulinarika    Masaža    Zdravilstvo    Prehrana, rekreacija in oblikovanje telesa    ARHIV - alternativa in zdravo življenje Starševstvo in medsebojni odnosi (mapa)    Čustvena inteligenca, komunikacija in odnosi    Enostarševske družine    Obporodno obdobje    Ljubezenski nasveti    Ločitev, nezvestoba in varanje    Mejna osebnostna motnja    Mejna in narcistična osebnostna motnja - svojci    Mladi, ljubezen in spolnost    Nosečnost    Partnerska in družinska posvetovalnica    Sex v mestu    Starši, učitelji in učenci    Starševski čvek    Starejši so modrejši    Starši in otroci    Vrnitev k sebi    Vrtci in varstvo otrok    Vzgoja otrok in družine    Ženski in Moški čvek    Življenje, ah to življenje Sociala, delo, izobraževanje in pravo (mapa)    Bolni otroci - svetovanje    Delovno pravo in zaposlitev    Iščete delo, delavca?    Motnje hranjenja    Duševno zdravje    Otroci s posebnimi potrebami    Pomoč starejšim in bolnim    Posvojitev otroka in rejništvo    Pravni nasveti    Stres    Varna hiša    V svetu tišine    Zasvojenost in pomoč    Za ženske v stiski    Žalovanje in slovo    Žensko podjetništvo    Arhiv - sociala Dom, tehnika in prosti čas (mapa)    Al' prav se piše ...?    Domače živali in veterina    Glasba, film in fotografija    Gradimo, opremljamo in urejamo dom    Knjižni molji    Nepremičnine    Politični čvek    Računalništvo, telefonija, internet in televizija    Skrinjica idej!    Slovenci po svetu    Vrtičkarstvo, zelišča in urejanje okolice    Arhiv - prosti čas Mali oglasi    Vse za malčke in mamice    Ostali oglasi    Menjave Zavarovanja in finance (mapa)    Financiranje    Računovodstvo    Pokojninsko zavarovanje    Poravnave in odškodnine    Prostovoljna zdravstvena zavarovanja    Zavarovanja Avto.Over.Net: Avtomobilizem (mapa)    Avtomobilizem in F1    Avtomobilska zavarovanja    Pomoč voznikom v prometu Style.Over.Net: Moda, ličenje in nega    Poroka in poročno potovanje    Nega, ličenje in style Travel.Over.Net: Počitnice in potovanja (mapa)    Izleti po Sloveniji    Praktični nasveti in popotovanja    Kam in kako na počitnice O omrežju Over.Net (mapa)    O omrežju Over.Net    Tehnična podpora    Zdravstvo pri nas?    TEST - Testni forum 3 (148)    TEST - Minister za zdravje obvešča       Podforum - TEST    TEST - Testni Forum 2 (153)    TEST - Testni forum 4 (62)    TEST - Testni forum 5 (127)    Varna pot    Estetska dermatologija
Odgovori

morje 2013

Default avatar ajaaja 02 Jan 2013 16:28

Ker čas hitro beži in bo kar naenkrat poletje tu,iščem privat apartma nekje od istre dol naprej za 5 oseb obvezno klima in plaža primerna za otroke... ali ima kdo kje kakšen apartma ,ki ga oddaja oziroma preverjene lokacije...kaka telefonska ali povezava... najboljš bi bilo nekje Zadar z okolico...pa da ni predrago,nekje do 80e na dan...pa prosim ne mi limat linkov od agencij ,ker hodimo na dopust izključno privat...hvala

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar ali1982 03 Jan 2013 20:09

Privat ali prek agencij je enaka cena (razen, če te lastnik ne prijavi :-))

Default avatar Dixi 13 Feb 2013 11:11

Mi bomo letos oddali prvo leto popolnoma nov apartma , za družino, maximalno 5 oseb v Novalji.
Apartma je ob morju, v mirnem delu ob peščeni plaži, pošljem več informacij če te zanima

Default avatar Maj4 14 Feb 2013 11:15

Dixi mene pa zanima cena vašega apartmaja.V Novalji smo že bili v mobilni hiški in nam je bilo zelo všeč!

Default avatar Dixi 14 Feb 2013 11:47

Apartma je v STari Novalji, ob morju ,je dvosoben ,cena junij, september 60, julij avgust 70,

Default avatar Maj4 15 Feb 2013 10:51

Hvala dixi!
moj pravi da bi letos šel drugam :) se pa mogoče oglasimo za drugo leto!

Default avatar Tinkarca31 17 Feb 2013 22:02

Mene zanima apartma ? Mi lahko več info pošljete na [email protected] ?

Hvala

Default avatar jordina 18 Feb 2013 08:22

Čudovitin apartmaji na Molatu . Vsak apartma v svoji hiški s svojo teraso - urejeno naselje. Primerno tudi za otroke, saj je v bližini peščena plaža. Več na spletni strani http://freeweb.t-2.net/molat/ Lahko me tudi pokličete 041 626 520

Default avatar lumpacius 19 Feb 2013 08:06

Lahko prosim link za te app v Stari novalji; hvala

Default avatar Dixi 19 Feb 2013 17:23

Link ti ne morem poslat, lahko pa mi pustiš mail ti pošljem slike. Apartma smo kupili lani, imamo ga za svojo uporabo ,ga bomo ta tudi rentali. Je pa super opremljen, vse novo, popoln komfort - v mirnem delu , poleg je penzion SVeta Marija , peščena plaža, betonirana plaža, luxus za otroke.
Drug teden ko bo vreme primerno greva z možem dol in vse poslikama.

Default avatar Ana03 20 Feb 2013 10:34

Jaz bi tudi slikice prosim :-)

Default avatar Sintom 20 Feb 2013 15:58

Pozdravljeni,
Zanimamo se za vaš apartman. Smo petčlanska družina, ki se je že najedla Korčule ( štiri leta na Malem žalu- lepo ampak potrebna je sprememba).
Prosimo bi za slike.

Kontakt: [email protected]

Hvala in lep dan.

Tomaž&Maja z družino

Default avatar trije sončki 20 Feb 2013 16:53

Tudi jaz se zanimam za najem apartmaja v Novalji, prosim za slike.
Hvala in lp!

Default avatar Dopustniki 22 Feb 2013 13:43

Tudi mene bi zanimalo več o samem apartmaju. Prosim za slike in info na [email protected] .

Default avatar Dixi 22 Feb 2013 16:02

Trije sončki, če pustite mail vam pošljem večinformacij s slikami

Default avatar Nadja11 22 Feb 2013 20:31

DIXI tudi jaz bi prosila za slike in še kakšno informacijo na mail; [email protected]

Hvala!

Default avatar Naja85 23 Feb 2013 13:27

Lahko tudi nam slike apartmaja na mail: [email protected] , HVALA!lp

Default avatar smiko 24 Feb 2013 12:04

a lahko pošlješ slike apartmaja še meni na mail: [email protected]
Hvala in LP

Default avatar Sigor 25 Feb 2013 15:12

Dixi, še jaz prosim informacije in slike apartmaja v Novalji:
[email protected]

Default avatar nadreja 26 Feb 2013 08:15

Dixi,
prosim informacije in slike apartmaja v Novalji: [email protected]
hvala

Default avatar Neža7 26 Feb 2013 12:27

Dixi....

Tudi jaz bi prosila za slike na svoj mail [email protected] .

Hvala in lep pozdrav :)

Default avatar PEVI 26 Feb 2013 19:19

PROSIM ZA VEČ INFO ZA APARTMA V NOVALJI

HVALA
[email protected]

Default avatar cvetka marjetka 02 Mar 2013 18:13

DIXI ČE JE APARTMA ŠE PROST ZA TERMIN 22.6.2013 DO 29.6.2013 PROSIM PONUDBO OZIROMA SLIKE NA NASLOV [email protected]

Default avatar LizaM 03 Mar 2013 14:42

Lepo prosim za sklike apartmaja v Stari Novalji na mail [email protected] .

Hvala

Liljana

Default avatar Dixi 03 Mar 2013 15:52

Tistim ki ste mi pustili mail sem danes poslala podrobne informacije in slike notranjosti apartmaja in plaže.

če kdo ni dobil se naj oglasi.

Default avatar tinca76 04 Mar 2013 17:19

Živijo

tudi jaz bi prosila za fotke in proste termine.

[email protected]

hvala

lpt

Default avatar pija___ 05 Mar 2013 09:36

živ! tudi jaz bi se priporočala za slike in proste termine ter cene. na: [email protected]

hvala!

Default avatar ana86 08 Mar 2013 10:10

čao tudi mene bi zanilo malo vč info [email protected]
hvala

Default avatar pet5rac 09 Mar 2013 16:24

ojla. tudi js bi imela slikce, da vidmo še apartma... [email protected] ...hvalaaaaaaaaa

Default avatar tinc-binc 11 Mar 2013 01:25

Lahko tudi nam slike apartmaja na mail: [email protected] hvala lp

Na vrh